|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Прочистени вакцини за прематурни деца.
1.3.2013 14:18:31   
Nardi
Ве замолувам за ваши искуства во врска со вакцинирањето на детето.
Со оглед на тоа дека јавноста е дигната на нозе како никогаш до сега ЗА или ПРОТИВ вакцинирањето на децата,ДАЛИ вашите примиле прочистена вакцина и начинот како ја донесовте од Грција,нели треба посевни услоби на транспорт?? (кај нас немало).
Во нашиот случај одевме по редовен календар на вакцини,нормално со задоцнување,а темата ја отворив конкретно за вакцината ММР(заушки,рубеола,морбили).
Поздрав мамички!
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Прочистени вакцини за прематурни деца.
1.3.2013 14:31:36   
mandolina
I mene me interesira istoto za procistena vakcina mmp, imame 8 meseci dosega gi primivme vakcinite no po se sto slusnav i procitav za taa vakcina tesko deka ke dozvolam moeto dete da se vakcinira od mmp so ogled deka moze da predizvika autizam user posted image Ako nekoj znae kako da se poraca procistena vakcina i dali ovde vo mk ke se nafatat da go vakciniraat bebeto so takva vakcina neka pise ve molam neka pise
pozdrav

(Одговор на членот Nardi)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Прочистени вакцини за прематурни деца.
1.3.2013 15:30:19   
Luci
Драги мамички, бидејќи веќе имаме дискутирано за ова, Вашите постови ги префрлив во темата Вакцини, за или против

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот mandolina)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

MACE KUCE
Evgenija D

STO E PUBAVO

MACE (50%)

KUCE (50%)


Број на сите гласови: 8

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!