|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Што сакаш да направиш?

Добредојде на Рингераја!Здраво! Тука ни треба твоја регистрација. Зошто ни треба?
  • да можете било кога да ги погледнете резултатите.
  • да може да ги пратите своите анкети.
  • da bi mogao odvojeno pratiti glasove svojih bližnjih i ukupne zajednice.
  • да можете да го продолжите траењето на анкетите.

Ако си наш член, регистрирај се, ако не, те повикуваме да станеш. Не грижи се, зачленувањето е целосно бесплатно и потребни ти се само неколку моменти да се зачлениш.

Пријавување

Корисник
Лозинка
Запомни ме на овој компјутер


Се уште не сте член? Зачленете се тука


Ја заборавивте лозинката?


Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?