|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Облека за најмалите
21.9.2017 19:33:59   
Nina.Nina
Здраво Мајки,

барав низ темите, ама за жал не најдов тема која се однесува на облеката за најмалите. user posted image
Оваа тема ја отварам за да се информираме за бебешката облека, од каде најчесто купувате, далил сакате брендирана облека што налага и повисоки цени, или повеќе барате квалитет по пристапни цени? user posted image

Јас преферирам да купувам облека од проверени места, со добар квалитет и пристапни цени. Имав искуство со брендирана облека и беше катастрофално, парчиња што се смалуваат и собираат по неколку перења, материјали што се туткаат... user posted image

Исто така би можеле тука да дискутираме и за попусти и поволности низ бебешките бутици. user posted image

Многу се радувам на вашите мислења, и се надевам ќе цвета user posted image темава, како што цветаат нашите најмали. user posted image user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Kako?
Jana9

Kako se porodivte?

Lesno (43%)

Tesko (57%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!