|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Што прават познатите мајки на плажа?

Редакција Рингераја, 18.7.2019
Со оглед на тоа дека е летна сезона, моментално на море престојуваат многу семејства, а меѓу нив и славни личности
Клучни зборови:

image
/11


1

Ева Лонгорија ова лето ја одбра Шпанија и тоа познатото летувалиште Марбеља, каде ужива со сопругот и синот.

 

2

Познатата мајка ужива со синот Сантијаго.

 

3

Жизел Бундшен и Том Брејди отпатуваа во Костарика, каде ги поминуваат своите денови на сонце, уживајќи во бројните летни активности со децата.

 

4

Со себе го носат и домашното милениче.

 

3

Атрактивната бразилска манекенка Алесандра Амбросио го обожава Миконос, каде често доаѓа. Ова лето времето го поминува со своите деца Ноа и Ања, со новиот дечко Никола и пријателите.

 

5

Ангелот на Викторијас Сикрет во игра со девегодишната ќерка Ања.

 

7

Тамара Еклстон исто така ужива на убавиот грчки остров Миконос со сопругот и ќерката Софија.

 

8

Најубавите семејни моменти со ќерката Софија.

Тие мали очиња мислат дека си совршена
Текстот на Бетани Џејкоб стана хит на социјалните мрежи, бидејќи им разбуди силни емоции на многу родители
37
Мајка сум и постојано сум анксиозна
Што ако детето ми падне, што ако се задави, што ако му го скршат срцето...?
4
Како да знаете дека сте подготвени за втор...
Кога е идеално време за второ дете, е прашање кое мајките често си го поставуваат
4
Мајчински инстинкт - дали ќе бидам добра м...
Мајчински инстинкт се нарекува вродено чувство на жена која ги штити, заштитува и ги храни нејзините потомци. Речиси сит...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Имиња за момчиња
petraa

Кое ви се допаѓа вам? Еве ви убави македонски не-помодарски имиња :)

Јане (16%)

Петар (23%)

Стојан (3%)

Димитар (21%)

Коста (4%)

Дамјан (33%)


Број на сите гласови: 111

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!