|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Лето 2012
3.3.2012 10:21:10   
kikicka
Абе дајте некој хотел близу вилата ваша во Фурка па и јас да видам тој период нај ни одговара.

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mamicka_26)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Лето 2012
3.3.2012 10:27:41   
Melanija RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicka_26

Ние бевме на Тасос пред 3-4 години,и супер си поминавме,местото е многу тивко и мирно претежно фамилијарно место нема дискотеки и врева,плажата е убава супер е,а и во околината какви плажи има ако сакате да прошетате лудница-преубави


Бевте преку агенција или во сопствена режија?Предлог за место,Потос,Лименарија..?

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот mamicka_26)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Лето 2012
3.3.2012 11:19:07   
bebe82

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Во вила Лица. По препорака на наша Андрианче,а она по препорака на пријател од Савана. user posted image


Е па ај кога ќе дојдете ќе пишете искуства. Јас исто се мислам за каде и само ми е битно да е чисто.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Лето 2012
3.3.2012 20:19:37   
Natuska85
Еве и ние уплативмеuser posted image user posted image user posted image . Кикичке има хотел одма до вилата,јас прашав за полупансион ако сaкаме да доплатиме каде ќе е јадењето и ми кажаа дека во хотелот кој се наоѓал одма до вилата. Ај разгуглај види како се вика хотелот .На вилата точно име и е Villa Litsa. Рингерајќи ќе ја окупираат Фурка ејuser posted image .

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Лето 2012
3.3.2012 20:49:18   
kikicka
епа барав ама некако не им излегуваа баш сега пак ке гуглам user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Еве и ние уплативмеuser posted image user posted image user posted image . Кикичке има хотел одма до вилата,јас прашав за полупансион ако сaкаме да доплатиме каде ќе е јадењето и ми кажаа дека во хотелот кој се наоѓал одма до вилата. Ај разгуглај види како се вика хотелот .На вилата точно име и е Villa Litsa. Рингерајќи ќе ја окупираат Фурка ејuser posted image .



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Лето 2012
3.3.2012 22:34:05   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Еве и ние уплативмеuser posted image user posted image user posted image . Кикичке има хотел одма до вилата,јас прашав за полупансион ако сaкаме да доплатиме каде ќе е јадењето и ми кажаа дека во хотелот кој се наоѓал одма до вилата. Ај разгуглај види како се вика хотелот .На вилата точно име и е Villa Litsa. Рингерајќи ќе ја окупираат Фурка ејuser posted image .


Huhuuhuuhuhuh bravo bravisimo...ima da bideme najglasni hihiihih...inace kikicka znam deka do vilata ima eden hotel GH...( ne znam dali e ova celoto ima na hotelot) ama znam deka moze da se koristi bazenot na ovoj hotel za onie shto se vo Litsa..vidi mozes tuka

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Лето 2012
3.3.2012 22:46:56   
mamicka_26

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija


ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicka_26

Ние бевме на Тасос пред 3-4 години,и супер си поминавме,местото е многу тивко и мирно претежно фамилијарно место нема дискотеки и врева,плажата е убава супер е,а и во околината какви плажи има ако сакате да прошетате лудница-преубави


Бевте преку агенција или во сопствена режија?Предлог за место,Потос,Лименарија..?


Бевме сопствена режија сами си баравме таму инаку ние бевме во Потос, а за Лименарија ми кажаа дека многу мирисало местото на канализација

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Лето 2012
3.3.2012 22:57:10   
Natuska85

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

епа барав ама некако не им излегуваа баш сега пак ке гуглам user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Еве и ние уплативмеuser posted image user posted image user posted image . Кикичке има хотел одма до вилата,јас прашав за полупансион ако сaкаме да доплатиме каде ќе е јадењето и ми кажаа дека во хотелот кој се наоѓал одма до вилата. Ај разгуглај види како се вика хотелот .На вилата точно име и е Villa Litsa. Рингерајќи ќе ја окупираат Фурка ејuser posted image .





Ти го најдов и ти пратив линкче на фб user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Лето 2012
3.3.2012 23:04:14   
kikicka
Фалаа :*

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Лето 2012
3.3.2012 23:36:37   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

Фалаа :*


aj i na mene linkce


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Лето 2012
4.3.2012 14:18:29   
Pepelaska *
Ние изгледа и лето 2012 ќе си го поминеме домаuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Лето 2012
5.3.2012 9:25:24   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance


ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Еве и ние уплативмеuser posted image user posted image user posted image . Кикичке има хотел одма до вилата,јас прашав за полупансион ако сaкаме да доплатиме каде ќе е јадењето и ми кажаа дека во хотелот кој се наоѓал одма до вилата. Ај разгуглај види како се вика хотелот .На вилата точно име и е Villa Litsa. Рингерајќи ќе ја окупираат Фурка ејuser posted image .


Huhuuhuuhuhuh bravo bravisimo...ima da bideme najglasni hihiihih...inace kikicka znam deka do vilata ima eden hotel GH...( ne znam dali e ova celoto ima na hotelot) ama znam deka moze da se koristi bazenot na ovoj hotel za onie shto se vo Litsa..vidi mozes tuka


Натушке вие штом сте над нас, ќе го пуштиш кико да поскока најсилно што може како знак да се спремаме за на бичот user posted image user posted image user posted image  Има да биде весело, Фурка ќе ги запамти рингерајки user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Лето 2012
5.3.2012 10:22:15   
arh_diz
Sakam i jas so vas user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Лето 2012
5.3.2012 10:45:58   
Beatris
Епа ајде, организирај се некако за да можете да дојдете user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Лето 2012
5.3.2012 11:23:47   
penelopa
Ехе браво за вас, да си поминете нај најубавоuser posted image user posted image user posted image
Ние уште не сме испланирале каде точно, повеќе дестинации ни се во игра но едно е сигурно во Мк идеме крај на Мај- 2 недели.... потоа кога ќе биде најтопло барем една недела на планина а на море 10 дена во Фажана, тоа е во близина на Пула фамилијарно  а само ние можеби Турција крај на Септември или некоја друга дестинација само да е all inclusive инаку мажуле не одиuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Лето 2012
5.3.2012 11:28:17   
Natuska85
Беатрис ако евентуално навечер има некои неартикулирани звуци и тропања да знаеш дека К. во сон збори и скокаuser posted image user posted image user posted image user posted image .Еј не ми е добро од сабајлево,нешто се расположив викендов ептенuser posted image

Инаку и ние планираме септември Турција алл инuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Лето 2012
5.3.2012 11:32:07   
penelopa
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Беатрис ако евентуално навечер има некои неартикулирани звуци и тропања да знаеш дека К. во сон збори и скокаuser posted image user posted image user posted image user posted image .Еј не ми е добро од сабајлево,нешто се расположив викендов ептенuser posted image

Инаку и ние планираме септември Турција алл инuser posted image
  Каде точно одите, сте разгледувале? Каде е најпогодно за со дете?

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Лето 2012
5.3.2012 11:54:10   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: penelopa

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Беатрис ако евентуално навечер има некои неартикулирани звуци и тропања да знаеш дека К. во сон збори и скокаuser posted image user posted image user posted image user posted image .Еј не ми е добро од сабајлево,нешто се расположив викендов ептенuser posted image

Инаку и ние планираме септември Турција алл инuser posted image
  Каде точно одите, сте разгледувале? Каде е најпогодно за со дете?


И мене ме интересира ако сте гледале нешто, за во септември оф корс user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Лето 2012
5.3.2012 11:57:59   
dostickage
Ima za Septemvri od kaj 160 EUR pa nagore.Preku Savana sekako.
Drugite se poskapicki.Sega bas gledav

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Лето 2012
5.3.2012 12:06:52   
Natuska85
Мм сака да одиме во Чанаккале мислам дека се викаше местото каде што се спојуваат Егејско и Црно море.Многу му го фалеле,рај за очи и душа било.Не сме разгледале уште ништо конкретно да го истераме овој одмор во јуни па ќе гледаме понуди за септемвриuser posted image . Ако има некој искуство од тоа место може да ми пише.

Пс. не сум сигурна баш дали и воопшто беше Чанаккале,а немам време за гуглање сега.Ќе го прашам па ќе ви пишам.Местото било топ и за со деца.

< Поракaта ја уредил Natuska85 RR -- 5.3.2012 12:09:19 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Лето 2012
5.3.2012 12:30:07   
Natuska85
Каков Чанаккалеuser posted image , АлуДенис се викало местото

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Лето 2012
5.3.2012 14:00:07   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Каков Чанаккалеuser posted image , АлуДенис се викало местото


user posted image user posted image user posted image  Абе Нато ме изнасмеа да не пукнеш! Јас веќе тргнав накај Чанаккале user posted image user posted image user posted image  Нема везе, слично имево, не е некоја разлика, секој би се збунил user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Лето 2012
5.3.2012 14:05:04   
Annet
чанак кале е место кај што со траект минеш низ каналот и одиш на другата страна на копно и одиш накај убавкото уфффф колку сакам Турција да одам ,2 пати сум била не ми се враќаше назад,ама сега ова лето,ако остане некој денар може ќе тркнеме до Грчка,неа врасна или некое такво за со бебе,место
user posted image ова е ноќе сликано леле ја па се изнапраив ептен упатена амам ми бесе интересно

< Поракaта ја уредил Annet -- 5.3.2012 14:09:44 >

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Лето 2012
5.3.2012 14:12:14   
Annet
eee najdov na google interesno e kako ostrovce malo,aii bas e slatko;-)))))))))))))) preku koja agencija go ima na ponuda??
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Каков Чанаккалеuser posted image , АлуДенис се викало местото



< Поракaта ја уредил Annet -- 5.3.2012 14:15:14 >

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Лето 2012
5.3.2012 15:05:17   
Natuska85

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Каков Чанаккалеuser posted image , АлуДенис се викало местото



Е не сум нормална,значи убаво си знам дека е Олу денис и така си го изговарам и одам на кај Суд и си размислувам за местово и ми текна дека ви го пишав со А место Оuser posted image user posted image user posted image user posted image Еве за оваа работа да ве освежам со еден пејсаж од тамуuser posted image

user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?