|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: RE:Зоолошка градина
22.10.2010 0:42:30   
jovanka
Ovoj vikend so decata odime da gi vidime novitetite koi se napraveni vo nasata ZOO.

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: RE:Зоолошка градина
16.2.2011 15:35:00   
nadica
еве да се пофалам вчера бевме во ск и бевме во ЗОО Надица е импресионирана иако бевме на кратко ама мн убаво си поминавме еве и некоја слика
user posted image
user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: RE:Зоолошка градина
17.2.2011 15:47:31   
penelopa
Баш сте убави Надица, а и времето ви се погодилоuser posted image ...ние планираме син ми да го однесеме во ЗОО некаде напролет или налето но сеуште ќе биде мал незнам колку ќе му биде интересно...а ЗОО ни е прекрасна, има многу животинки и доста е голема.

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: RE:Зоолошка градина
13.5.2011 13:48:58   
zapce
Nie na 30 April sabota den pred 1 maj bevme vo skopje, vo zooloskata i si pominavme super, matej mnogu se raduvase uste ne bevme vlezeni koga vide vnatre sarenilo, razigrano i na zivotnite udri mnogu radost, jas mu gi kazuvav po ime toj povtoruvase gi vikase, navistina super, se prosetavme i vremeto ni se pogodi, sega zal mi e user posted image sto nemam ovde na rabota vo kompjuterot sliki da stavam.

_____________________________

Ако не сум за себе - кој ќе биде за мене?
Ако сум само за себе - што сум јас?
Ако не сега - кога?

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: RE:Зоолошка градина
13.5.2011 14:13:23   
anebebe
user posted image user posted image i nie zapce bevme togs i mn ubavo si pominavme bev prijatno iznenadena od toa kako sega e napravcena ZOO mn dobro i po nataka planiram pak da odime da gi videme slonot i zirafata user posted image

(Одговор на членот zapce)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: RE:Зоолошка градина
14.5.2011 17:27:42   
Martins mom
I ние во Бт си имаме зоолошка градина и често ја посетуваме. Најмногу ги сакаме мајмуните и волцитеuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот anebebe)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: RE:Зоолошка градина
16.5.2011 23:43:46   
denim
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

I ние во Бт си имаме зоолошка градина и често ја посетуваме. Најмногу ги сакаме мајмуните и волцитеuser posted image

Mene Bitolskata  zooloska gradina posebno mi se dopagja; Mozebi zatoa sto e mala i prekrasna ili mozebi zatoa sto imam preubavi spomeni od tamu i koga jas bev dete i sega koga odam vo Bitola zadolzitelno so kerka mi ja posetuvame.  

_____________________________

ПО 100 ГОДИНИ ...НЕМА ДА БИДЕ ВАЖНО КОЛКАВА БЕШЕ МОЈАТА СМЕТКА ВО БАНКА, КАКВА БЕШЕ КУЌАТА ВО КОЈАШТО ЖИВЕЕВ, ИЛИ КАКОВ АВТОМОБИЛ ВОЗЕВ. ...НО СВЕТОТ МОЖЕ ДА БИДЕ ПОИНАКОВ ЗАТОА ШТО ЈАС БЕВ БИТЕН ВО ЖИВОТОТ НА ЕДНО ДЕТЕ!

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: RE:Зоолошка градина
29.8.2013 10:36:05   
vezilka RR
Вчера бевме во Зоолошка. Значи секое наредно идење, Никола е се повеќе импресиониран од животните. Порано не ги ни приметуваше, сега им се радува. Најмногу ги сака нилскиот коњ Мице, жирафата и нормално коњчињата. Буквално половина од времето седиме кај коњите. Вчера за прв пат и го оставивме да јава, леле, леле ќефои што стори детето. Некако се повеќе подзаличува ми се чини зоолошкава.

user posted image

(Одговор на членот denim)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: RE:Зоолошка градина
29.8.2013 11:09:42   
Bethany
Мене ми се многу допаѓа зоолошката во Ск. Ми се допаѓа како е уредена, некако ми е многу убаво и пријатно за децата, за нас, па и просторот рамен, убаво за шетање. Не ко што бев во некои други , па на такви ридишта се качуваш, па се изморуваш повеќе од што би требало да ти биде забавно, ама добро секој со својот вкус. user posted image Оваа во Ск. можеби не е нешто површински голема, ама сепак е убаво. Баш планираме повторно да одиме некој ден.

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 34
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?