|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Zapek ili normalna stolica?
5.3.2020 10:48:51   
HeraN
Zdravo,

Imam 1 i pol mesecno masko bebe i eve 2 nedeli sto ne kaka, odnosno prvata nedela ic ne kakase a i placese probav 2 pati so toplomer da go provocira i togas samo se iskaka a potoa veke ne. A vtora nedela sega sme i pocna malku da se iskaka i samo 2 pati dnevno odkako se konsultirav so pedijatar i toj mi rece da ne go provocira poveke so toplomer tuku da mi dava waya lgg i jas da vnimava so ishranata, isto taka mi rece da ne mu gi da colief kapkite deka mu gi davav za grcevi i mi rece deka mozebi i tie mu go namalile peristaltikata. Dali imala nekoja od vas vakvo iskustvo? 
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste komunikativna licnost?

Da (80%)

Ne (20%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!