|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   мечиња од памперс
17.10.2009 23:40:42   
nadica
незнам дали е вистинско место за темава ако не е преместете user posted image

имам собрано околу 40 но незнам каде да најдам албум за да ги пратам за награда не ми дадоа во болница user posted image
ако знаете ве молам да пишете

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: мечиња од памперс
18.10.2009 12:25:27   
mami
јатрвами собираа, ајде ке ги прашам утре на ручек ако дојдат па ке ти пишам..

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: мечиња од памперс
18.10.2009 14:31:13   
happy mommy
Јас отидов до веро во аеродорм каде што е канцеларијата на увозниците за памперс и од таму си земав ама тоа беше пред 2 год. Ги земав 3 те играчки што ги даваат ама тогаш се погоди и две да земам од тинекс во к.вода каде што имаше презентација и девојките даваа пликоа , а 3то директно од кај нив. Пробај.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: мечиња од памперс
18.10.2009 15:20:57   
STRUMFETA
a moze nekoj da objasni,sosto ne sum zapoznaena, za kakvi mecinja stanuva zbor?
BLAGODARAMuser posted image user posted image

(Одговор на членот happy mommy)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: мечиња од памперс
19.10.2009 9:28:15   
big_mama817
и ние пред две години ги собиравме овие мечиња и ги пративме за сите три играчки знам дека само дека сите три ни ги даде некој , инаку штрумфета станува збор за мечињата што стојат од страна на пакувањето на памперс user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот STRUMFETA)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: мечиња од памперс
21.10.2009 12:31:06   
ostoun
Jas prativ pred 2 god. ama ne ni pratija nisto

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: мечиња од памперс
21.10.2009 12:51:58   
BEBICA
I jas sobirav za Monika i dobivme patka kja pluta za igranje dodeka se banja.mecinjata se naogaat na kesata od pampers pelenite.A albumot go dobiv vo bolnica.

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: мечиња од памперс
27.11.2009 14:35:26   
nutelizza
ИЗВОРНА ПОРАКА: happy mommy

Јас отидов до веро во аеродорм каде што е канцеларијата на увозниците за памперс и од таму си земав ама тоа беше пред 2 год. Ги земав 3 те играчки што ги даваат ама тогаш се погоди и две да земам од тинекс во к.вода каде што имаше презентација и девојките даваа пликоа , а 3то директно од кај нив. Пробај.



колку мечиња треба за 3 играчки?

(Одговор на членот happy mommy)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: мечиња од памперс
27.11.2009 14:44:45   
nadica
имало каталог и различни играчки за секоја играчка различен број на мечиња

но јас немам каталог а не сум од ск

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот nutelizza)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: мечиња од памперс
27.11.2009 15:32:59   
nutelizza
го видов каталогот
има убава играчка за проодување---30 мечиња,
со твоите---50 ке земеш многу играчки за мала надица, трк до нив user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: мечиња од памперс
27.11.2009 15:36:31   
nadica
но јас немам каталог а не сум од ск


_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот nutelizza)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: мечиња од памперс
27.11.2009 16:22:47   
STRUMFETA
kako do katalogot?
Ako nekoj moze da mi odgovori ili ako e vozmozno neka stavi direkten link.Sigurno na mnogumina ke ni bide od korist.
BLAGODARAM

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: мечиња од памперс
28.11.2009 13:31:51   
Mihaela
kakvi mecinja,sto zboruvate,mi se dopaga, a ne mi e jasno,ako nekoj moze da objasni detalno pleaaaaaaaaaaaaaase

(Одговор на членот STRUMFETA)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: мечиња од памперс
28.11.2009 16:24:51   
Aleksandra
Strumfeta,

vo vrska so katalogot, toj proslata godina go davaa vo pogolemite apteki, jas go imam zemeno od Zegini  i se sostoi od katalog so sliki na igrackite, albumce malo na koe se lepat mecinjata i kovert za koga ke gi zalepis mecinjata, albumceto go stavas vo toj kovert i prakas po posta a posle tie na tvojata adresa so brza posta ti ja prakaat igrackata. Ima tri vida na igracki vo zavisnost kolku mecinja ke zalepis, zatoa ako imas mnogu mecinja i sakas site tri igracki da gi zemes togas ke mora da zemes tri albumcinja za lepenje na mecinja.  Na nekoi majki albumceto im go davaat vo bolnica ili ima promocii po golemite marketi na Pampers i davaat albumcinja ili naj ubavo e da se javite vo prestavnistvoto na Procter & Gamble koj se naoga vo Aerodrom do Vero (tie se zastapnici za Pampers i dr,) i da ve informiraat kako i kade moze da zemete albumcinja.

Mihaela,

Ako koristis Pampers peleni na edna od bocnite strani na pepelnite ima edna mala slikicka so Mece i nekoja brojka, toa mece ucestvuva vo ova gole sto go pisuvav, vo zavisnost kolku mecinja ke soberes i pratis ke dobies soodvetna igracka.

Jas sobiram cela godina mecinja i ja cekav ovaa nagradna igra za da mozam da si zemam pak igracki a ja igram veke 2 godini i ovaa godina deka veke ne koristive peleni ke zemam igracka kolku sto imam mecinja.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mihaela)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: мечиња од памперс
28.11.2009 17:12:48   
STRUMFETA
Aleksandrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Od srce ti fala za odgovorot

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: мечиња од памперс
28.11.2009 17:23:25   
ripce
ние од раѓање сме на памперс, еднаш или двапати земавме други пелени, кои не ги задоволуваа нашите потреби (пропуштаа, па настинувавме), ама некако не сме се заинтересирале за собирање на мечињата. Во породилиштето ме запишаа од памперс и кога стасав дома ми стигна писмо од памперс во кое истотака пишуваше околу наградната игра со мечињата и наградите кои може да се добијат. 

(Одговор на членот STRUMFETA)
Непосредна врска до пораките: 16
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?