|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Опрема за новороденче
19.2.2010 22:59:56   
pacuvce
Bertoni имаш во Аеродром...Во зградата спроти Бисер,преку булевар...Гледа на задната страна,кон паркингот...Јас од таму земав релаксатор на Бертони и многу сум задоволна,а сега сум со намера да купам и седиште за во кола...Здравје...user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Bibi_S)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Опрема за новороденче
19.2.2010 23:11:18   
Bibi_S
Фала многу pacuvce. И други ми ја пофалија оваа продавница, но мене сега дури ми текна да прашам кај се наоѓа. user posted image_____________________________

Every cloud has a silver lining

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Опрема за новороденче
19.2.2010 23:13:15   
pacuvce
Ќе ти пратам на пп линк за оваа фирма,чисто информативно да си погледнеш што нудат...user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Bibi_S)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Опрема за новороденче
26.2.2010 19:55:00   
marina82
Dali nekoj od vas naracuval oprema preku internet

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Опрема за новороденче
26.2.2010 20:13:41   
Mila na mama
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

Bertoni имаш во Аеродром...Во зградата спроти Бисер,преку булевар...Гледа на задната страна,кон паркингот...Јас од таму земав релаксатор на Бертони и многу сум задоволна,а сега сум со намера да купам и седиште за во кола...Здравје...user posted image

Jas kupiv sediste za vo kola od tamu. 5 600 den  za do 12 godini ili 36 kg. So anatomsko pernice za dodeka e pomala i sopstveni pojasi. Super e.

_____________________________

love u all

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Опрема за новороденче
26.2.2010 21:47:31   
Medo
Пацувче, можеш ли и на мене да ми пратош линк за таа продавницата на бертони карши Бисер. Ние од таму ја купивме количката и уште неколку работи. Се обидов да ги најдам на нетов, ама не успеав. Баш би ми било згодно да можам онлајн да се разгледам некои работи.
Фала и поздрав.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Опрема за новороденче
26.2.2010 21:52:11   
pacuvce
Пратено...Провери си пп..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Medo)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Опрема за новороденче
28.2.2010 19:38:39   
talisman
Пацувче сега морам и јас да си застанам во ред и да те замолам да ми го пратис линкот и мене ако сакаш user posted image  Налетував на нивни производи низ другиве продавници, ама би сакала да видам и преку интернет што нудат па потоа да поминам и до нивната продавница во Аеродром. Фала многу user posted image

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Опрема за новороденче
28.2.2010 22:26:52   
Annabel
А може и мене?user posted image

Си купивме креветче од нив, имаме масичка за јадење ми треба уште релаксатор.

(Одговор на членот talisman)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Опрема за новороденче
5.3.2010 18:38:17   
skorpijana
a jas pocnav da kupuvam uste vo 5 mesec bidejki se dve mi treba poveke vreme da i odberam i da najdam mozebi vo sk ima izbor ama vo stip pa i nema mnogu
edvaj najdovme kolicka za bliznacinjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Опрема за новороденче
10.3.2010 18:19:34   
***Lide***
jas sum skoro vo 9 i pred nekoj den kupivme skoro se sto ni treba uste nekoi sitnici i da ja spremime torbata user posted image  

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Опрема за новороденче
10.3.2010 18:21:23   
skorpijana
lide neka bide se vo red  toa e najvazno 

(Одговор на членот ***Lide***)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Опрема за новороденче
10.3.2010 18:23:50   
***Lide***
da sekako toa e najbitno user posted image

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Опрема за новороденче
20.3.2010 16:58:46   
BILE.F
Да се пофалам, денес бевме со мм  во шопинг  за user posted image и купивме: bertoni креветче зелено, коритце жолто, шпикозни, бодиња, лигавчиња, ракавички, капички, постелнина.... сега мислам дека сме скоро при крај, уште козметика ни остана!_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот ***Lide***)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Опрема за новороденче
20.3.2010 18:44:47   
MamaOhrid
Со здравје да си ги користите, и што побрзо да ги надрастите.  user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Опрема за новороденче
20.3.2010 19:02:05   
lilit
со здравје да си ги  користите и уште поубави да си купите.Ако може да ми го пратите и мене линкот.Однапред благодарам!user posted image

(Одговор на членот MamaOhrid)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Опрема за новороденче
20.3.2010 21:29:04   
BILE.F
Фала ви!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот lilit)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Опрема за новороденче
23.3.2010 22:32:16   
ananikol
ИЗВОРНА ПОРАКА: BILE.F

Да се пофалам, денес бевме со мм  во шопинг  за user posted image и купивме: bertoni креветче зелено, коритце жолто, шпикозни, бодиња, лигавчиња, ракавички, капички, постелнина.... сега мислам дека сме скоро при крај, уште козметика ни остана!
So zdravje da se gi koristite, podeli ja radosta so nas aj i nie da go vidime krevetceto,stavaj slika brzo

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Опрема за новороденче
23.3.2010 22:38:03   
ananikol
Jas  sega gledam deka kako sum kupuvala benkicinja i spihozni poveketo se broj 62 user posted image .Mnogu malku imam 56-ki.
Ke mora da dokupam uste nekoe.

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Опрема за новороденче
23.3.2010 23:10:56   
Cacko
nemoj,posto Elena u 56 ne ja ni berese koa se rodi.pocekaj go prvo bebusot pa posle ako treba ke ti dokupat,baska so i ne ti trebaa bog znae kolku 56 ki, za 10 dena ke gi omali.moj sovet drz se do 62 ki

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Опрема за новороденче
24.3.2010 8:02:29   
BILE.F
Нашето е зелено!user posted image

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Опрема за новороденче
24.3.2010 8:04:00   
BILE.F
Прво го видов плавото, ама некако бојата ми беше по мат, а и со портокаловото не ми идеше баш најдобро и кога го видовме зеленото и јас и мм се заљубивме во него!

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Опрема за новороденче
24.3.2010 8:14:59   
mina_m
Bile,so zdravje da si go koristite krevetceto,mnogu e ubavo ,a i bojata e extrauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Опрема за новороденче
24.3.2010 22:29:47   
ananikol
So zdravje da is go koristite prekrasno e i modelot i bojata se me bendisa a plus kako so gledam podvizno e neli??Petka!!
Sega samo mozam da ti posakam so les da si go donesis user posted image  na svet i mirni noki.
Za denski ke se prasameuser posted image user posted image user posted image ,mora malku pa i nivnoto da e.

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Опрема за новороденче
24.3.2010 22:32:14   
ananikol
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko

nemoj,posto Elena u 56 ne ja ni berese koa se rodi.pocekaj go prvo bebusot pa posle ako treba ke ti dokupat,baska so i ne ti trebaa bog znae kolku 56 ki, za 10 dena ke gi omali.moj sovet drz se do 62 ki


Bravos Cacko,kolku mi bese potrebno ova da go cujam nemas predstava...user posted image user posted image user posted image
Sega mi e polesno

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Фудбал. За кого навивате на ЕП 2024?
пеперутка16

За кого навивате на ЕП 2024?