|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Лето 2012
27.2.2012 22:14:43   
Andriance
Eve nie utre kje ideme u Savana da uplatime...se reshivme so mm kje ideme vo FURKA..od tamu se ni e blisku pa ako sakame mozeme i da setneme doo nekoja druga plaza ( ja sakam na Sunny beach user posted image eden den da se optegnam)

cenite za vilite tamu se od 135 do 144 evra za dvajca za 7 nokji 8 dena...ima i mnogu poeftini..na primer Nei pori e za 80 evra za 2 za 8 dena.
ima varijanta ako sakas i so nivni prevoz ama nie kje ideme so nasa kola...

inace ima ponudi i od Terra Travel i od Iguana..

ete tolku od mene user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Лето 2012
27.2.2012 22:16:23   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Ние имаме некое непредвидливо приливче деновиве па баш зборевме со мм да си уплатиме уште фрс минут кога ќе излезат понудите.


user posted image user posted image user posted image nema utka Natushke, i da si se pocastite, zasluzeno e sigurno user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Лето 2012
29.2.2012 13:47:16   
Mimushka
jas nesto si pravam film za kamp so bungalovi.znae li nekoj takov kamp vo Grcija?

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Лето 2012
29.2.2012 16:14:42   
Andriance
Auuuu Platamona..ili blizu do nea....top kampce user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Mimushka)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Лето 2012
29.2.2012 16:19:51   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

Eve nie utre kje ideme u Savana da uplatime...se reshivme so mm kje ideme vo FURKA..od tamu se ni e blisku pa ako sakame mozeme i da setneme doo nekoja druga plaza ( ja sakam na Sunny beach user posted image eden den da se optegnam)

cenite za vilite tamu se od 135 do 144 evra za dvajca za 7 nokji 8 dena...ima i mnogu poeftini..na primer Nei pori e za 80 evra za 2 za 8 dena.
ima varijanta ako sakas i so nivni prevoz ama nie kje ideme so nasa kola...



receno storeno....denes uplativme iza na leto...so go sakam mm sto e kako mene.uste od sega da znam kade kje idam i koga...taka bese i za Bansko..ideme u sabota uplativme pred NG...
inace ideme za furka na 03.06...eve i slika od vila..samo uste da oslabaaaam

user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Лето 2012
29.2.2012 16:23:29   
arh_diz
Odlicno mesto Andriance a sto vleguva vo taa cena,imate cel apartman ili
Minatata godina nie bevme preku Pilot travel vo Grcija vo hotel ubavo si pominavme.Prasavme za apartman ni rekoa okolu 40 evra bilo dnevno


_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Лето 2012
29.2.2012 16:27:46   
Beatris
Уф што фино, незнам како е таму не сум била, ми изгледа примамливо. Бил ли некој претходно во Фурка? Ако е убаво да уплаќаме и ние за 30.06 како за прв одмор user posted image  Каде е точно, колку е далеку?

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Лето 2012
29.2.2012 18:05:49   
Melanija RR
Скопје-Фурка е околу 340 километри на Халкидики,поточно Касандра(прв крак) одприлика 4 и пол часа
Јас не сум била

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Лето 2012
29.2.2012 18:09:09   
Andriance
I jas ne sum bila ama od tie sto bile vikaat bilo raj za so deca...zatoa i odbravme vila na sama plaza...inace cenata e za cel apartman za 7 nokji 8 dena...ama za od 03.06... a za od 30-ti bi bilo poskapo..inace apartmanite se trokrevetni so dvorce ubavo,kujna klima se shto ti e neophodno...uf edvaj cekam...

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Лето 2012
29.2.2012 21:11:36   
Natuska85
Андрианче преку која агенција?Кој агенции воопшто најдобро ја работат Грција?

Ние планираме во сабота да прошетаме да видиме понуди па и да си уплатимеuser posted image .

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Лето 2012
29.2.2012 22:46:25   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Андрианче преку која агенција?Кој агенции воопшто најдобро ја работат Грција?

Ние планираме во сабота да прошетаме да видиме понуди па и да си уплатимеuser posted image .


Ja vekje 3 godini po red idam preku savana..pa i ovaa..sto kje ti kazat, realno taka e...a i si imam covece tamu user posted image Grcija generalno ja rabotat site...duri i gi nudat istite vili ( gi delat )...ako ti treba pomos za savana slobodno obratise do mene..
prvo sirni na net pa posle i licno pojdete..
eve sirni Tera Travel Iguana Savana...

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Лето 2012
1.3.2012 15:38:44   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Андрианче преку која агенција?Кој агенции воопшто најдобро ја работат Грција?

Ние планираме во сабота да прошетаме да видиме понуди па и да си уплатимеuser posted image .



Натуш, јас сериозно размислувам и ние да ја платиме истава понуда како Андрианче, во Савана, разгледував, некако најфино ми се чини за со user posted image  Ние и летоска бевме на прв крак само во Сивири (екстра местенце, како препорака за другите)

Него ајде и вие бутнете се таму па да им запоседнеме пола вила user posted image user posted image user posted image  

А ако се договоревме унапред, 3 пара со бебушки може и попуст уште ќе ни дадеа user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Лето 2012
1.3.2012 15:43:22   
arh_diz
Natuska ,Beatris i jas doagam so vasuser posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Лето 2012
1.3.2012 15:52:24   
Beatris
Охохо каква постава user posted image  + Кико, Марко, Ања и Андреј user posted image  Па па, има да ја пазат батковците. Сега уште повеќе ми се оди.

Само уште мм да го убедам да уплатиме, зашто он коментира од типот од кај знаеш дали ќе можеме тогаш, ако излезе нешто, ова она, ама ќе го средам јас user posted image user posted image user posted image   У име на поставава!

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Лето 2012
1.3.2012 20:43:36   
Natuska85
Беатрис и ние сме сериозни за во оваа вилата на Андрианче.Ај ќе ти пуштам атач на фб Андрианче што ми прати да видиш детали. Планираме во сабота да одиме до Савана. За од 03.06 е терминот. Арх_диз ајде и вие user posted image . Ќе биде весело со маливе рингерајчињаuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Лето 2012
1.3.2012 22:03:50   
Andriance
Leleellele ajdeeee srckii da ja okupirame vilata user posted image ja sabota trgam za Bansko..se nadevam kej ima tamu net da vidam shto ste napravile backi i gushki

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Лето 2012
1.3.2012 22:46:46   
mamicka_26
Андрианче дај пушти ми детали во пп ако може за таа вилата да видам како е што е,ме заинтересира и мене ама за покасен термин

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Лето 2012
2.3.2012 8:32:05   
Felly RR
Што убаво си планирате уште од сега, а ние ова лето нема да може да одиме. Мм сега се вработи и ќе има право на одмор дури после 20ти август, а тогаш пак јас нема да можам.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот mamicka_26)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Лето 2012
2.3.2012 8:56:57   
dostickage
Dobro utro user posted image

AJ jas da si prasam dali nekoj ima idea za fin kamp vo Grcija,nekoj spomna Platamona. Iskrena da bidam ne sum bila na kamp nikogas vo zivot pa moze li nekoj da mi kaze kako toa finkcionira. Palis kolata i baras kamp pa tamu plakjas ili mozes nekako online da vidis ili ne znam kako.

Mozebi zvucam glupavo ama navistina ne znam nisto na temata user posted image

Bidejki linkovi se zabraneti mozete slobodno po PP.

Tenk youuser posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Лето 2012
2.3.2012 9:11:13   
arh_diz

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Што убаво си планирате уште од сега, а ние ова лето нема да може да одиме. Мм сега се вработи и ќе има право на одмор дури после 20ти август, а тогаш пак јас нема да можам.user posted image

Felly i mm nema da odi so mene i M na odmor nemoze od rabota.Taka da ti i M mozete .Vo Avgust ke odieme so mazite user posted image
Sega malku zeni vo akcijauser posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Лето 2012
2.3.2012 9:13:58   
mama toci
i jas resiv ovaa godina sama(mm nema odmor) so decava vo Grcija vo juni.Imame kuka vo Suto more i preku glava mi e sekoja godina tamu,a baska i sveki zivee tamu,ebuser posted image .. takov odmor,non stop si pod lupa.Baska,na gosti mi se veke nekolku meseci,ufffffff,odam na rehabilitacija vo Grcija,a posle normalno-ne mi bega Suto more.user posted image .Adriance,te molam za savana mozes li da mi pomognes nekoe brojce od toa covecetouser posted image ,da mi pises vo pp,da mi preporaca nesto?

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Лето 2012
2.3.2012 10:26:58   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: dostickage

Dobro utro user posted image

AJ jas da si prasam dali nekoj ima idea za fin kamp vo Grcija,nekoj spomna Platamona. Iskrena da bidam ne sum bila na kamp nikogas vo zivot pa moze li nekoj da mi kaze kako toa finkcionira. Palis kolata i baras kamp pa tamu plakjas ili mozes nekako online da vidis ili ne znam kako.

Mozebi zvucam glupavo ama navistina ne znam nisto na temata user posted image

Bidejki linkovi se zabraneti mozete slobodno po PP.

Tenk youuser posted image


И јас сакам камп оваа година. Лани другарка моја беше во Армениститс, тоа е близу Ситониа, и многу го фалеше. Ќе ти пратам во пп линк да видиш. Ама мажле не е баш решен за камп, па ќе видиме.

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Лето 2012
2.3.2012 10:28:46   
dostickage
Fala ti :-)

Nie imame nesto on line bukirano za Tasos za Septemvri ama ide u predvid i neso vaka poeftino za juni user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Лето 2012
2.3.2012 13:54:34   
Beatris
Уплатено за Фурка за 03.06 преку Савана user posted image user posted image user posted image  Ајде арх_диз и Натушке, побрзајте да не ги земат местата user posted image user posted image user posted image

Има да биде Бранот на рр дружењето стигна и во соседна Грција user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Лето 2012
2.3.2012 15:53:35   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka


ИЗВОРНА ПОРАКА: dostickage

Dobro utro user posted image

AJ jas da si prasam dali nekoj ima idea za fin kamp vo Grcija,nekoj spomna Platamona. Iskrena da bidam ne sum bila na kamp nikogas vo zivot pa moze li nekoj da mi kaze kako toa finkcionira. Palis kolata i baras kamp pa tamu plakjas ili mozes nekako online da vidis ili ne znam kako.

Mozebi zvucam glupavo ama navistina ne znam nisto na temata user posted image

Bidejki linkovi se zabraneti mozete slobodno po PP.

Tenk youuser posted image


И јас сакам камп оваа година. Лани другарка моја беше во Армениститс, тоа е близу Ситониа, и многу го фалеше. Ќе ти пратам во пп линк да видиш. Ама мажле не е баш решен за камп, па ќе видиме.


Eeeee ovoj kamp e top...ja ima najubavata plaza...ja iskreno ne sum za kamp..nie lani bevme vo sarti na odmor pa setavme po plazite..i def e top ako si za kamp


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?