|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  71 72 73 74 [75]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Термин за породување
19.4.2016 9:44:35   
SOLE
Bubu lpo, честитки нека е живо и здраво user posted image

(Одговор на членот Bubu Ipo)
Непосредна врска до пораките: 1851
   RE: Термин за породување
19.4.2016 14:08:20   
mimidjon
09.07.2016 нo и.ние сме сo двечки пa сигурно ке е пoрaнo

(Одговор на членот Bubu Ipo)
Непосредна врска до пораките: 1852
   RE: Термин за породување
23.4.2016 23:29:36   
tina88
Поздрав мамички
нашиот термин е 03.07.2016 user posted image моја прва бременост, очекуваме девојче

(Одговор на членот mimidjon)
Непосредна врска до пораките: 1853
   RE: Термин за породување
11.6.2016 22:33:28   
elenak
31.01.2017


_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот tina88)
Непосредна врска до пораките: 1854
   RE: Термин за породување
12.6.2016 0:07:02   
ikki
22.07.2016

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 1855
   RE: Термин за породување
19.7.2016 11:01:31   
kuklicka30
Zdravo na site mamicki da vi se pofalam na 01.07 se porodiv imam since na site so lesnouser posted image user posted image

(Одговор на членот ikki)
Непосредна врска до пораките: 1856
   RE: Термин за породување
19.7.2016 11:38:04   
Sanjita

ИЗВОРНА ПОРАКА: kuklicka30

Zdravo na site mamicki da vi se pofalam na 01.07 se porodiv imam since na site so lesnouser posted image user posted image


Cestitiki, neka e zivo i zdravo, i nie cekame since :)
Terminot ni e 13.nov.2016

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/JLzJp2.png[/img]

(Одговор на членот kuklicka30)
Непосредна врска до пораките: 1857
   RE: Термин за породување
20.7.2016 22:42:35   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RRuser posted image
====================
2016

ikki 22.07.2016

Scared rr 18.08.2016
*devojce* 22.08.2016

princessa 06.09.2016
весник 08.09.2016
Neurotoxin rr 16.09.2016

Sanjita 13.11.2016

elenak 31.01.2017

Со лесно на сите трудници!!!

кукличка, честитки!!! Икки, да не има веќе новости?

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 1858
   RE: Термин за породување
21.7.2016 0:31:47   
kapina
Kuklicka cestitki

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 1859
   RE: Термин за породување
27.7.2016 17:16:38   
ikki
Мене веќе ми помина термин а бебушка абер нема за излегување.. user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 1860
   RE: Термин за породување
29.7.2016 15:28:51   
jasminandon
Zdravo na site :)
Bremena sum 6ta nedela i me interesira koga moze da se nauci polot na bebeto?
Falaa mnogu ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 1861
   RE: Термин за породување
12.8.2016 19:23:12   
ikki
Zdravo majki.. se porodiv jas na 04.08 dve nedeli posle termin.. si imam preslatka kerkicka

(Одговор на членот jasminandon)
Непосредна врска до пораките: 1862
   RE: Термин за породување
13.8.2016 14:21:25   
kapina
Ikki cestitki neka ti e ziva i zdrava kerkickata

(Одговор на членот ikki)
Непосредна врска до пораките: 1863
   RE: Термин за породување
14.8.2016 4:08:45   
scared RR
Моето јуначе се роди на 08.08 user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 1864
   RE: Термин за породување
22.8.2016 10:37:47   
kavadar4anka
19.02.2017 година... пол сеуште не се знае

(Одговор на членот SOLE)
Непосредна врска до пораките: 1865
   RE: Термин за породување
11.1.2017 0:39:05   
fetusce
jas treba da se porodam 27 januari no poradi dijabet moze i edna do dve nedeli porano.

(Одговор на членот kavadar4anka)
Непосредна врска до пораките: 1866
   RE: Термин за породување
2.4.2017 4:08:01   
marija23
здраво...терминот ми е 20.4.2017, втора бременост,девојче носам....уште малку до средбата со мојата втора принцеза....:D

(Одговор на членот fetusce)
Непосредна врска до пораките: 1867
   RE: Термин за породување
14.4.2017 18:27:52   
Snow Angel
Мојот е на 25. 8. 2017

(Одговор на членот marija23)
Непосредна врска до пораките: 1868
   RE: Термин за породување
19.4.2017 5:58:26   
marija23
Ringerajki moi,se porodiv nokeska so mojata vtora princeza...preubavo cuvstvo :D

(Одговор на членот Snow Angel)
Непосредна врска до пораките: 1869
   RE: Термин за породување
31.5.2017 11:24:59   
Katerina2017
Zdravo,

Mojot termin e 10.09.2017 - masko bebence. Nekoj drug so ovoj termin :)?

(Одговор на членот marija23)
Непосредна врска до пораките: 1870
   RE: Термин за породување
7.7.2017 12:02:35   
izivkovik
Zdravo!Mojot termin e 17.11.2017, i seuste ne znaeme kakov e polot na bebeto.user posted image

(Одговор на членот Katerina2017)
Непосредна врска до пораките: 1871
Страница:   <<   < Претходна страница  71 72 73 74 [75]
Страница: <<   < Претходна страница  71 72 73 74 [75]
Оди на:


Анкета

Кое име е поубаво:
Antimona

Кое име е поубаво: