|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:11:08   
srnicka
Sega e sladoled ama mozebi posle rabota i nema da e sladoled :)

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:12:58   
mami
се е можноuser posted image

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:27:40   
Katuska
Немам зборови, останав без текст, не ми се веруваше кога прочитав па два пати ја отворив темава, луди сте во позитивна смисла на зборот.Инаку и јас се или ништо.....а цветчето ме замисли да ти казам Ели..user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:32:20   
mami
ма почнавте и мене да ме замислувате ке пробам следниот пат па ке му кажам на мм дека треба почесто да го полева

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:36:00   
evcipa
Eve uste materijal ...

http://www.amazonbeauty.co.uk/#/waxing-styles-for-her/4525900416

ZADOLZITELNO!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:38:45   
Katuska
Е не сте нормалниuser posted image , али ова срцево добро е, уште и името да му го пишеш внатре.Ме изнасмеавте

(Одговор на членот evcipa)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:39:30   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image закон..ми се свига многу..а бидејќи не има филолози на рр сте прообале со буква или букви? јас би некоја буква, мојата или неговата, нешто..аааа ке почнам да експериментирам готовоuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот evcipa)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:41:21   
biljanaM
Мами thanks за објаснувањето....user posted image user posted image user posted image
морам да напраам нешто во врска со ова....хахаха
темава ни е супер


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:42:07   
biljanaM
мами ми даваш идеи...стварно со букви ке биде интересно....хахааха

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:42:10   
evcipa
Хихи... а за оние што не можат ништо да си видат од стомакот... со ретровизор user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
буква...аууу крв ќе падне

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:42:36   
Katuska
И јас да ти кажам баш денес во 17Ч имам закажано на депилација, па во право време ми дадовте идеа user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:43:42   
evcipa
Пуштај одма на принтер... user posted image

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:43:49   
Боцко
абе букви. ко вицот со циганката што си имала истетовирано таму доле: оваа п.... е само за рамче
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:44:15   
Боцко
хитлер!

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:45:34   
mami
вие трудни полека, овој спорт, сега за сега предајте го во рацете на некој што ке може да види таму долуuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:49:35   
Еца
Еј мами може па така на несакајќи ќе направиме нешто екстра user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image па знаеш дека многу убави работи честопати настануваат случајноuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 15:53:54   
mami
еее море расипано едноооо..одма таму паметот..мислев на депилаторкатаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 16:00:27   
Еца
ма која депилаторка, јас пред да се омажам редовно одев само кај една, и веќе никогаш повеќе друг не чепка таму доле јужно, освен мојот намјилuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: фриз таму долу јужно
24.6.2009 16:02:16   
mami
епа тогаш чекаме утре да ни пишеш како поминало со личниот фризерuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: фриз таму долу јужно
17.8.2009 10:53:54   
mami
Кажавме за жените и нивните интимни фризури а што е со вашите сопрузи? Дали тие практикуваат депилација, брич или пак оставаат таму долу да е природно како што го дала природата?

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: фриз таму долу јужно
17.8.2009 11:10:07   
nadica
ja sne pravam friz praktikuvam celosna depilacija
a mm ostava na prirodatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ednas go naterav da mu zalepam mala lenta kako tie za vegi i nadusnici sto se skokna do tavanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i mi vika sekoja cest za hrabrosta

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: фриз таму долу јужно
17.8.2009 11:15:30   
mami
хахаха, баш вчера коментиравме со мм на оваа тема и ми вика- а не не  нема шанси, бегај бре тоа боли, плус обврска па зафрканции со ова со она, не не вака како го дала природата, ако не ти се допаѓа слободна сиuser posted image user posted image user posted image user posted image многу ми е смешен за тие работиuser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: фриз таму долу јужно
17.8.2009 11:21:22   
profesorica
interesna tema na koja jas ke vi kazam deka jas praktikuvam tasma a nekogash ostavam i malo frizurce a i mm praktikuva mazen da se napravi dole i epten e podobro taka osobeno za oralniot sex.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: фриз таму долу јужно
17.8.2009 11:41:58   
Enika
golo e najubavo ja mislam....a use ne sum go ubedila decko mi a mu staam lenta:)mada toa moze i da se kosi neli pa ne bi sakala zbun da gleam:)inace sekad praktikuvam se da vadam i najhigienski mi e taka...jas odvaj izdrzuvam depilacija tamu dole use da cekam frzura da mi naprai...uf ne:)smooth by day, dick by nightuser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: фриз таму долу јужно
17.8.2009 16:01:41   
Лејди
И јас таму доле јужно сум константно средена.
Понекогаш линија на средината но најчесто ништо.
Инаку се депилирам само на препоните а баш на интимното место до сега само со брич, па ме интересира вие одите на депилација или си се депилирате дома?
Со што се депилирате на интимните места?
Сакам да направам таков чекор, ама прво сакам да прочитам ваши искуства.

Инаку препоните, рацете и нозете ги депилирам со машинка, а таму доле незнам каква депилација да направам.


< Поракaта ја уредил Лејди -- 17.8.2009 16:03:48 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?