|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  37 38 [39] 40 41   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 14:25:38   
pacuvce
user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislam deka ova kazuva se...

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 951
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 14:29:38   
penelopa
Пацувче....ти пракам позитивна енергија...што и да е ќе поминеuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 952
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 14:30:09   
Bogdancanka
донекаде добро сум досега бев во Гевгелија за тоа што требаше да завршам речиси се ми остана за во понеделник ништо не завршив и се изнервирав секаде гужви и турканициuser posted image а потоа продолживме со сестра ми малку на шопинг има некое наление user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 953
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 14:30:43   
pacuvce
Ti blagodaram,draga penelopa...Navistina mi treba...

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 954
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 14:33:53   
Enika
Слично како пасувче...ама и со главоболка и некако омалаксаноuser posted image

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 955
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 14:59:44   
majka 79
loso, voznemireno


(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 956
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:07:23   
majka 79
imam edno prasanje: kako se otvaraat temi za razgovor i dali sekoj moze da otvori tema ili ne?
sakam da porazgovarame za pobeduvanje na stravot od vozenje. 10 godini imam polozeno a premnogu malku imam vozeno. sakam da vozam, bidejki mi e potrebno za polesno izvrsuvanje  na sekojdnevnite obvrski, no nikako da resam i hrabro da sednam zad volanot. pomos kako da go pobedam stravot

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 957
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:11:21   
Bitolcanka
Женски еве ви нешто да ве расположи барем за миг.

user posted image

Ова мора да го видите, мене ми помага кога сум во депресија, изнервирана, тмурна user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=O3I7G-w3hTY&feature=fvsr

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 958
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:28:34   
Матеа
Bitolcanka баш се изнасмеавме го викнав и мажот ми да се приклучи. Инаку јас денес се чувствувам многу одморено. Мажот ми зеде одмор и јас сега си уживамuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 959
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:29:48   
Bitolcanka
И јас не знаев како се отвора нова тема. Сега разгледував и најдов user posted image
Оди на ФОРУМ, па влези во некоја тема на форумот, избери тема од таму и оди на - НОВА ТЕМА - лево означено со лист со црвени букви и извичник. Ти се отвора рамка за порака, како кога ќе одговараш на нечија порака (кога коментираш на било која тема од форумот), па си пишуваш наслов-прашање на темата и ја објавуваш со ПОТВРДИ, како и обично што правиш.
Инаку јас немам возачка сеуште и не ни планирам некогаш да полагам баш поради тоа што нема да возам - се плашам многу. Подобро ми е друг да ме вози user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 960
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:34:56   
Bitolcanka
Баш ми е мило Матеа што се насмеавте user posted image Јас тоа често си го практикувам, ми помага навистина...Еднаш и со дечкото си гледавме клипчиња со Мр.Бин, бевме навистина тажни претходно - се изнасмеавме user posted image user posted image user posted image Некои ги имав гледано, но кога го гледам него (и самиот како појава ми е смешен) никогаш не сум рамнодушна user posted image

Инаку јас сум добро денес, иако може и подобро, се разбира-како и секогаш user posted image
Се регистрира и дечкото на рр, сам, без да знам јас - не ми се веруваше. user posted image Ете колку е убава, пријателска, прекрасна нашата рр user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Матеа)
Непосредна врска до пораките: 961
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:36:42   
srcence_25
denes se custvuvam pospano i umorno!user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 962
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 15:40:16   
Матеа
Да оваа наша РР е навистина супер, јас искрено да ви кажам дека со душа чекам да ви се придружам а гледам и мажот ми ѕиркаuser posted image
Ајде едно големо user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image за сите мамички кои не ни се добро расположени денес да ги расположиме малкуuser posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 963
   RE: Како се чувствувате денес ?
8.1.2010 16:54:22   
mother 29
супер....утре го носам Марком кај мама на цел ден ,па јас уште сега почнав да се спремам за низ продавници..и ке си се гостамuser posted image

(Одговор на членот Матеа)
Непосредна врска до пораките: 964
   RE: Како се чувствувате денес ?
11.1.2010 14:27:46   
penelopa
Денес нешто грлото ме гребе....уфффф мразамммм

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 965
   RE: Како се чувствувате денес ?
11.1.2010 14:31:44   
Mihaela 2010
Одморено,наспано,расположено...

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 966
   RE: Како се чувствувате денес ?
11.1.2010 14:34:36   
mami
поспано, нешто налик на мамурлук ама важно супер и задоволноuser posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 967
   RE: Како се чувствувате денес ?
11.1.2010 14:44:02   
Adrijana
Super, pred pola saat se vrativme so Eva od setanje i super si pominavmeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________



(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 968
   RE: Како се чувствувате денес ?
11.1.2010 14:51:14   
caci20
Dobro e za prv raboten den po praznicive. Opusteno i mirno. Samo sto mi falat Petar i mm

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 969
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.1.2010 8:43:34   
mami
леле луѓе ме болат нозете од вчера некако чудно, како да немам сила во нив, едноставно ми се тресат. Вчера едвај Лука го носев, ке го кренам и се си мислам дека ке се струполам, синока исто и еве утрово пак истата болка. Ништо не ми е, ама како да ми се земени нозетеuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 970
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.1.2010 8:50:08   
arh_diz
Napravi vezbi so niv razdvizi gi malku
Jas utrovo sum dobro fala bogu ne mi se spie i ne mi se povraka samo do kogauser posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 971
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.1.2010 8:54:43   
Iva
Јас сум истоштена ептен, вчера заглавив на работа до 6, дома со децава што попрво, Михајло болен, ми треба малку повеќе сила за денес.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 972
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.1.2010 9:25:45   
mother 29
mi ide ufffffffffff !ke eksplodiram od nervozauser posted image pa ne mozam nis da rabotam,se mi e vo nego pamettauser posted image user posted image

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 973
   RE: Како се чувствувате денес ?
12.1.2010 18:31:26   
tereza
леле денес цел ден го поминав со главоболкаuser posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 974
   RE: Како се чувствувате денес ?
14.1.2010 12:32:55   
Enika
Супер...вчера ми се падна паричката, а само што дознав дека една блиска и сакана другарка е трудна...user posted image user posted image user posted image мн сум срекна и и предложив нормално да ни се придружи на ррuser posted image

(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 975
Страница:   <<   < Претходна страница  37 38 [39] 40 41   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  37 38 [39] 40 41   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?