|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР во медиумите
2.7.2009 7:04:21   
Палешка РР
Јупиииииииииииии, user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 9:47:03   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Јулееееееееееееееееее многу добро изгледаше на тв. Дали ја гледавте на Бебе Магазин на А1, нашата Јулие? Одличен коментар, одлична презентација на нашата Рингераја. Браво Јулиеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 10:06:07   
niki
Ej zenski, fino sto se reklamirate nasekade, no za nas sto sme nadvor od MK daj postavete nekoj link da vidime kako toa izgledalo na TV. Jas nemam moznost da gledam A1 pa ne bi bilo loso i nekoe video, makar i kratko klipce nekako da se postavi na Portalov.
Inaku mnogu mi e drago sto se promovirate nasekade, toa znaci deka ringeraja ke prerasne vo golemo semejstvo i ke ima uste pogolemo druzenje.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 11:42:26   
mami
еее срам да ви е..зошто не ме потсетивте да снимам???ај ке го уклучам вечер во 1 да снима

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 12:16:12   
Julie1
Еленче, фала на убавиот коментар. Се надевам дека за толку кратко време колку што имав можност успеав најубаво да го искористам за наша промоција. Ники, ќе се обидам да поставам клипче, ќе побарам од А1 да ми го достават, а еве и Мами ако сними нешто ке ставиме.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 12:18:06   
niki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 14:13:35   
mami
ма го снимм вечер сигурно..си наместив аларм, во 1 и нешто е..и здраје утре ке го имаш Јуле

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 14:15:51   
biljanaM
не ја гледав а кога ке има  реприза...?

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 19:00:21   
happy
јас гледав сабајле, супер беше, интересен прилог, добра промоција на РРuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 19:47:41   
Боцко
мислам дка, бидејќи не има од секаде по светот, многумина од нас можеби и не знаат ама голем број македонски тв канали можат преку интернет да се гледаат тука: www.zulu.mk
некои можеби и знаеја, но ете јас неодамна дознав за сајтов и многу ми се допаѓа. сликата многу квалитетна. вака, и оние ширум светот ќе можат да ги видат прилозите за рр во реално време.

поздрав
стефан



_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот happy)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 21:05:48   
mis.
Јас не успеав да ја гледамuser posted image се наспав сабајлетоuser posted image но реприза има вечер т.е сабајле во 1,30 а и на А2 има реприза мислам утре ама не знам во кое време.ако знае некој нека пише.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: РР во медиумите
5.7.2009 22:00:24   
mami
ич да не се секирате, вечер ја снимам сигурно и утре, во текот на денот и ја предавам на јуле за да ја постави да може да ја гледате ситеuser posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: РР во медиумите
7.7.2009 0:47:52   
niki
Bocko linkov go vidov i probav ama od pocetnata  strana sto ja dava kaj sto vika klik i gledaj ponatamu ne odi. Vo sekoj slucaj fala sto mislis i na nas sto sme nadvor i se obiduvas nekako da ni pomognes. 

Ajde mami snimaj pa da gledame.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: РР во медиумите
9.7.2009 19:33:37   
Adrijana
Sto bidna so emisijata, ja prikacivte nekade za da ja gledame ili ne???

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: РР во медиумите
9.7.2009 20:38:24   
Julie1
Adrijana, uste ja nemam dobienood A1, stom ja dobijam ke stavam vo videa, a Mami neznam dali snimala, nisto ne mi javi.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: РР во медиумите
11.7.2009 11:36:24   
Еца
Драги мои утрово кога пазарев видов дека стигнал и новиот број на Бебе магазин, а на 10 страна има за нашата рингераја цела страница и два текста превземени од насuser posted image user posted image user posted image Браво за Бебе магазин, user posted image user posted image user posted image за Рингераја.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: РР во медиумите
11.7.2009 11:48:15   
Julie1
Леле браво Еленче ме израдува, сега ке одам и јас да земам!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: РР во медиумите
11.7.2009 11:50:08   
mis.

Баш сабајлето го пуштив тв и гледам бебемагазин на а2 реприза и после неполни 2 минути ја гледам јуле на тв.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ако не ја гледав во неделата успеав барем репризата да ја фатамuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: РР во медиумите
13.7.2009 15:42:27   
Aleksandra
Jas sinoka vo niedno vreme mislam deka bese 02:30 ja gledav Jule na BEBE MAGAZIN. Super bese Jule. BRAVOuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: РР во медиумите
13.7.2009 15:56:10   
mami
одам одма да си го купам Бебе магазин...браво Јулеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: РР во медиумите
27.7.2009 19:42:06   
Julie1
Драги мои, Рингераја утре е пак во медиумите. Оклу 8 часот утре како придружба на нашите драги партнери Cryo-Save ќе бидеме присатни околу 15 тина минути на МТВ 1.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: РР во медиумите
27.7.2009 19:45:20   
Еца
user posted image user posted image user posted image Значи нема спас од насuser posted image user posted image user posted image само така, мора што повеќе да дознаат за нас, нели се што вреди треба да се знаеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: РР во медиумите
27.7.2009 21:04:52   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image браво за нас...јухууу баш се радувам.Јуле кое време? ке пуштам на работа да гледам

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: РР во медиумите
28.7.2009 9:37:15   
Палешка РР
Честитки за неверојатно добрата презентација на нашиот портал и на првата банка за матични клетки Cryo Save. Посебна пофалба за Јуле која освен што прекрасно изгледа е одличен оратор !
Бевте одлични user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: РР во медиумите
28.7.2009 11:06:09   
Julie1
Палешка благодарам на убавите зборови. Денес во 16 часот ќе има реприза и некаде после полноќ уште една реприза.  Уште многу убави работи ќе следуваат во соработка со нашите партнери Cryo-Save!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?