|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Dolgometrazno sedenje na grada
12.7.2019 10:22:14   
Petra1
Pocituvani majki.Ovoj pat vi pisuva ne mlada majka tuku presreken mlad Dedo.Pred 24 dena kerka ni ni podarija vnuk.Zdrav, prav-osven negovata potreba za prekumerno dolgo sedenje na grada (cica normalno, ama posle toa samo si lezi na grada i ako go trgnes place) sto se javi poslednava nedela/10na dena. Doktorite velat deka deteto si dobiva ona sto mu treba (dobiva dovolno na tezina, pelenite se mokri i zaprlani dovolno,...), no majkata go drzi na gradi i po 12 casa sevkupno na den i ritamot na ziveenje na toj mlad bracen par e narusen.Dali e toa normalno? Kako bebeto da pocne nekoi ''normalni'' ciklusi kade se doi 15-30 min, pa odmara 1-2-3 saati? Nekoj drug sovet, molam...Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Kako?
Jana9

Kako se porodivte?

Lesno (43%)

Tesko (57%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!