|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  54 55 56 57 [58]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Вештачко оплодување VIII дел
8.10.2018 11:34:47   
Kvisko
Јас сум некакво си ветеран тука ама слабо пишувам во последно време.
Минатиот пат кога си пишував имав среќа и од тој ИВФ обид имам 2 годишен син.
Денес ќе одам пак на трансфер на ембриончиња па чисто да си пишам тука за среќа.

(Одговор на членот kate..)
Непосредна врска до пораките: 1426
   RE: Вештачко оплодување VIII дел
28.10.2018 11:53:19   
kate..
Bidna i mojot transfer vcera  so zamrznati embrioni mi vratija dve denes mi vtor den no me boli grb od lezenje dali moze na stomak da se lezi ili zabraneto e..

_____________________________

2011fevruari operacija cista otstraneta i jajnik,2012 spontan abortus,2013 april vonmatericna bremenost operacija hitno tubite otstraneti,prvo IVF neuspesno vtoro neuspesno

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 1427
   RE: Вештачко оплодување VIII дел
28.10.2018 11:58:04   
kate..
Leo kako bremenosta

_____________________________

2011fevruari operacija cista otstraneta i jajnik,2012 spontan abortus,2013 april vonmatericna bremenost operacija hitno tubite otstraneti,prvo IVF neuspesno vtoro neuspesno

(Одговор на членот Leoo1)
Непосредна врска до пораките: 1428
   RE: Вештачко оплодување VIII дел
1.11.2018 14:06:29   
kate..
Skriena kako si ima li nesto.novo  ne procitav nikafe ni pozitiven ni negativen test

_____________________________

2011fevruari operacija cista otstraneta i jajnik,2012 spontan abortus,2013 april vonmatericna bremenost operacija hitno tubite otstraneti,prvo IVF neuspesno vtoro neuspesno

(Одговор на членот skriena)
Непосредна врска до пораките: 1429
   RE: Вештачко оплодување VIII дел
8.11.2018 12:54:28   
kiki83
Здраво Кате, и јас имам замрзнати ембриони и се спремам за трансвер,те молам ако можеш да ми ја објасниш постапката кој ден од циклусот се почнува со терапија.Поздрав

(Одговор на членот kate..)
Непосредна врска до пораките: 1430
   RE: Вештачко оплодување VIII дел
9.11.2018 9:45:57   
honey bunny
Zdravo dragi dami. Cestitki na tie koi veke se ostvarivte kako majki I mnogu uspeh na site koi ste vo iscekuvanje. Mojot tret obid zavrsi neuspesno za zal. Mi ostanaa 13 clexane 0,4 so rok do 2021 godina. Ako na nekoja I trebaat neka me iskontaktira bo inbox. Ne sum vo moznost da gi podaram bidejki samo soprugot raboti, megutoa ke se dogovorime za cenata. Ubav vikend na site.

(Одговор на членот kiki83)
Непосредна врска до пораките: 1431
Страница:   <<   < Претходна страница  54 55 56 57 [58]
Страница: <<   < Претходна страница  54 55 56 57 [58]
Оди на:


Анкета

Kozmetika
AnMari

Dali mlekoto za telo sozdava otrovi koi vleguvaat vo majchinoto mleko?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!