|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Тамара Тодевска на плажа со семејството

Редакција Рингераја, 27.5.2019
Тамара Тодевска сподели фотографии од семејниот одмор на плажа со сопругот и двете деца Хана и Дарен

image
/11


Откако нè направи горди на Евровизија, Тамара Тодевска со сопругот и двете деца замина на одмор на море.

33-годишната пејачка објави неколку фотографии на својот профил на Instagram преку кои ни дозволи да ѕирнеме во нивната семејна авантура.

На една од фотографиите, Тамара позира со пораснатиот Дарен, додека на друга, нејзиниот сопруг Александар се подготвува за пливање со Хана.

1

2

3

4

5

Бебето треба да спие со мајката до третата...
Бројни истражувања покажале дека срцето на бебето е под многу поголем стрес ако треба да спие само
55
Причини да не примате гости по породувањето
Кога во семејството ќе се појави нов член, сите блиски чекаат со нетрпение да го видат и да го подржат во раце. Но сепак...
31
Грешки кои ги прави секоја мајка по породу...
Дали за прв пат станувате мајка? Оваа промена макар и радосна, може да биде и многу стресна за вас. Загриженоста околу д...
23
Како се менуваат градите по бременоста
Градите после породувањето, дали доите или не, се соочуваат со промени неколку месеци откако ќе се породите. Овие промен...
18


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

koga bi?
Jana9

Koga bi birale sto bi odbrale?

Pari (18%)

Ljubov (73%)

Patuvanja (0%)

Odlicno rabotno mesto (9%)


Број на сите гласови: 11

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!