|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Свадбена торта
12.3.2013 21:45:41   
Melanija RR
Нашата торта беше од самиот ресторан, не дозволуваат торти од надвор да се носат поради можни пропусти и недајбоже труење со храна кое потоа е тешко да се докаже од која торта.Убав принцип од нивна страна зошто нудеа вкусови да се одберат.
Беше нестле вкус убаво и нешто украсена и превкусна.На сите гости им се допадна и тоа што остана ни го спакуваа за дома со инсистирање.

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот babyblue)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Свадбена торта
12.3.2013 22:00:04   
blond
Tortata bese poracana od kumata, no jas go odbrav izgledot. A za vkusot, ne se sekavam user posted image oddamna bese. Bese na tri sprata, belo so crveno.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Свадбена торта
12.3.2013 22:34:54   
Lacrymosa
Тортата ми беше од кумата на три спрата со три различни вкуса. Пробав сосем малку од едниот и баш го потрефив тој со вишни и беше мммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Свадбена торта
12.3.2013 22:37:25   
miana
Mene mi bese poklon od restorantot od KUVERTIRA na 5 sprata...

(Одговор на членот Lacrymosa)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Свадбена торта
12.3.2013 22:55:00   
moni teo
tortata ja poraca kumata ostaviv na nejze sto ke odberei bese ubava na tri sprata bela so kitki vo sekakvi boi sam sto kumata platila plus za poveke kitki no tie ne stavile bidejki bese pred n.godina i imale mnogu rabota user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Свадбена торта
12.3.2013 23:27:05   
Tanjicka
nasata bese na tri sprata, beleo so zlatno i so golemi ruzi i ni sleduvase od restoranot ne ja plakavme dopolnitelno

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Свадбена торта
13.3.2013 0:11:36   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Нашата торта беше од самиот ресторан, не дозволуваат торти од надвор да се носат поради можни пропусти и недајбоже труење со храна кое потоа е тешко да се докаже од која торта.

Кај нас се носат торти, ама не ги сечат тие што ги донесле гостите, ама затоа ти можеш да си донесеш од слаткарница нормално со фискална сметка, и за гостите ја сечат само таа. Па не дај Боже, ако има таков случај, пак се знае од која торта.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Свадбена торта
2.9.2013 16:10:45   
Snow Queen
Еве ја и нашата
user posted image

_____________________________

07.04.2006........до ден денес со саканиот сме лудо вљубени

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Свадбена торта
2.9.2013 20:47:37   
Annet
aa jas ke kazam samo deka bese prevkusna:))))

(Одговор на членот Snow Queen)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Свадбена торта
2.12.2014 0:19:31   
scared RR
Нам тортата ни беше поклон од ресторанот, беше на 3 спрата и сите беа различни вкусови. Не се замарав бар со тоа да бирам торта, само им кажав цветовите на тортата во каква боја да бидат и тоа беше тоа user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Свадбена торта
2.12.2014 0:26:39   
caciana
Sestra mi ja imase najubavata svadbena torta.Ja izrabotuvaa nejzina drugarka I majka I,fenomenlana bese I za izgled I za vkus.Ke prbam slika DA prikacam.

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Свадбена торта
2.12.2014 2:26:22   
caciana
a za moja svadba tortata bi izgledala nesto vaka
user posted image
samo ne so cvetovi na vrvot hehe user posted image user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 37
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?