|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Евровизија
20.5.2015 13:58:01   
blue_blue
Јас Даниел многу го сакам и почитувам и сите негови настапи лани на X фактор ги гледав и стварно беше многу над другите кандидати. И оваа евровизискава ми бесе супер песна и кога ја изведе на скопски фестивал и по ТВ и радија дур ја пуштаа...но вчерашниот настап на ништо не личеше...кореографија 0..впечаток за пред пулика 0...аранжман на песната скроз упропастен, немаше ни ритам ни веселост...скроз глупо...а Даниел почна убаво да пее и на сред песна беше лош...дали до озвучување беше, дали до тон, дали он стварно фалшираше не знам ама целиот него настап од вчера беше тапа....особено ако споредам со неговите настапи на фактор X

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 201
   RE: Евровизија
21.5.2015 22:43:39   
Melanija RR
Daniel Kajmakoski - Autumn Leaves


Од првата полуфинална вечер за во Финале се пласираа:Албанија,Грција,Естонија, Грузија,Белгија,Србија, ЕРменија.Русија,Романија,Унгарија.

Вечерва ќе видимеuser posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 21.5.2015 22:46:14 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 202
   RE: Евровизија
22.5.2015 8:18:00   
sandriana RR
Вторите 10 финалисти:
Литванија, Полска, Словенија, Шведска, Норвешка, Црна Гора, Кипар, Азербеџан, Латвиа и Израел.

Пријатно ме изненади Црна Гора...додуша, на Жељко Јоксимовиќ имаа песна...па и не е толку за чудење - освен дека тука не го игнорираа квалитетот, или имале добро лоби во дијаспората user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 203
   RE: Евровизија
22.5.2015 8:55:25   
Snowhite RR
Јас ниту сум го сакала некогаш Даниел, нити сум го гледала, па и не очекував ништо особено. Настапот го пропуштив, го гледав на интернет и не можам да кажам дека се изненадив, зашто беше катастрофа искрено, може не е убаво да се фрлаат камења по нашите, ама па и треба да бидеме реални. Значи никако не можам да разберам зошто сето беше во стилот на Бекстрит бојс, зошто црнци на сцена, а Даниел како белото циганче, зошто 4 мажи на сцена? Значи, ниту песната не ме воодушеви, можеби дека прв пат ја слушам (не знаев дека Даниел ќе настапува), ниту пак кореографијата, настапот никаков впечаток не остави. Доволно ќе беше на оваа песна една балерина да танцува, мислам дека подобар впечаток ќе оставевме
Втората вечер не ја ни гледав, најверојатно ни финалето нема да го гледам, едноставно не можам да ги слушам, зашто сите песни ми се некако „врескачки“

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 204
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?