|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  41 42 [43] 44 45   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Збор=слика
1.12.2010 18:10:47   
danced
user posted image


снешко


(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 1051
   RE: Збор=слика
5.12.2010 20:06:43   
Natuska85
user posted image

НОкти со француски маникирuser posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот danced)
Непосредна врска до пораките: 1052
   RE: Збор=слика
5.12.2010 21:14:01   
Twins
user posted image

komplet salce i rakavici

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 1053
   RE: Збор=слика
6.12.2010 10:51:33   
Natuska85
user posted image
И капа гратисuser posted image user posted image

за мене еден ладен сендвичuser posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1054
   RE: Збор=слика
8.12.2010 0:07:03   
Twins
user posted image

камин

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 1055
   RE: Збор=слика
21.12.2010 22:07:11   
lukas
user posted image

маче user posted image

< Поракaта ја уредил lukas -- 21.12.2010 22:08:03 >


_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1056
   RE: Збор=слика
29.12.2010 12:17:44   
Twins
user posted image

kujnska vaga

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 1057
   RE: Збор=слика
29.12.2010 12:28:20   
suzeto
user posted image
novogodisna trpeza

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1058
   RE: Збор=слика
29.12.2010 12:37:17   
lukas
user posted image
bel konj_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 1059
   RE: Збор=слика
29.12.2010 12:40:09   
Twins
user posted image

snesko

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 1060
   RE: Збор=слика
29.12.2010 12:42:29   
Twins
ИЗВОРНА ПОРАКА: lukas

bel konj


user posted image

snesko

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 1061
   RE: Збор=слика
29.12.2010 12:48:24   
lukas
user posted image papagalce

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1062
   RE: Збор=слика
2.1.2011 23:05:26   
Twins
user posted image

Дедо Мраз

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 1063
   RE: Збор=слика
2.1.2011 23:10:59   
Natuska85
user posted image

Црно бела гарнитура за седењеuser posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1064
   RE: Збор=слика
2.1.2011 23:17:20   
Twins
Изгледа ти таква сакаш а?user posted image user posted image user posted image

user posted image

дрвена столица за нишањеuser posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 1065
   RE: Збор=слика
15.1.2011 0:18:15   
Natuska85
user posted image


свеќник


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1066
   RE: Збор=слика
15.1.2011 0:23:09   
Twins
user posted image

dalecinsko

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 1067
   RE: Збор=слика
2.2.2011 18:18:09   
suzeto
neznam dali ke ti odgovarauser posted image
user posted image
dzoger od vileda tie za pod ramen
takov mi trebauser posted image

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1068
   RE: Збор=слика
2.2.2011 22:57:46   
Twins
user posted image

maskara

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 1069
   RE: Збор=слика
2.2.2011 23:17:48   
Olivia

user posted image

Srna


_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1070
   RE: Збор=слика
2.2.2011 23:42:09   
Twins
user posted image

elen user posted image

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 1071
   RE: Збор=слика
3.2.2011 14:46:17   
majka 79
user posted image
praseto gile i srnickata

_____________________________

mudriot covek ne kazuva se sto misli, tuku misli i razmisluva se sto ke kaze.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1072
   RE: Збор=слика
3.2.2011 15:10:56   
Twins
ИЗВОРНА ПОРАКА: majka 79
praseto gile i srnickata


Жити се кај го најде прасето Гиле и срната???user posted image јас прв пат слушам за него , ако се важи би ставила слика и од прасе и од срна едно по друго user posted image ама двете заедно .....user posted image

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 1073
   RE: Збор=слика
3.2.2011 15:19:43   
majka 79
ИЗВОРНА ПОРАКА: Twins

ИЗВОРНА ПОРАКА: majka 79
praseto gile i srnickata


Жити се кај го најде прасето Гиле и срната???user posted image јас прв пат слушам за него , ако се важи би ставила слика и од прасе и од срна едно по друго user posted image ама двете заедно .....user posted image

sigurno si od pomladata generacija
toa e najubaviot dokumentarec na rtbeograd
kako praseto gile (13-to prase) ja napusta svojata majka i se naoga so srnceto (cija majka zaginala vo polava) dvajcata zaedno se spasuvaat od poplavata i prezivuvaat sami.
stavi slika po tvoja zelba


_____________________________

mudriot covek ne kazuva se sto misli, tuku misli i razmisluva se sto ke kaze.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 1074
   RE: Збор=слика
3.2.2011 15:36:36   
Twins
kakva mlada generacija majka79, ako ova 79 ti e godina na ragjanje togas duso sum postata ama ete za zal ne sum go sretnala praset_o gile  user posted image  ama ete da si stojam na zborot a ne na slikata user posted image ke stavam video user posted image user posted image user posted image
bas toa za praset_o gile baksuzotuser posted image

-------------------------------------

zenski racen casovnik


< Поракaта ја уредил Twins -- 3.2.2011 15:45:57 >

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 1075
Страница:   <<   < Претходна страница  41 42 [43] 44 45   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  41 42 [43] 44 45   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

ime za maski bliznaci
mesecina83

Dali vi se dopagaat iminjata Petar i Pavel sakame zdravje koga ke se rodat nasite bebinja da gi nosat ovie iminja za da si cekame imendeni .

petar (76%)

pavel (24%)


Број на сите гласови: 85

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!