|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Учете за сексот од пингвините!
25.4.2009 7:33:07   
Еца
user posted image user posted image  

Откако се прослави како маскота на Linux, најверојатно му здосасија прирачниците за оперативниот систем,па пингвинот си пронајде интересна литература и одлучи да се проба и во Кама Сутра user posted image user posted image user posted image   
 
 

  Еееееее што нема да им текне...user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 25.4.2009 7:35:14 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Учете за сексот од пингвините!
25.4.2009 11:12:38   
biba
user posted image user posted image user posted image bas me nasmea Elena,nema stouser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Учете за сексот од пингвините!
26.4.2009 13:27:33   
Marta
Abe Elena od kade gi izvadi,zakon se,nema stouser posted image cekaj uste ednas da gi poglednam moze i ke naucam nesto novouser posted image

(Одговор на членот biba)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Учете за сексот од пингвините!
28.4.2009 14:27:35   
Еца
Жени абе вие не сте искоментирале ниту една позаuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Учете за сексот од пингвините!
28.4.2009 14:38:11   
mami
е мене онаа првата ми е за почеток обавезителнаuser posted image а за после може некоја комбинација од сл. 4 и 5user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Учете за сексот од пингвините!
6.5.2009 21:56:31   
Еца
фибимк морав да ти ја покажам оваа тема,зошто навистина пингвинот е страшенuser posted image и баш мислев дека ќе научам нешто и од него....

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Учете за сексот од пингвините!
6.5.2009 23:15:23   
fibimk
Odlicni se pingvinite.......user posted image user posted image user posted image .....definitivno se pokazale kako soodvetna zamena na Kama sutra!......Malku 3,6,9 se poteski.......inaku drugte se OK.....isprobani.....user posted image

_____________________________

You have to have a darkness....for the down to come!!!!!!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Учете за сексот од пингвините!
5.12.2009 0:48:10   
mami
последните две ни се хит во последно времеuser posted image user posted image user posted image ова пингвиниве се страшна работа

(Одговор на членот fibimk)
Непосредна врска до пораките: 8
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?