|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситуација?
12.11.2011 22:57:17   
AnnaMolly RR
Дали некогаш ви се случило некој да ви влезе во соба додека сте интимни со партнерот?

Во овие 8 години што сме заедно со мм, свеки прееска ни влезе во соба, а јас му седев во скут, ама онака свртена накај него и малку се зезавме user posted image

Баш и падна незгодно на жената, само влезе и вика „Што правите вие?“ и се утепавме од смеење сите тројца. Ама до душа немаше голотии и не знам таму што... Но сепак ми беше многу срам. А мм па и вика „Де, бре, па млади сме, што сакаш да правиме“ user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Live and let live
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
13.11.2011 10:37:54   
anedespo
Нас децата ни влегоа во соба во незгоден момент, ама покриени со кебе. Маж ми одма почна да ме голицка, демек си играме. И така помина.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
13.11.2011 16:19:36   
miana
user posted image  hahhah super tema...
Na mene i mm,sveki ni vleze na sred biiiiip....
Ziveeme na posebni spratovi,deteto go uspavme i noramlno si se posvetivme na nas dvajcata...Bese 1h noke,i odednas slusam nekoj se kacuva po skali ,me faka panika,trcam u spalna ( a od dnevna da premines u spalna treba da pomines niz hodnik - koj e so staklena vrata) taka kidnav a mm ,oblece samo dolen ves i i sripa od vrata...Ona vika: Jas se kaciv da proveram klimata da ne ste ja zaboravile ( bese leto i pekol) 1h e a seuste Vi raboti..Togas i nea i padna nezgodno a mm vikase kolku go drzi glas...I od togas im zabrani posle 22h da se kacuvaat gore user posted image  Sega koga i da pravime nesto mu velam: zakluci ja vratata da ne se kaci majkati da ja proveri klimatauser posted image

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
28.11.2011 19:01:30   
bocence
super e temava mene nekoj pat koga ke mi tekne sama si se smeam.nas 3 pati ne imaat fateno sveki zolvata i sestra mi .koga vleze sveki bese negde okolu 00h bozem bara nesto ama bevme pokrieni toa bese koga imase kluc od gorniot sprat.Azolvata koga bese na gosti posto ne zivee so nas posle toa sabajleto ne mozese da ne pogledne vo lice a be covek bez kultura ne ja naucila majka i pred da vleze da tropne, asestra mi nie si bevme krivi a be prae li se takvo nesto sred bel den i plus koga imas gostiuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
8.12.2011 0:04:23   
my*daria*
sekogas zabranetoto e poslatko...nie imavme seks a bratucedkami spiese do nasuser posted image sega koga ke se setime jas i mm user posted image user posted image

(Одговор на членот bocence)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
9.5.2012 12:56:23   
vezilka RR
Ова ни стана секојдневие веќе. Свеки не знае да чука на врата user posted image . Следниот пат планирам да ја викнам да влезе. Знаејќи го нејзиното шетање по дома во стилот „моја куќа, кај сакам и кога сакам влагам“, стално стававме клуч на врата, ама во последно време бидејќи немаме време за припреми, обично се случува ad hoc, некако забораваме на клучот и затоа си имаме гости.

(Одговор на членот my*daria*)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
9.5.2012 13:13:34   
Mihaela 2010
Ne sum imala vakva situacija bidejki si ziveeme sami a M seuste e mala,ama ne mi e jasno kako lugevo se takvi ...neznam kako da gi narecam,da setas u kukja sred nokj i da vleguvas vo tuga soba...ma kolku i da e tvoja kukjata treba da se ima oset pred se kultura..primer eve moite ziveeja izvesno vreme so brat mi u dvo soben stan,sto da prdnes se slusa se,ama dojde li 21-22 h si se povlekuvaat u soba,imaat tamo tv i ne iskacaat a kamo li da se sunjaat u soba kaj brat mi...isto i koga im doagaat prijateli gitla pravac u nivna soba i kraj...

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
17.1.2014 2:47:05   
Defne90 RR
ele lele ja citam temava i si se smeam.Se sekavam pred 5 godini dodeka se uste ne bevme vencani so maz mi odam kaj nego doma i taka se soblekuvame i vodime ljubov i koga gledas vratata se otvora i na nea stoi majka mu.Vednas se pokrivme a taa kako poparena brzo brzo ja zatvori vratata.Mi bese sram utredenta da ja poglednam zenata vo oci.Pogolem sram se uste ne sum doziveala od toa.A bogami i nejze i bese mnogu nezgodno nekoe vreme.Isto taka i otkako se vencavme,deka baba mi ne znae da tropne na vrata ke i tekne ke se kaci vo 11 12 casot da ni kazela nesto i taka ni ima upadnato tripati ama za sreka nisto ne vide.E sega koga vodime ljubov si se zaklucuvame i ako se kacat togas ke vidat zaklucena vrata i vednas si odat dolu.Doduse vo posledno vreme kako da se opametija i da ja svatija lekcijata deka vo sitnite casovi nasiot dom e zaklucen za sekakvi posetiteli zatoa sto togas moze da se vidat sekakvi golotii.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
17.1.2014 9:35:16   
AneLav RR
Да ви кажам право нас не немаат фатено во незгодна ситуација, ама и да не фатат мене ич нема да ми биде срам. Треба да се срами тој што доаѓа не најавен и што не тропа. Свеки, знае ненајавена да си дојде пошто има клуч од куќава и си се качува без ѕвонење ама никогаш не дошла после 21ч.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Дали некогаш ве фатиле во „незгодна“ ситу...
17.1.2014 11:08:11   
mommy_angels RR
е се изнасмеав слатко user posted image user posted image user posted image
Откако сме во брак не немаат фатено,дека одтогаш си живееме сами ,ама дури бевме уште во врска ,девер ми неколку пати влета во соба.Детево ,тогаш уште беше дете(десет години е помал од мм),ама знаеше да се створи и таму кај што најмалку го очекуваш user posted image
Еден пат си го паметам,се качивме на втори кат и испозаклучивме сите врати,арно ама ја оставивме таа од балконот отворена,со приземје доаѓа трети кат.Е нему му притребало нешто и решил преку тераси да се прекачува до горе user posted image
И така тој фино лепо ни влета на сред работа

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 10
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?