|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Детски наочари за сонце
24.6.2013 9:33:23   
JovanaJ
Ne uspeav da najdam vakva tema, ako ima moderatorite neka mi go prefrlat postot.
Do sega sme kupuvale samo Chicco naocari, ama poslednite gi izgubivme i sega sum vo potraga po novi.
Ama nekako mi se zdosadeni veke tie od Chicco, plus za pogolemi decinja imaat nekoja celosna vrvka/obrac sto sin mi nemoze da ja podnese i ne gi saka, znam deka i da gi kupam moze da se sluci da ne gi nosi voopsto.
Ne sum set_ala, no dali ima na pazarov dobri ocila za sonce od drug brend, no istotaka so UV zastita i polar staklence...pa ne se valjda samo Chicco.
Se razbira i cenite da se tuka negde..:)

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 24.6.2013 12:10:11 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Детски наочари за сонце
24.6.2013 9:39:24   
sandriana RR
Еве ја темата JovanaJ

< Поракaта ја уредил deluxe RR -- 24.6.2013 12:35:48 >


_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?