|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Мажот од вашите соништа?
6.5.2009 7:41:27   
Еца
Каков би бил мажот од вашите соништа? Дали можебу вашиот сопруг е токму мажот од вашите соништа или соништата и реалноста се разминуваат

Па не знам што би рекла за мажот од моите соништа,зошто веќе не го сонувамuser posted image за да не се разочарам премногуuser posted image далеку од тоа дека мажот ми е не ми е по меркаuser posted image ама дека е баш принцот од соништата не е,но блиску е....user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Мажот од вашите соништа?
6.8.2009 15:33:14   
mami
Мислам дека престанав да мислам на мажот од моите соништа кога го сретнав мм. не ми треба друг принц, овој ми е доволен 

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Мажот од вашите соништа?
6.8.2009 18:13:25   
katence
mm ne e bas mazot od moite sonista user posted image user posted image no toj od mojata fantazija nikogas nema da go sretnam user posted image pa taka da i mojov vrsi rabota.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Мажот од вашите соништа?
29.8.2009 8:43:56   
profesorica
Јас отсекогаш сонував за плаво дете со плави очи и таков маж и имам.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 21:22:39   
Еца
Ајде жени дали вашиот маж е принцот на белиот коњ?user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 21:28:48   
Bogdancanka
Побегна принцот Еца дојде само коњот user posted image user posted image user posted image
Па добар ми е мажле мада далеку е од моите фантази кој се тешко остварливи,така да мм е сега мојот принц а коњот го избркав не ми требаuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 21:35:58   
ananikol
 
Stalno me privlekuvaa mazi so svoe JAS,taka malce bilderski gradeni,bez kompleksi,poln so razbiranje,smiren  i da ne nabrojuvam sto uste user posted image  i takov i imam.E sega da bese malce poromanticen poarno ke bese....user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 22:01:15   
nadica
мм е најблизу до принцот од соништата среќна сум што го најдов

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 22:47:50   
BEBICA
ja bi njega tako rado posedovala! user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Ovo je moj princ snova.Pssssst nemojte reci mm.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 22:52:05   
Bogdancanka
auuuuuuuuuuuu Bebica za ovoj ako treba i ke se tepamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 22:54:34   
BEBICA
Aaaaaaaaaaaa jas bi go kidnapirala i bi go vrzela za krevet samo moj da bide.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:03:53   
Bitolcanka
Man of my dreams ... user posted image Не го замислував како некој од модните писти никогаш. Отсекогаш сум сакала симпатичен дечко, кавалер, искрен и по можност - духовит.
Сегашниот дечко и идени сопруг user posted image е таков, освен што не секогаш е кавалер. Кога е пред пријателите сака да се прави "мачомен", но не успева во тоа, за негова несреќа ...

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:08:30   
ananikol
Mir,so e ova emancipirani zeni pa so vrzvanje....user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:10:09   
Bogdancanka
a za kidnapiranje Bebica ke pocekas ako treba i dvoboj ke pravime koja pobedi ke go kidnapirauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:14:00   
BEBICA
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

a za kidnapiranje Bebica ke pocekas ako treba i dvoboj ke pravime koja pobedi ke go kidnapirauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vazi moze dvoboj.Za ovoj se isplati bogami.user posted image user posted image user posted image user posted image Poglednigo uste ednas pred da si legnes.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:14:44   
Enika
Па пошто едно 11 год така фино си го обожавав дечко ми и му се восхитував кога ке го видев низ град, го следев кога ке го видам, пишуав у дневници за него, принтав слика од матуранти.ком...најверојатно  е дека е мојот муж од соништатаuser posted image а има и најдобар задник таков стегнат и напрчен..леле леле

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:14:49   
pacuvce
Ako vi ja kazam mojata prikazna,ke vi bide duri smesno,ama...Vo 1998 godina na Evrosong za Spanija nastapuvase eden pejac koj mene mi se dopadna mnogu...Eve fotka...
user posted image

I sedime taka so drustvo i jas vikam-"Lele deckovo e moj tip...Bas bi sakala vakov maz..."
I eden prijatel veli-"Jas imam takov drugar ke te zapoznaam...Pa sto bide,bide"
Ostanatoto e istorija...Samo sto sega mm mi e posladok i od peacot...

user posted image

< Поракaта ја уредил pacuvce -- 25.12.2009 23:16:17 >


_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:15:20   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zanci objavivme dvobojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a za gledanje ke go pogledam i vecerva u son e mojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:21:58   
ananikol
Samo da ne prozboris u son pa posle tesko tebe od mm

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:28:08   
BEBICA
Dobro bre zeni zar samo ja vakov maz od sonistata imam.Ajde ne se stramete....
Tocno deka mm e mojot princ na beliot konj no ne e loso i ovakvo nesot da se sonuva.
Jas i Bogdancanka ke se ispotepameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no vecrva ona go sonuva.


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:28:34   
nadica
леле жени збудалеле и вас ли мм не ви се дома? а? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:30:47   
BEBICA
Mojot e doma spie umoren e jadniot.No utre sabajle e mojuser posted image user posted image user posted image hehehe

_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:30:48   
nadica
за во сон се е дозволено user posted image user posted image user posted image па и да си продолжиш на јаве со личноста до тебе user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:32:42   
nadica
јас ќе го дочекам вечерва па да му честитам прописно затоа што е мр. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Мажот од вашите соништа?
25.12.2009 23:34:39   
BEBICA
ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica

за во сон се е дозволено user posted image user posted image user posted image па и да си продолжиш на јаве со личноста до тебе user posted image user posted image user posted image


Bravo nadice mi gi procita misliteuser posted image user posted image user posted image
Ubavo e da se sonuva.Vidi kolku e ubav pusnikot gore.


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?