|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Првите фотографии на Тамара Тодевска со синот

Редакција Рингераја, 18.12.2018
Првите фотографии од Тамара Тодевска со новороденото синче, сопругот и ќеркичката

image
/11


Тамара Тодевска пред пет дена го донесе на овој свет своето второ дете. 33-годишната пејачка вчера заедно со новороденото синче ја напушти болницата.

Македонската музичка ѕвезда се породи во Клиничката болница „Аџибадем Систина“, од каде ги споделија првите фотографии од четричленото семејство.

Тамара позира со сопругот Александар, синчето Дарен и ќеркичката Хана.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Календар на вакцинација
Вашето дете треба да се вакцинира за да неговиот организам стекне имунитет на некои од тешките заразни болести. Вакцинат...
7
Календар на исхрана од 4-12 месеци
Воведувањето на цврста храна кај доенчињата може да биде забавно, весело и интересно, но е предмет на сомнежи и двоумење...
4
Дури 15.000 невакцинирани деца во Скопје
Епидемиолозите предупредуваат: можна е голема епидемија од мали сипаници
4
Чести грешки при заспивањето на бебето
Заспивањето на бебето е тешка мисија која често виси на работ на успех
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Владимир
nence

Дали ви се допаѓа името Владимир?

Да (47%)

Не (53%)


Број на сите гласови: 132

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!