|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Будење сред нок
21.8.2009 0:25:26   
mami
Ви се случило да се разбудите сред нок- особено ако станало малото за вода илимлеко и имате неверојатна желба за некоја блиска средба со партнерот и почнувате нежно да го будите..како реагира партнерот/ката на тоа?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:30:07   
katence
mami user posted image user posted image user posted image
da mi se slucilo samo pred mnogu godini sega ako me razbudi za toa znae deka nisto nema da dobie a jas toa da go napravam bi bil presrekenuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:32:09   
mami
 де бе зошто па..нас ни се има случено неколку повеќе патиuser posted image user posted image user posted image user posted image итоа на иницијатива и на двајцата.некогаш јас некогаш тој, едноставно додека да заспиеме си се гушкаме и тоа преога во милување и тоа во...будење сред нокuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:33:40   
katence
da da znam vo sto preminuva user posted image user posted image zatoa i go secam na vremeuser posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:36:13   
mami
ауууу ама сме строгиuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:39:44   
niki
Lele kolku ti e dobra temava. Mm mesecov raboti do 2 casot nautro i jas redovno zaspivam ne go docekuvam i se si vikam ke dojde ke me razbudi ama nisto...... Inaku ako me razbudi kerka mi ne mi pagaat takvi idei, gledam brgu brgu da i dadam sto bara i da proodolzam da spijam bez mnogu da mi se skrsi sonot.
Porano vo mladi ludi denovi, koga nemav drugi obvrski, pa si bev odmorna i naspana senesto mi teknuvase sred nok, a najubavo mi bese koga nemu ke mu teknese sred nok da me razbudi i taka u polu son uzivanje i nazad na spienje.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:40:09   
katence
user posted image user posted image nekoga mi bese interesno sega si vikam aj koj sega ke se mafta so toa ama stvarno treba da se promenam kako pred vreme da sum ostarena.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:43:50   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: katence

da da znam vo sto preminuva user posted image user posted image zatoa i go secam na vremeuser posted image user posted image


E zosto be taka katence, tolku strogo?

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:47:37   
katence
ne znam nikiuser posted image vise nasiot seksualen zivot stana mnogu monoton.mislam deka posle decata nespieni noki i po cel den umorna nekako seksot go ostavivme vo pozadina.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 0:57:46   
niki
lele nemoj taka, vecerva obavezno da si go razbudila...... decata i umorot neka ne ti se opravduvanje.......
uzivajte zaedno, seksot ne ja crpi energijata od organizmot tuku gi polni bateriite, nemoj da se lisuvas od toa.

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 1:02:04   
nadica
кога би го разбудила би бил најсреќен човек на планетаваама откога се роди малата поретко се случува да го будам што бива бива додека не сум заспала а тој несмее ни да помисли на тоа да ме буди среде ноќ.голема спанка сум и многу сум мамурна кога се будам 1h не комуницирам со никој од задоволство само ако морам и многу ретко на мм му правам кеиф од сабајле user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 1:11:27   
katence
ИЗВОРНА ПОРАКА: niki

lele nemoj taka, vecerva obavezno da si go razbudila...... decata i umorot neka ne ti se opravduvanje.......
uzivajte zaedno, seksot ne ja crpi energijata od organizmot tuku gi polni bateriite, nemoj da se lisuvas od toa.



znam niki deka jas sum taa sto treba barem malku da se potrudi eve i decava se vise pogolemi i stvarno nema opravduvanje,moze ne vecerva ama utre sigurno user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 1:27:02   
nadica
абе оди легни си во полн кревет израдувај го и маж ти user posted image user posted image јас неможам мојот е на работа user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Будење сред нок
21.8.2009 8:45:44   
mami
ауууу јас си легнав а вие до касно гледам сте се задржале...Катенце, да смениш нешто под итно, инаку ке ми ја скршиш илузијата дека сексот е прекрасен со годините што се поминати во брак, јас мислам дека после толку време треба да станува се позабавно а не монотоно..сега кога и децата се поголеми мораш да почнеш со будење сред ноќuser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Будење сред нок
24.8.2009 14:55:32   
Katuska
Нас ни се има случено да се разбудиме двајцата во исто време некаде длабоко во нокта  и да имаме секс онака како у полу сон,прекрасно е во секој случај, како некоја магија да прелетала над нас и сме се разбудиле во исто време и сме почнале да водиме љубов.неверојатно чувство

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Будење сред нок
24.8.2009 15:00:56   
emily
се согласувам катушка, прекрасно чуство...
а замисли за некој сат треба да одиш на работа... но сепак се чуствуваш ведро... исполнето...задоволно

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Будење сред нок
24.8.2009 15:01:41   
mami
ееее, зат оа зборев..колку убаво..онака полубудни, уживаш и продолжуваш, како наеднаш да ти зафалил ептен најмногу на свет...ах љубов..

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Будење сред нок
10.10.2009 9:29:02   
mami
една работа само- после  вакво будење сред ноќ, бидете подготвени следниот ден да ви се спиеuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Будење сред нок
10.10.2009 9:33:49   
Палешка РР
user posted image  user posted image  user posted image  што била работава user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Будење сред нок
3.12.2009 2:06:47   
mami
да го разбудам а?..отидов..се читаме за некој саатuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Будење сред нок
29.12.2009 9:32:48   
mami
колку убаво будење имав синока...и тоа се само за да се префрлам да си легнам под јорган...и нели нормално- дадов до знаење дека сакам секогаш така да ме буди, на што нормално се сложиuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Будење сред нок
29.12.2009 9:34:07   
arh_diz
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Будење сред нок
14.1.2010 0:39:25   
mami
Мојот сакан си легна уште одамна и си заспа со лука заедно, па јас тука ке ви кажам чао, добра ноќ, убави соништа јас одам некого да разбудамuser posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Будење сред нок
19.1.2010 0:48:12   
vlatko
mene mi se nema sluceno da razbudam nekogo no mi se slucuva da me razudat .no ne znam od kade ide taa ideja vo sred nok vo nikakvo vreme i vo nikakva atmosfera?dali e to a nekoj zenski-majcinski hormon ???:))))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Будење сред нок
19.1.2010 0:50:12   
nadica
како лошо да ти е? user posted image user posted image user posted image

биди среќен и уживај

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот vlatko)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?