|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Перница за трудници
26.4.2017 10:38:19   
Милаа
Мамички купив перница за трудници од somnia shop прекрасна е. Конечно убаво се наспијав. Ви ја препорачувам user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Перница за трудници
31.5.2017 11:32:21   
Katerina2017
Jas ja kupiv taa pernica uste vo 3-ot mesec od bremenosta.
Bidejki sovetuvaat najcesto da se spie na levata strana, a poretko na grb ili na desnata strana, makata ja imav uste vo 3-oit mesec. Tesko mi bese da se odviknam od spienje na stomace pa ili se budev nenaspana ili ukocena :)?
Bev resena da kupam takva pernica i malku koga proanalizirav na internet, zakluciv deka cenite vo Skopje se mnogu poskapi, po 2.800 mkd ili 3.200 mkd. Vidov nekoja ponuda na grooper no vekje zdelkata bese istecena. Potoa najdov na web-site-ot na Komfi Angel od Prilep, za 1.200 mkd so se navlaka + 150 dostava do Skopje, do doma. Perncata e mnogu udobna samo e mnogu golema i prilicno go zafakja pola krevet, a i na soprugot n mu e bash najprijatno sto sme odvoeni so pregrada.

(Одговор на членот Милаа)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

кравјо млеко пред наполнета 1 год.
cucamaca

Дали би му дале на детето кравјо млеко пред да наполни 1 год.

да (59%)

не (41%)


Број на сите гласови: 54

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!