|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бремена сум
12.5.2013 2:12:44   
emaaaa
po dolgo vreme dragi moi uspeavme, vcera si gi vidov dolgo ocekuvanite user posted image crtki bremena suuuuuuum denes ispitav preku krv i mi ja potvrdija bremenosta .Vo ponedelnik odam kaj maticniot da vidime kako e ,Se nadevam se ke bide vo red pozzzzzz golem

(Одговор на членот debelkicka)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Бремена сум
12.5.2013 9:13:40   
Maca25
ЧЕстито емаа!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот emaaaa)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Бремена сум
12.5.2013 10:46:43   
kapina
cestitki ema

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Бремена сум
12.5.2013 16:35:08   
Olivia
Po mnogu dolgo vreme ne pisuvam no nikogas ne prestsnav da ve citam, po mojot presvrt vo zivotot nikogas ne sum bila posrekna, vo golema iskrena ljubov i prekrasen zivot vi soopstuvam deka sum bremena 13 nedela , pospremna od bilo koga , ve pozdravuvam site , posebno postarite clenovi koi me pametat...
Cestitki i za site drugi taze trudnici.

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Бремена сум
12.5.2013 16:53:10   
deluxe
user posted image user posted image Olivia cestitki za ubavata vestuser posted image ti posakuvam lesna i ubava bremenost,uzivaj vo ovoj prekrasen period od tvojot zivot,bii srekna i pozitivna i da si se izraduvas so zdravo i zivo user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Бремена сум
12.5.2013 19:00:43   
Melanija RR
emaaaa честитки официјално имај лесна бременост user posted image

Olivia кога видов твој пост пријатно се изненадив, ти посакувам се најубаво и убава и лесна бременостuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Бремена сум
12.5.2013 19:26:52   
dostickage
Cestitki za novite trudniciuser posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Бремена сум
12.5.2013 20:01:02   
vezilka RR
Леле колку убава вест Оливија. Честитки од се срце и со лесно да си ја носиш. Поздрав до мешљак

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Бремена сум
12.5.2013 20:21:21   
Палешка РР

ИЗВОРНА ПОРАКА: Olivia

Po mnogu dolgo vreme ne pisuvam no nikogas ne prestsnav da ve citam, po mojot presvrt vo zivotot nikogas ne sum bila posrekna, vo golema iskrena ljubov i prekrasen zivot vi soopstuvam deka sum bremena 13 nedela , pospremna od bilo koga , ve pozdravuvam site , posebno postarite clenovi koi me pametat...
Cestitki i za site drugi taze trudnici.


Искрени честитки Оливиа user posted image
Кој може тебе да те заборави... user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Бремена сум
12.5.2013 21:49:51   
ole2004
Cestitki Oliviauser posted image .Iskreno mnogu se izraduvav,ti posakuvam lesna bremenost i se najubavouser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Бремена сум
12.5.2013 22:01:07   
trust
cestitki Olivia cestitki Emaaaa bravao devojki user posted image user posted image mnogu se raduvam za vas , poslebno za tebe Olivija se sekavam na tvoite postovi neka ti bide sve kako po kniga sto velat imaj lesni 9 meseci I ti I emaaaa , uste ednas se potvrdi deka Gospod e golem user posted image

(Одговор на членот ole2004)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Бремена сум
12.5.2013 22:48:13   
Pepelaska *
Честитки ема, честитки Оливиа ова е прекрасна вест, многу се радувам за тебе, user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот trust)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Бремена сум
13.5.2013 11:28:00   
Martins mom
Честитки Оливиаuser posted image user posted image user posted image Имај лесна бременост user posted image Ептен си ме израдувалаuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Бремена сум
13.5.2013 11:35:19   
Natasa981
Olivia, cestitki i od mene! Imaj ubava i lesna bremenost. Sekako deka se sekavam na tebe, mi falat nekoi od clenkite so koi porano komuniciravme.

_____________________________

Моќните нешта доаѓаат од малите почетоци - Џон Драјден

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Бремена сум
13.5.2013 11:42:21   
Bethany
Cestitki do novite trudnici Ema i Olivia user posted image Da imate lesna bremenost i da uzivate sekoj den.
I jas se sekavam na tebe, Olivia, imam citano tvoite postovi, i epten mi e milo sto si srekna i sto cekate bebe user posted image

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Бремена сум
13.5.2013 11:53:15   
miana
Браво,браво ,браво и од мене на сите трудници...Со срека нека е ..Само убави нешта читам и слушам деновиве..Еве и тука ке Ви пишам и дека Јами Мами ( ја знаете повекето,од револт не е повеке член на РР) е бремена по трет пат..И посакувам се најубаво,нека не ми се лути што ја кажав оваа убава вест,ама не можам да прекутам!! Честитки трудници,Ви посакувам да бидете горди родители,на здрави и умни деца !!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Бремена сум
13.5.2013 13:39:57   
nadica
оливиаuser posted image user posted image user posted image честитки мила имај лесна и убава бременост

< Поракaта ја уредил nadica -- 13.5.2013 13:41:38 >


_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Бремена сум
13.5.2013 13:43:12   
zzaa
Cestitki za novite trudnici,imajte lesna bremenost.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Бремена сум
13.5.2013 13:45:47   
masa
Честитки девојки имајте си убава и лесна бременост!

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Бремена сум
13.5.2013 13:46:57   
Beatris
Честитки за сите, посебно за Оливиа наша, буквално скокнав од радост кога разбрав, ти посакувам лесна бременост user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Бремена сум
13.5.2013 14:44:59   
Yummy Mammy
ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Браво,браво ,браво и од мене на сите трудници...Со срека нека е ..Само убави нешта читам и слушам деновиве..Еве и тука ке Ви пишам и дека Јами Мами ( ја знаете повекето,од револт не е повеке член на РР) е бремена по трет пат..И посакувам се најубаво,нека не ми се лути што ја кажав оваа убава вест,ама не можам да прекутам!! Честитки трудници,Ви посакувам да бидете горди родители,на здрави и умни деца !!! user posted image user posted image user posted image user posted image



Znaev, znaev deka ti ke me izdades! user posted image Ne te drzi mesto, znaci... c c c

I da, eve me ubedi da se vratam na RR, barem povremeno user posted image Samo da te ispravam, ne e deka e revolt vo prasanje, samo ne se pronaogav poveke, i se uste mislam deka ne e praviot forum za mene...

< Поракaта ја уредил Yummy Mammy -- 13.5.2013 14:47:03 >


_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Бремена сум
13.5.2013 14:49:15   
Mihaela 2010
So srekja i so lesno na site trudnici.....imajte ubava bremenost

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Бремена сум
13.5.2013 14:52:25   
sandriana RR
Ајде, честитки од срце за новите трудници user posted image , со лесно да си ја минувате бременостаuser posted image .

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Бремена сум
13.5.2013 15:24:43   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Браво,браво ,браво и од мене на сите трудници...Со срека нека е ..Само убави нешта читам и слушам деновиве..Еве и тука ке Ви пишам и дека Јами Мами ( ја знаете повекето,од револт не е повеке член на РР) е бремена по трет пат..И посакувам се најубаво,нека не ми се лути што ја кажав оваа убава вест,ама не можам да прекутам!! Честитки трудници,Ви посакувам да бидете горди родители,на здрави и умни деца !!! user posted image user posted image user posted image user posted image




Znaev, znaev deka ti ke me izdades! user posted image Ne te drzi mesto, znaci... c c c

I da, eve me ubedi da se vratam na RR, barem povremeno user posted image Samo da te ispravam, ne e deka e revolt vo prasanje, samo ne se pronaogav poveke, i se uste mislam deka ne e praviot forum za mene...



user posted image user posted image user posted image user posted image i dobre dojde nazad...
Ti posakuvam lesna bremenost srcka

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Бремена сум
13.5.2013 15:42:26   
myhappiness
Cestitki za site novi trudnici!!!
Imajte lesna bremenost i uzivajte so mesinjata :)

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?