|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Слатко девојче експресно ја смири својата сестра!

Редакција Рингераја, 22.1.2014
Кога поголемата сестра Џесика за прв пат ја сретна својата новородена сестра, се случи нешто преслатко. Малата Ванеса почна да плаче, а Џесика ја убеди дека се чувствува добро. Постарите сестри се дар од Бога!
Клучни зборови:

/11


 

 

Преслатко!

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

9 причини да изберете повеќекратни пелени
Разновидни, симпатични, шарени пелени - на кругови, на ѕвездички, розови за девојче и сини за момче или пак целосно прир...
4
Препораки за заштита на здравјето во лето
Мерките се дел од Акциониот план за превенирање на последиците од топлотните бранови врз здравјето на населението во РМ,...
3
Фото: Хурем со бебето во раце!
Љубов! Најголема љубов! Чиста љубов! Вистинска љубов! - вака Мерием Узерли ја опишува љубовта кон ќерката Лара
3
Шшшшшш...мојата мамичка спие
Независно дали работите или не, вие секојдневно се жртвувате за вашите деца. Во ова прекрасно видео, едно дете раскажува...
3
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?