|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  15 16 [17] 18 19   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Проблеми на РР
29.10.2012 16:52:22   
majka na eva
сакам да се уклучам на рр од телефонот но никаде нема најави се,или кога пробам да прочитам нешто само почетната страна ми ја отвараuser posted image зошто такаuser posted image user posted image user posted image user posted image кој знае да ми каже како од тел да пишувам на рр

(Одговор на членот Barbicki2)
Непосредна врска до пораките: 401
   RE: Проблеми на РР
29.10.2012 17:02:56   
Barbicki2

ИЗВОРНА ПОРАКА: majka na eva

сакам да се уклучам на рр од телефонот но никаде нема најави се,или кога пробам да прочитам нешто само почетната страна ми ја отвараuser posted image зошто такаuser posted image user posted image user posted image user posted image кој знае да ми каже како од тел да пишувам на рр

eve jas od tel se uklucuvam,nemam problemi,neznam. Baraj ne gugl koga ke pisuvas rr,za mobilen ima dolu opcija. Probaj taka. Jas pa privatna poraka nemozam da pratam od telefonov

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 402
   RE: Проблеми на РР
29.10.2012 17:19:01   
majka na eva
ете најдов и ми бара емаил адреса,а не корисничко имеuser posted image и ја напишав и ми вика грешка а не еuser posted image

(Одговор на членот Barbicki2)
Непосредна врска до пораките: 403
   RE: Проблеми на РР
3.11.2012 10:34:59   
Felly RR
Наместо на најави се, да не имаш избрано регистрирај се, па затоа ти бара мејл, како за нов корисник.
Пробај, отвори некоја тема и кликни на одговор, дали ќе ти даде опција да се најавиш. (Ова од Луци финтатаuser posted image )


Меланија, пробај и ти вака да се најавиш.

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 3.11.2012 10:36:20 >


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 404
   RE: Проблеми на РР
3.11.2012 22:14:26   
Melanija RR
Eve sum od mobilenuser posted image bravo za Ouci

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 405
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 8:48:29   
Felly RR
Вчера сфатив дека од лаптоп не можам да пуштам пп. Му се случило на некој истото?

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 406
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 9:12:17   
Ikana
Мене ми се случило и успеав на тој начин што кликнав на знакот за пп под корисничкото име и успеав.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 407
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 10:13:11   
Felly RR
Мене полето за пишување ми се отвара, си ја пишувам пораката, потоа кликнувам прати порака, и си работам друго нели, и кога се враќам пак на истoто прозорче, гледам дека тоа си врти, врти, и не ја праќа пораката, а јас мислам веќе пратена.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 408
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 11:00:04   
Ikana
Хм...да не е до интернетот конекцијата...мене до скоро не ми ја даваше моја страница ми пишуваше дека истекол рокот за контактирање на серверот....ама сега ок е.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 409
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 11:08:04   
bebence19
zdravooooooooo

sakam da ve prasam kako mozam da otvoram forum????????

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 410
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 12:52:45   
Mihaela 2010
Проба!

(Одговор на членот Barbicki2)
Непосредна врска до пораките: 411
   RE: Проблеми на РР
19.11.2012 16:05:47   
Melanija RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: bebence19

zdravooooooooo

sakam da ve prasam kako mozam da otvoram forum????????


Мислиш на нова тема во некој Форум?
Ако е за тоа кога ќе влезеш во форумот во кој треба да е темата, пример Забременување ,па пример Сакаме нов член ,под Прикажи ги последните теми -пишува Нова тема.


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот bebence19)
Непосредна врска до пораките: 412
   RE: Проблеми на РР
4.12.2012 10:17:50   
Ring
Проба!

(Одговор на членот Barbicki2)
Непосредна врска до пораките: 413
   RE: Проблеми на РР
4.12.2012 10:29:01   
Ring

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ring

Проба!

Uste edna proba !

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 414
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 12:31:59   
miana
Devojki sto e fintava sto mi paga RR
i se gubi i mi se pojavuva nesto AOL.com i ja stavam na search pa ja naoga.
Sto e rabotata ? Vi se slucuva li na vas ova?

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 415
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 12:37:17   
Beatris
Не знам Мианке, кај мене си е се најнормално

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 416
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 13:37:05   
Melanija RR
И јас имам да пријавам дефект user posted image

од прилика тоа се случува активно веќе месец и кусур,кога ќе кликнам на одговор или цитирај или уреди 80% од случаевите прво гледам бел лист и чекам и чекам и после незнам 20 секунди ќе отвори.Ќе пишам или што и да треба и клик на потврди и чекам и чекам:ЗНачи блиц пишувам не е одминато време (иако незнам коку е дозволено време при пишување на пост) и или ќе прати едвај или ќе ми пише времето истече.Па ќе истече кога 30 сек не се праќа.
И пред секое потвди го копирам постот зошто неколку пати останав без ништо user posted image
Колачињата тука вчера ги исчистив.Друг некој совет user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 417
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 13:47:57   
miana
Kako be vreme za postiranje???
Mene do sega ne mi se slucilo da mi istece vremeto a sum zaglavuvala i toa baaajagi.....
Na nekoj drug mu tece li vremeto za pisuvanje?

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 418
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 13:50:18   
kikicka
Друг совет, пред да објавиш копирај го цел текст ради сигурност да не ти се избрише и пак одново да пишуваш.Вака копи и пасте и нема нервози user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 419
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 14:00:55   
Melanija RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Kako be vreme za postiranje???
Mene do sega ne mi se slucilo da mi istece vremeto a sum zaglavuvala i toa baaajagi.....
Na nekoj drug mu tece li vremeto za pisuvanje?



Не одбројува буквално туку има некое време сигурно штом некогаш појавува текст кога ќе се испрати дека времето истекло.

Го копирам текстот ама мислам да не има друго решение user posted image
Фала Кикичка РРuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 420
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 15:58:35   
Bethany

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

И јас имам да пријавам дефект user posted image

од прилика тоа се случува активно веќе месец и кусур,кога ќе кликнам на одговор или цитирај или уреди 80% од случаевите прво гледам бел лист и чекам и чекам и после незнам 20 секунди ќе отвори.Ќе пишам или што и да треба и клик на потврди и чекам и чекам:ЗНачи блиц пишувам не е одминато време (иако незнам коку е дозволено време при пишување на пост) и или ќе прати едвај или ќе ми пише времето истече.Па ќе истече кога 30 сек не се праќа.
И пред секое потвди го копирам постот зошто неколку пати останав без ништо user posted image
Колачињата тука вчера ги исчистив.Друг некој совет user posted image

И мене ми се случува исто во последно време. Еве кога сакам да пишувам пост, кликам на одговори и чекам и чекам и чекам, а знам дека не е проблем до интернетот, и некогаш дури и не ми отвори туку покажува Ерор. Денес посебно имам проблем со ова user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 421
   RE: Проблеми на РР
16.1.2013 16:34:14   
Maca25
И јас сакам да пријавам дефект. Подолго време веќе едвај ги отварам добиените пп, а и не можам да да го видам ни мојот профил, ни моја страница. Се појавува

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'

Timeout expired

/personalpage.asp, line 81

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 422
   RE: Проблеми на РР
29.1.2013 13:23:45   
Luci
И јас имам потешкотија во пишувањето на форумот! Чекам подолго време за да се отвори полето за одговор и понекогаш ми отвара страна со ваква содржина
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'

Timeout expired

/forum/js/globalfunctions.asp, line 893

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 423
   RE: Проблеми на РР
30.1.2013 10:47:56   
mama toci
Dva dena ne mozam da napisam nesto na RR.Pisuvav dva pati eden podolg post na tema Laringitis i koga ke kliknam na potvrdi mi javuva greska i se mi se brise user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 424
   RE: Проблеми на РР
30.1.2013 14:53:43   
Beatris
Повремено се случуваат технички проблеми како и на сите други портали, затоа најдобро е кога пишувате долг пост да си го ископирате претходно.

Еве во моментов и јас го имам истиот проблем за кој сите пишувате.

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 425
Страница:   <<   < Претходна страница  15 16 [17] 18 19   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  15 16 [17] 18 19   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?