|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   секс на јавно место
24.9.2009 9:42:16   
profesorica
Што мислите за тоа?
Сме збореле за секс на плажа и повеќето се за но сепак приватна плажа ноќе е место каде што сепак нема фрекфенција на луѓе.Моето прашање тука е дали би се одлучиле на ваков чекор на некое јавно место преку ден каде што има голема фрекфентност или каде што знаете дека може некој да ве фати?На пример на скали во некоја зграда или слично???

Дали понекогаш кога страстите се преголеми вреди да се направи токму на местото каде што се наоѓате?
Сакате ли да ризикувате и дали сте пробале?

< Поракaта ја уредил profesorica -- 24.9.2009 9:45:52 >


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 9:49:00   
big_mama817
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 9:50:17   
bibi
ај, не зафркавај колку и да сме HORNY што би рекле Американците, како може човек да се опушти ако знае дека тука ќе пројде некое дете или не знам некој ќе искочи од лифтот. Нема шансаuser posted image Ќе се стрпиме малку, па правец дома, во спалната, ха, ха, ха.

_____________________________

Бракот понесен од силите на љубовта станува полесен товар

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 9:52:17   
mama_27
Уффффф...

Звучи провокативно, страсно, жешко, ама....

Јас не би се одлучила за такво нешто, премногу сум срамежлива и стегната што и не е баш добро, не сум тип што се препушта на моментот, сто пати ќе размислам пред да направам било што!user posted image  Повеќе сум за мирно, тивко и интимно место.

Ги поддржувам сите што му се препуштаат на моментот, што уживаат и не му ја мислат многу !
Сепак мислам дека треба да се запазат некои норми и правила на однесување, не е баш пријатно и културно тоа да се прави во време и место каде има фрекфенција на луѓе особено деца, не е етички пред се !

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:04:40   
niki
Xa ama ste mi kontradiktorni, site imate bebinja i dodeka se mali spijat so vas vo spalna i se seksate vo nivno prisustvo, mislejki deka spijat..user posted image user posted image user posted image  ama ne e javno mestoto, decata se prisutni sekako....
Mene nema sansa da mi se sluci sekogas e so mene kerka mi preku den, budna i svesna a veke i porasna pa se sto ke vidi kazuva, mora da se pazam.
A inaku da si pojdeme negde so mm na odmor, opusteni, veseli i raspolozeni pa ako ne zafati strasta nema da se stiskame..... eeeeh pusti sonista.... nikako da mi se ostvarat, tuka mi e problemot user posted image user posted image user posted image  

(Одговор на членот mama_27)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:09:20   
mama_27
Е ее Ники јас уште немам бебе, кај да е за месец дена, така да јој мени... ќе треба да биде со нас во спална, сеуште немаме соба за него и како ќе се одвива тој дел навистина не знам user posted image  

Ќе го праќаме кај баба и дедо редовно user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:11:01   
mami
хехех имавме ваква ситуација пред некој ден..тргнавме на гости кај старосфатицата и Лука заспа во кола, се паркиравме пред зграда(спроти Бисер) и излеговме од кола и го чекаме да стане...И почнавме да се мазиме и галиме и мислам дека да беше малку позабутано местото ке го соблечев во истиот момент...
А сакам зошто да не...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:12:49   
Matej i Eli
NE, NE I NEEEEEEEEEEEE, user posted image

(Одговор на членот mama_27)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:13:31   
niki
E da be ako se razbudi mt u tri saat po polnok i mu se prisaka ke stanes da ja razbudis svekrva ti.user posted image user posted image user posted image  I sto ke i reces, bas me interesira?

(Одговор на членот mama_27)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:15:05   
mother 29
WC-to vo kafic go smetate za javno mesto?!

(Одговор на членот Matej i Eli)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:15:51   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

хехех имавме ваква ситуација пред некој ден..тргнавме на гости кај старосфатицата и Лука заспа во кола, се паркиравме пред зграда(спроти Бисер) и излеговме од кола и го чекаме да стане...И почнавме да се мазиме и галиме и мислам дека да беше малку позабутано местото ке го соблечев во истиот момент...
А сакам зошто да не...



Ete znaev deka ti vaka ke odgovoris, iskrena sekogas, ne se kries pod velot na nevinosta.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:18:33   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

WC-to vo kafic go smetate za javno mesto?!


Jas da, moze nemoze nekoj da te vidi sto pravis vnatre ama tie sto cekaat ke te cujat i koga ke izlezete dvajca jasno ko den ke im bide sto se slucilo.

Ajde kazi sto si pravela ti vo WC po kafici? lele lele.....

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:19:55   
mami
е зошто да се кријам, не е за криење..природна појава е да си го сакаш мажот а уште поприродна да сакаш да водиш љубов со него секогаш и секаде. Јас тогаш го чувствувам најповрзано, како едно сме...

Да вц-то во кафич спаѓа во јавно местоuser posted image

< Поракaта ја уредил mami -- 24.9.2009 10:22:39 >

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:21:15   
profesorica
шХахахха еве и јас се пријавувам иста сум како мотхер 29 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image а и џабе не прашав за скалите од зградаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:25:02   
niki
A ti sto si itrica ja otvori temata i cekase prvo drugie pa posle ti da kazes! More more koj ne ve znae skapo ke ve plati siteuser posted image user posted image user posted image
Me raspolozivte denes so temive, si se iznasmeav sama

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 10:26:43   
profesorica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: секс на јавно место
24.9.2009 11:32:19   
bibi
ДОБРО, БЕ КАКО НЕ ВИ Е СРАМuser posted image
Ептен тука ми се мува околу компјутеров шефов инаку што ќе ви кажевuser posted image user posted image user posted image
Ај, ако имам после време пак ќе ви пишам

_____________________________

Бракот понесен од силите на љубовта станува полесен товар

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 17
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?