|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Мебел во домот
20.4.2012 8:50:10   
meU87
Мислам дека на право место ми е темата, а доколку има слична ве молам поврзете ги.

ЈА сместив темава во категоријата “Да направиме зааедно“, зошто ме интересира дали има РР кои сами си имаат направено мебел во домот???
Познавам луѓе кои ќе си земат готови, исечени по мерка даски дали од Солопром (мислам дека беше тој) или од некое друго место, а потоа сами дома си ги склопуваат.
Ова излегува многу практично и ефтино, а преубаво исто како од салон земено.
Сега одлучивме со мм дека јас ќе му нацртам какви комоди сакам , а тој да набави материјал и да го склопи user posted image Сакам една комода за во дневна за кај ТВ, и една во спална(мала за ситни ствари)
Затоа би сакала да знам дали имате вакви искуства? Од каде зимате материјал? Колку ве кошта???
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Мебел во домот
20.4.2012 8:53:54   
Felly RR
meU87, еве ТУКА имаме тема за мебел во домот.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот meU87)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali koristite sediste vo kola za vaset_o dete?

Da (43%)

Ne (57%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!