|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Лето 2013
24.5.2013 23:03:20   
Octavia

ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

И ние конечно уплативме...идеме Геракини годинава..таму единствено најдовме место. Хотелчето е супер..ако има друштво нека повелат

Еве тука


Adriance, не сакам да бидам расипувач на забави, ама прочитавте мислења за хотелот претходно? Јас лани сакав во него да одиме, ми се виде убава понуда, ама дури и жената во агенцијата од околу ме упати прво да прочитам за него и да размислам, па после да уплаќаме... Јас искрено наидов на многу лоши критики. Од друга страна, можеби од лани смениле нешто... Во секој случај, пишувам за да можете да размислите и ако евентуално не ви одговара да имате време за премислување... Сепак, јас лично не сум била, ова е само од истражување малку на интернет од лани. Поздрав

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Лето 2013
24.5.2013 23:20:02   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Octavia RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

И ние конечно уплативме...идеме Геракини годинава..таму единствено најдовме место. Хотелчето е супер..ако има друштво нека повелат

Еве тука


Adriance, не сакам да бидам расипувач на забави, ама прочитавте мислења за хотелот претходно? Јас лани сакав во него да одиме, ми се виде убава понуда, ама дури и жената во агенцијата од околу ме упати прво да прочитам за него и да размислам, па после да уплаќаме... Јас искрено наидов на многу лоши критики. Од друга страна, можеби од лани смениле нешто... Во секој случај, пишувам за да можете да размислите и ако евентуално не ви одговара да имате време за премислување... Сепак, јас лично не сум била, ова е само од истражување малку на интернет од лани. Поздрав


Знам, ги видов user posted image и баш и кажав на жената..она вика сега е ок...иако у принцип сите хегативни коментари беа за храната..што и не ме растревожи многу ама сепак не ми беше сеедно..ајде ќе видиме,ќе кажуавм.

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Лето 2013
24.5.2013 23:24:16   
miana
Важно е друштвото и да не се ептен нечовечки условите,инаку се друго е помалку важно..Се надевам дека супер ке си поминете па ке ставиш и некоја фотка...user posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Лето 2013
27.5.2013 13:10:03   
Bethany
Се откажавме од Олимпик Бич, се одлучивме за Халкидики user posted image

Некој има искуства со Неа Флогита? И со овие апартмани ТУКА.
Многу поволна понуда, читав нешто коментари на нет дека било ок, ама стари коментари се, има некој искуство за нешто посвежо, подетално? Значи планираме на почетокот на јули.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Лето 2013
27.5.2013 13:56:17   
Natuska85
Бетани еве мој пост од прошлото лето, јас презадоволна од Неа флогита. Инаку ние оваа година од 9ти јуни Ханиоти , едвај чекам user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85

Еве и јас да споделам искуство од последниот одмор.Бевме во Неа Врасна 5 дена,а вчера на еден ден бевме и во Неа Флогита(почеток на прв крак).Неа Врасна КАТАСТРОФА.Плажа каменеста,морето ич нечисто и многу длабоко.Првиот ден бевме само на плажа таму,па вечерта бевме на шетање до Ставрос,3км од Неа Врасна и кога ја видовме таму плажата од нареден ден таму одевме. Таму друга приказна плажата широка,песочна,водата чиста и ептен топла.Ни кажуваа дека прошлата година имало некое невреме и морето е многу повлечено и затоа е таква плажатаuser posted image .

Е сега за Неа Флогита..местенцето рај.Голема плажа,средена,чиста.Водата бара,потопла и почиста неможеше да биде(поубава од Фурка за тие шо билеuser posted image ).Нешто на рамниште на Сани бич, а поблиску 130 км од граница и далеку поефтин смештај(30 евра апртман на сама плажа сега средина на август).Кафичи многу на плажите,но и делови за повозрасни луѓе и луѓе со мали дечиња.Овие денови може уште еднаш да се пробањаме таму,додека сме Гевгелија,ама знам дека нареден јуни сигурно ќе сум тамуuser posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Лето 2013
27.5.2013 14:27:50   
dostickage
Natuska , nie lani bevme Hanioti od 09.06 i preubavo si pominavme.
Na plazata vo Hanioti odevme retko zasto imase mnogu ezevi. Odevme na plaza vo Palluri , e toa e nesto naj naj od plaza na cel prv krak. Kje odite pa kje pravime muabet posle user posted image
Vodata nautro vo Hanioti bese malku poladna no bese krstal cista, popladne bese potopla no malku zaprljana za utredenta da trgne pak po staro.
Inaku toj period bese prepolno so deca, vozrasni parovi i babi so vnuci. Vise se prica srpski nego bilo sto drugo.
Ako ides u Pefkohori, preporaka da ne pominuvas pored vilite posle 13 casot za nitu edna potreba zasto kje te zaboli glava od zaprski i tropanje lazici po tanjiriteuser posted image

Nego jas neso sakam Nea Flogita za Septemvri , ama tamu smestaj. Mm ne saka da slusne tamu da bara od strav da ne ne najde. A od tuka preku agencii ne ni odgovaraat termini  i bas sme super.
Sredina na avgust koga bevte kako bese so guzva, ceni , idevte li vie na random da baarte smestaj ili vekje imavte? 30 EUR za apartman e super cena . Na net nesto tesko mi odi baranjevouser posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Лето 2013
27.5.2013 14:42:58   
Natuska85
Достич во Неа флогита бевме два дена оди-ела по гевгелискиuser posted image . ЗНачи одевме сабајле вечер се враќавме така на два пати од Гевгелија 120 км еuser posted image . Така да неможам да ти кажам како оди со смештај само прашавме цена во вилите на сама плажа што беа.

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Лето 2013
27.5.2013 16:23:12   
temjanuska75
Јас лани бев во Сивири на првиот крак и можам да кажам дека е навистина преубаво место, поготово за мали деца. Бевме од 20 до 30 Јуни имавме прекрасен апартман на сама плажа, плажата е песочна, мирна и кристално чиста е водата, а плиткото 30 до 40 сантиметри е 50 метри и е навистина идеално за со дете, без грижи дека нон стоп е во вода бидејки на тоа плитко водата е навистина доста топла. Ноќите се поладни за разлика од Ханиоти и другите места кои се од другата страна на кракот, значи некогаш и со долги ракави бевме, знае да дува ветре, но тоа не ни пречеше, и најдоброто нема комарци ( барем во Јуни кога ние бевме). Смештај си најдов на интернет и плаќавме 40 евра дневно за апартман за 4 лица, значи две спални и одвоена кујна и плус ни дадоа детско кревтче таму за М. Топло го препорачувам местото, тивко мирно мало место идеално за одмор со мало дете.
Годинава незнам дали ќе одиме на одмор но ако одиме изборот е дефинитивно Сивири.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Лето 2013
27.5.2013 16:58:30   
Bethany

ИЗВОРНА ПОРАКА: dostickage

Nego jas neso sakam Nea Flogita za Septemvri , ama tamu smestaj. Mm ne saka da slusne tamu da bara od strav da ne ne najde. A od tuka preku agencii ne ni odgovaraat termini  i bas sme super.
Sredina na avgust koga bevte kako bese so guzva, ceni , idevte li vie na random da baarte smestaj ili vekje imavte? 30 EUR za apartman e super cena . Na net nesto tesko mi odi baranjevouser posted image


Погоре линкот што го ставив се апартмани што ги најдов на нет. Најдов и коментари за истиве апартмани на нет и ок се.
Му пишавме на човекот и тој ни одговори. Го прашувавме за термин од 29. јуни.

Објектот има двокреветни студија, и 4-креветни апартмани.
За 10 дена за двокреветно студио (што е всушност само соба, со клима, бесплатен интернет, купатило, балкон и имаш додатно фрижидер и решо) за тој период (крај на јуни се уште се рачуна вонсезонски) е 200 евра. За десет дена! Мислам скоро па џабе user posted image
Апартамани што се за 4 особи, со комплет кујна за 10 дена се 370 евра.
Е сега ние сакавме повеќе простор, ама кога размислуваме подобро да се претрпиме во една соба и онака таму ќе сме за спиење и тие дупли пари ќе дадеме на јадење надвор, отколку дупло да платиме и имаме екстра просторија која мислевме да користиме кога син ни ќе оди можеби на спиење порано навечер. Ама па за тоа време ако сакаме може да седиме на балкон.

Ете, ако одиме натаму, всушност пишавме му пак да потврдиме, па ако се договориме и одиме таму, ќе ти пишам искуства. user posted image

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Лето 2013
27.5.2013 18:32:29   
Octavia
Bethany, еве коментари за апартманите од минатото лето

1. Smeštaj:
bili smo smešteni u Sidi beach apartmanima. Nalaze se odmah pored autobuske stanice te je bilo prilično bučno, plaža i pijaca su blizu. Sami apartmani su prilično jadni, stari je nameštaj i sve je prilično prljavo. Sa spremačicom se nikako ne možete sporazumeti. Zajedničko dvorište sa roštiljom smo uspeli da koristimo 2 puta (1 da napravimo roštilj) jer je prilična gužva. WI FI ne radi u sobama, samo dole u tom zajedničkom dvorištu pa je problem naći mesto gde ćete sesti. Kosta je OK lik, ljubazan i uglavnom nam je izlazio u susret (u apartmanima nismo imali dovoljno escajga, čaša, tanjira pa nam je dao svoje).
2. Осокољен позитивним коментарима (на жалост коментар DrMa је стигао прекасно) о Sidi Beach апартманима и србољупцу Костасу, резервисао сам пар дана тамо од 14.августа.
Преживели смо кошмарну ноћ, почевши од несносне буке свакојаких превозних средстава који непрекидно крстаре испод балкона, заглушујуће музике ресторана у суседству (музика је престала тачно у 3 и 15), до ужасних услова у самом апартману (праисторијски расклиматани кревети, душеци на издисају, прљава и примитивна кухиња, клаустрофобично купатило...Костас, запуштен, необријан, са препуном пепељаром испред себе, није човек који би на први поглед сабудио неку симпатију.Међутим, разговарајући с њим, приметио сам да је доста духовит и виспрен.
Укратко, не би поново отишао у Sidi Beach апартмане ни да ми је све џабе, а Бога ми, ни да ми плате неку пару за сваки дан боравка
3. Sidi beach je na samoj plazi, OK smestaj sto se tice visekrevetnih apartmana. Sto se tice dvokrevetnog studija, to je surovo. Jako je mali, ali jako. To i nije soba, to je parce od sobe, sa jedva terasom. Ali zato oni ostali apartmani...fantazija, ima ih i sa dve terase, jedna pre podne u hladu, druga popodne... Svi su uglavnom za 4-5 osoba, sa dve sobe. Gazda je genijalac.Moje sve preporuke, bila sam tamo prosle godine.
4.U Sidi bich apartmanima smo bili i prosle godine, znali smo kako izgledaju. Znali smo i po ceni sta mozemo ocekivati. Lokacija u odnosu na plazu i gradski promet je idealna, slazem se da apartmani okrenuti prema parkingu imaju i prasinu i buku. Hotel nije nov, fali i nova kuhinja i novo kupatilo i dodir zenske ruke. Kreveti su pak, bili odlicni, duseci ok. Mi smo cak pohvalili spremacicu jer smo i sin i ja pokusali da na terasu izadjemo kroz zatvorena vrata!

p.s. Извинете што се преземени на српски, навистина немам време да ги преведувам, а колку што знам нема опција да се скрие текстот, па тој дел да се отвара само со кликање. Ако знае некој, нека ме просветли user posted image .

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Лето 2013
27.5.2013 19:37:41   
Bethany
Оффф... леле Октавиа фала, ама не фала user posted image Се разочарав.
Навистина фала МНОГУ за постираните коментари, јас што ги гледав се се некои од пред 3 години кога изгледа се уште се беше ново и чисто user posted image

Премногу добро да би било вистинито. Мислевме дека пониска цена е бидејќи се крај на јуни сепак рачуна како вонсезона.
А нејќам да е бучно. Мада некој спомнува само една страна дека е бучна user posted image

Ќе видиме што ќе направиме на крај... Ама дефинитивно барем знам дека сакаме Неа Флогита, ем е најблиску, ем многу го фалат морето таму... па сега уште смештај...
Ако има некој со предлози за смештај, ве молам ставајте user posted image

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Лето 2013
27.5.2013 21:47:41   
Octavia
Нема проблем user posted image ... Јас и лани со недели разгледував понуди и на крај пак си отидовме во истиот апартман-хотел кој си го знаеме. Годинава еве пак одамна веќе чепкам и се разочарувам, таман ќе најдам нешто што мислам дека ни одговара, ќе прочитам мислења од луѓе што биле и останувам user posted image . На крај може пак ќе одлучиме за сигурна варијанта-каде што сме биле и си знаеме како е. Иако сакаме да смениме. Засега барам апартман, најдобро од барем 2 соби, блиску до плажа (не сме по долго пешачење по многу топло), да не е сред гужва и галама, по можност со дворче. И јас и мм навиваме за балкон со поглед на море, барем тие 10 дена да полниме батерии од секој аспект. И така... user posted image . Ова се го имаме каде што одиме последните 2 години, ама ме нервира морето малку, има бранови скоро секој ден и поголемиот не може да плива, а помалото се плаши од брановите, па гледам да смениме. Па ако има некој идеја или искуство, помагајте user posted image .

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Лето 2013
27.5.2013 23:19:44   
amateuress


Јас ќе одам во Сивири од први јуни, па ќе ви пишам како ќе поминам. Засега слушнав многу добри работи за местото, а и понудата е многу добра, 160 евра по човек со доручек и вечера. Критиките што ги прочитав беа позитивни, иако немаше многу, па не можам баш да се потпрам на тоа.
Ви ја пренесувам понудата:

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби, 1/2, 1/3 и 1/4 со еден брачен кревет и дополнително нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствено купатило. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. Еднаш за време на престојот, вечерата ќе биде во грчки стил, со скара, музика и забава за гостите.
Период број на денови 1 / 2 (студио за 2 лица)
06.05 5 69
11.05 7 99
18.08 7 119
25.05 7 139
01.06 7 159
08.06 7 179
15.06 7 199
22.06 7 219
29.06 7 229
06.07 7 239
13.07 7 249
20.07 7 249
27.07 7 249
03.08 7 249
10.08 7 239
17.08 7 219
24.08 7 199
31.08 7 179
07.09 7 159
14.09 7 139
21.09 7 139
Цените се дадени по лице и се однесуваат за полупансион+ за број на ноќевања дадени во табелата
- Прво дете од 0 до 15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО, Второ дете 0-5,99 г. со двајца возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО, Второ дете од 6 до 15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 50% од сумата за возрасен

- Возрасен на трет кревет 70% од цената и Возрасен на четврт кревет плаќа 70% од цената

- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

- Појадокот и вечерата се на база на шведска маса, на база ПП+

- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

- Доплата за соба со директен поглед на море 5 евра на ден по соба

- Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 10 часот по локално време

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман

- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

- Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Пефкохори чини: Возрасни: 30 Евра од Битола и 35 Евра од Скопје, Деца од 2 до 11,99 години: 20 Еврa Деца до 2 години бесплатно

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Лето 2013
28.5.2013 1:30:56   
mamicka_26

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bethany R


Погоре линкот што го ставив се апартмани што ги најдов на нет. Најдов и коментари за истиве апартмани на нет и ок се.
Му пишавме на човекот и тој ни одговори. Го прашувавме за термин од 29. јуни.

Објектот има двокреветни студија, и 4-креветни апартмани.
За 10 дена за двокреветно студио (што е всушност само соба, со клима, бесплатен интернет, купатило, балкон и имаш додатно фрижидер и решо) за тој период (крај на јуни се уште се рачуна вонсезонски) е 200 евра. За десет дена! Мислам скоро па џабе user posted image
Апартамани што се за 4 особи, со комплет кујна за 10 дена се 370 евра.
Е сега ние сакавме повеќе простор, ама кога размислуваме подобро да се претрпиме во една соба и онака таму ќе сме за спиење и тие дупли пари ќе дадеме на јадење надвор, отколку дупло да платиме и имаме екстра просторија која мислевме да користиме кога син ни ќе оди можеби на спиење порано навечер. Ама па за тоа време ако сакаме може да седиме на балкон.

Ете, ако одиме натаму, всушност пишавме му пак да потврдиме, па ако се договориме и одиме таму, ќе ти пишам искуства. user posted image


Bethany можеш ли да ми кажеш нешто подетално за апартманите каде сте прашувале, да ми пустиш линк и слично,зошто ме заинтересоира ова што си го пишала ми изгледа доста примамливо а баш оваа година се мислиме и за ова местенце Неа Флогита.А вие резервиравте?Може ли да се резервира on line?

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Лето 2013
28.5.2013 1:31:55   
mamicka_26
Bethany можеш ли да ми кажеш нешто подетално за апартманите каде сте прашувале, да ми пустиш линк и слично,зошто ме заинтересоира ова што си го пишала ми изгледа доста примамливо а баш оваа година се мислиме и за ова местенце Неа Флогита.А вие резервиравте?Може ли да се резервира on line?

(Одговор на членот mamicka_26)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Лето 2013
28.5.2013 10:41:30   
Bethany
mamicka_26 еве ти го линкот за апартманите за кои зборував КЛИКНИ
Таму имаш е-маил адресата и директно ќе можеш да прашаш што те интересира.
Е сега прочитај погоре што зборевме во врска со ова и коментарите поставени.

Е му пишавме на човекот и го прашувавме за буката, тој ни одговори дека бучно е од 20. јуни, значи во екот на сезоната.
За големината и состојба на студио ништо не прокоментирал user posted image

АМА со мм се договоривме, да не се многу прашуваме, значи имаме датум, имаме место-Неа Флогита и одиме таму право и таму ќе најдеме смешај на лице место кое ќе ни одговара. user posted image Нема да биде во сред сезона, па сигурно ќе најдеме нешто.
Така лани направивме со Албанија и најдовме совршен смештај, а и бебето беше помало имаше 10 месеци, сега би требало да е уште полесно.
Лани стигнавме, излеговме на кафенце, бебе јадеше, се одморивме и тргнавме по пат покрај плажа , таму секаде пишува апартамани (претпоставувам секаде е така) и видовме зграда, ни привлече внимание, до плажа, прашавме и човекот ни даде најубаво. Е па и така ќе направиме сега. Ете user posted image

(Одговор на членот mamicka_26)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Лето 2013
28.5.2013 11:34:06   
Octavia
Bethany, за Неа Флогита најдобри критики имам читано за апартамните Манолис и Соња (овие се на некоја Србинка). Во јуни цените во Манолис се 30-35 евра апартман, за другиве не знам, ама изгледаат убаво, чисто и средено.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Лето 2013
28.5.2013 12:55:56   
Calypso
Нас ни помина редот за одмор годинава, можеби наредно ќе биде некаде во октомври, здравје Боже. Ние бевме во Хургада, Египет, од 28.04-08.05 и си поминавме преубаво. Малиот се изнаужива, јадеше, спиеше и само во вода беше, мислам дека ако останевме уште некој ден ќе се научеше да плива. Вистински одмор истеравме, во права смисла на зборот. Топло го препорачувам Египет ако сакате луксузен одмор.

_____________________________

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Лето 2013
28.5.2013 14:03:15   
Bethany
Е Октавиа алал да ти е user posted image

Ги ѕирнав тие што ми предложи, и им пишав, па ќе видиме, во секој случај едвај чекам да одиме, па дали од тука да си резервираме, или ќе си најдеме таму нешто, не е ни битно.
А ова Соња апартманите, втор ред куќи се, па вероватно е и помалку бучно, инаку сосема убаво наместени се и двете па ќе видиме.

< Поракaта ја уредил Bethany RR -- 28.5.2013 14:04:09 >

(Одговор на членот Calypso)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Лето 2013
29.5.2013 11:08:23   
Junona
Има еден релативно нов хотел во Фурка,убав така со стакленици...мислам дека се збореше овде, некој имаше одено...ај ако ви текне пишете ми гоимето и каде во која агенција да барам понуда???

_____________________________

„Не стануваме попаметни од она што сме го чуле,туку од она што сме го доживеале“.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Лето 2013
29.5.2013 13:28:21   
mamicka_26
Фала ти Bethany

А имал ли некој некое искуство или да знае нешто за Неа Потидеа
Ако бил некој ако знаете какво е ве молам пишете нешто
Или било што да сте чуле

(Одговор на членот Junona)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Лето 2013
29.5.2013 13:33:17   
Beatris

ИЗВОРНА ПОРАКА: Junona

Има еден релативно нов хотел во Фурка,убав така со стакленици...мислам дека се збореше овде, некој имаше одено...ај ако ви текне пишете ми гоимето и каде во која агенција да барам понуда???


Јунона хотелот е Olympian Sunset, преубав е, на база на полупансион, ама бајаги е скапичок. Понуда имаш преку Пилот травел

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Junona)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Лето 2013
29.5.2013 13:38:30   
Beatris

ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicka_26

Фала ти Bethany

А имал ли некој некое искуство или да знае нешто за Неа Потидеа
Ако бил некој ако знаете какво е ве молам пишете нешто
Или било што да сте чуле


Ние ќе одиме сега од 3ти јуни во Потидеа, Istion Club and Spa хотел, па ќе кажеме кога ќе се вратиме user posted image


_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот mamicka_26)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Лето 2013
29.5.2013 14:01:36   
acemace
Nea Potidea e mnogu malo mestence, moreto e prekrasno epten cisto, ama nema kaj da se seta, mora da se odi vo okolnite mesta. Ama jas bi otisla pak tamu raj e za mali deca a bogami i majki

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Лето 2013
30.5.2013 18:28:34   
fila
dali nekoj do sega ima rezervirano preku booking.com i kako ste zadovolni ili kolku e toa sigurna rezervacija

(Одговор на членот acemace)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?