|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: велосипед за деца
11.6.2015 18:14:24   
lukajana RR
Vezilka rr ако има желба учете го поарно да сака одколку да го терате,кај мене Л не сака со две тркала уште му е страв и сеуште имаме помошни тркалаuser posted image а има скоро шест години.


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: велосипед за деца
24.11.2015 15:45:08   
marchi
nie imame motorce plasticno na 3 trkala,mislam znaete kakvi se tie,mu go donesoa na stefan za 1viot rodenden.duri sega go vozi,za vistinski velosiped e mal, imame 32 meseci.a inaku si saka da podsedne iako ne znae da vozi moze da go turkame

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: велосипед за деца
24.11.2015 17:57:34   
MamaKiki
majka mmi mu poraca na sinko tocace cekame da stigne ubavo e tricikal so racka za turkanje i od pozadi ima ubava korpa za sitnurii t.e ke mi kristi za nevogi igracinja da gi razvozavame niz ulici user posted image imaa lilava i plava boja ama mene se nesto na zeleno me tera uste vo bremenosta user posted image user posted image pa si poracavme zeleno se nadevam deka bojata ke bide ubava inaku se iznenadiv cenata vo septemvri ( sakaa za rodenden da mu kupat ama jas nekev deka idese zima) bese poeftina sega e poskapo za okolu 400 denari pa se vadi prodavacot demek na popust bilo togas a sega vo noemvri ne euser posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 53
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:


Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?