|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Крици за време на ...
2.7.2009 10:53:02   
mami
Сакате да викате? да воздивнувате? да молчите едноставо или пак сите комшии да ве дознаат дека уживате со саканиот???
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 10:53:45   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 2.7.2009 10:54:04 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 10:55:34   
katence
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 10:56:04   
mami
не не не играме со срамењеuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:09:38   
srnicka
Zavisi koga kako, nekogas se opustam i ic ne mi e gajle za komsiite, nekogas se kontroliram, ne za drugo ke recat ovaa pa nonstop taa rabota ja pravi, znae li da ukluci pravosmukalka, znaete kakvi se komsiite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:10:45   
Боцко
zavisno od situacija, znam da bidam mnooogu glasen, no ponekogas molcenje ili vozdivnuvanje mozat da bidat daleku povozbudlivi (zavisi od mestoto - lift, pokriv od zgrada...)

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:13:49   
katence
lele mami user posted image user posted image dodeka se nakanam so mm i sami da sme doma dodeka zatvoram se vrati,balkoni toj vise zaspal user posted image
toa mi e najgolem sram,nekoj da me slusne.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:14:59   
katence
srnicka alal da ti e me iznasmea
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:26:56   
niki
Sega leto, otvoreni prozorci nasekade i se se slusa i pred nekoj den vo 6 casot me razbudi alarmot na mm i toj zamina na rabota za pet minuti se vrtam umorna da prodolzam da spijam koga komsiite ozdola pocnaa da vozdivnuvaat glasno pa se pobrzo i poglasno, prirodna rabota neli, pa uste ako ti gi pravis zvucite super, ne ti e gajle ni za okolina ni za nisto, ama od pozicija na slusatel i toa umoren i nenaspan voopsto ne mi se dopadna. Nemozev da prodolzam da spijam, pa aj da bese maz mi tuka da im se pridruzevme ke napraevme simfonija, a vaka mi bese neprijatno.

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:31:18   
mami
 user posted image а бе ники си ме изнасмеала...симфонија..па добра идеа, предложи им..може така ке ги засрамиш и следниот пат ке бидат потивки...јас немам против тоа, и не ми смета, се додека е во граници на нормалата, мислам ако веќе сакам да викам до миле воње тогаш сигурно ке затворам прозорец барем...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:46:01   
milijana
obozavam da pravam zvuci, taka go vozbuduvam mojot partner,a i sum primetila i mene mi e nekako poubavo, poopusteno se custvuvam.Plus..sami sme vo kuka..greota e da ne go iskoristime toj sloboden tajming.Mislam deka kricite si doagaat so godinite.Kako stanuvas po zrela, poopustena, poslobodna so partnerot se poveke uzivas..a vikanjeto e eden vid uzivanje za mene.Toa e od mene devojki..caos...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 11:51:33   
niki
Epa mami koga nemozes nisto drugo mora da im se pridruzis.
Inaku ne bi se osmelila nisto da im recam, neka uzivaat lugeto...........

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Крици за време на ...
2.7.2009 12:27:36   
Палешка РР
Па сексуален однос без крици ми е незамислив. Како ќе знам дали и во кои моменти му е најубаво инаку? Мислам и дека во тие моменти криците неможат да се контролираат и не се размислува толку дали слушаат комшиите или не.
Сум слушнала и јас од соседните станови, но едноставно пуштам музика за да не биде непријатно, а ако сме сами со мм тогаш - симфонија user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Крици за време на ...
28.12.2009 13:40:20   
mami
леле викендов ми доаѓаше да вриштам на цел глас, ама пусто- Лука спие до нас, свеки во соседната соба и нема каде, ке си воздивнуваш троа потивко и на увце на саканиот, само тој да те чуеuser posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Крици за време на ...
8.7.2015 6:40:24   
marina111
Јас мислам викам по малце ама партнерот вика да те снимам па да видиш дали е малце ама ако не му сметало него уживал еххехеех зар до толку се губам јас знам малце,,,,,

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 15
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?