|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Виагра и други лекови за потпомагање на ерекц...
10.7.2009 23:04:20   
niki
Dali znaete dali vasite partneri imaat probano nekoe takvo sredstvo i kako se cuvstvuvate i kakvo vi e mislenjeto po toa prasanje?

< Поракaта ја уредил mami -- 24.9.2009 22:18:19 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
10.7.2009 23:06:37   
Еца
Маж ми нема пробано, но сигурно знае многу повеќе од мене за ова, па штом се информирам подобро ќе пишам.user posted image

< Поракaта ја уредил mami -- 24.9.2009 22:18:41 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
11.7.2009 0:04:14   
Боцко
ерекција си имам секогаш кога треба. за сега не чувствувам потреба. ако некогаш ми затреба ќе се информирам тогаш. сега само знам дека тие работи можат да бидат и штетни.

< Поракaта ја уредил mami -- 24.9.2009 22:19:05 >


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
11.7.2009 14:24:46   
mami
колку што знам нема пробано, бидејки досега немал проблем со ерекцијата, пак ке кажам, колку што знам, а ако се појави потреба некогаш два пати ке размислиме, бидејки и тие си носат свои последици

< Поракaта ја уредил mami -- 24.9.2009 22:19:34 >

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
11.7.2009 16:41:39   
niki
Odamna mu imam najdeno edno kutivce na mm, so edna tabletka iskoristena. Togas da me videvte kako go cekav  doma ljuta, toj koga me vide mislese kojznae sto se slucilo, mi rece imam pogled ubica.
Se cuvstvuvav mnogu iznevereno ni sama neznam zosto, verojatno sto ne mi kazal deka go ima, a ne deka go kriel, mu stoese i seuste stoi zaedno so ostanatite lekovi sto gi drzime doma. Toj mi objasni deka mu go dal eden prijatel i deka  nikogas ne ispil ni edna tabletka. So tekot na vremeto mu poveruvav, bidejki kutivceto uste go imame dosega moze i rokot mu pominal, a polno si e kolku i togas.
No sega od ovaa perspektiva me nervira taa moja togasna reakcija. I toa sto sega ne saka da pojde na lekar nekako si go stavam kako moja krivica i rezultat na togasnata reakcija.
Kolku covek neznae sto mu nosi idninata i izbrzuva so nekoi predrasudi, cudo edno.

< Поракaта ја уредил mami -- 24.9.2009 22:20:07 >


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
25.10.2009 17:25:12   
mami
Еротско пиво подобро од вијагра

Пристигна најновиот еротски тоник кој што ќе ги натера мажите да ги поминуваат деновите во спалната соба, водејќи љубов со своите партнерки.

Се претпоставува дека, таканареченото еротско пиво, кое што се произведува во пиварата на Juergen Hopf, е подобро од вијагра.

Hopf, вели дека случајно дошол до откритието, откако се расипала автоматизацијата во пиварата.

-Погонот не можеше да се рестатира, па земав голем стап и започнав да го мешам пивото. Одеднаш започнав да се чувствувам чудно и тогаш сфатив дека ова пиво ќе биде поинакво од другите, истакнува тој.

Откако започнал со продажбата на пивото, многу мажи му рекле дека веќе не гледаат телевизија, туку повеќе време поминуваат во спалната.

Тој вели дека планира да започне со извезување на пивото во Европа, а истото ќе биде лесно препознатливо бидејќи има налепница со топлес девојка.



(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
25.10.2009 17:30:00   
arh_diz
Kalinkata ima isto mok kako vijagra http://www.herbateka.eu/node/1553 imam isprobano na mm deluva

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Виагра и други лекови за потпомагање на е...
11.5.2011 11:39:34   
Olivia
ИЗВОРНА ПОРАКА: sanja82

zdravo!
soprugot i jas imame problem so zabremenuvnje no problemot ni e vo samiot odnos..
erekcijata e nekolku minuti....morate da priznate nedovolno....
urolog od remedika ni kaza deka e se vo red i deka fizicki problem ne postoi....
problemot e kaj nas prisuten veke podolgo vreme no sega bidejki sakame da ostaneme bremeni e uste pogolem....
ne moram da vi kazuvam deka seto toa vlijae ne samo na nasata vrska tuka i na moeto samopouzdanje....

dali nekoj od vas ima slicen problem....




_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 8
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?