|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Вадење крајници кај возрасни
12.3.2013 12:06:35   
Cipi Ripi
Денеска по не знам кој пат ми рекоа дека треба да ги извадам крајниците. Најпрво ќе мора да направам некој тест кој што докажува дека болните крајници се причина што ме болат зглобовите веќе со месеци, а исто така с и причина за мојата тахикардија. Ме интересира дали некоја од вас вадела крајници како возрасна и со што се соочила. Дали знаете дали приватните болници извршуваат вакви интервенции и колку им е цената?? Ајде девојки помош, секоја информација е добредојдена.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Вадење крајници кај возрасни
12.1.2016 17:14:01   
Mia malecka
Ципи Рипи, гледам никој не одговорил на твојот пост иако е многу одамна. Јас се надевам, ке одговориш на мојот. Jас исто така возрасна, имам голем проблем со крајниците, постојано се воспалени и кога не се, се асиметерични. Уште минатата година ми предложи докторот да ги оперирам, но дојде лето, не се разболев подолго време и од страв не отидов. Кажи ми, дали ти ги оперира крајниците? Ако да, како помина, каде ја направи интервенцијата и повеке детали. Поздрав :)

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

.
Jana9

Dali imate bucni komsii?

Da (100%)

Ne (0%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!