|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
7.2.2010 23:14:17   
Еца
user posted image user posted image ајде испукајте се user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
7.2.2010 23:16:40   
jovanka
SAMO STO KE JA OTVORAM TEMATA SO TOA VEKE E SE KAZANOuser posted image SE OSLOBODIV OD NEGATIVNATA ENERGIJA YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIuser posted image

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
7.2.2010 23:30:52   
mother 29
user posted image ..ова е за еден што го знам.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
7.2.2010 23:35:57   
pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

user posted image ..ова е за еден што го знам.




user posted image

Като,од каде пак сега ова? Ме изнасмеа!!!

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
7.2.2010 23:39:32   
mother 29
хеехх кажи ,кажи.ако не ве ја насмеам, нема кој............хеехх

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
7.2.2010 23:46:27   
nadica

ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

user posted image ..ова е за еден што го знам.



потпис

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
11.2.2010 13:57:58   
mami
се осекам баш вака  user posted image   user posted image и ми се прави ова  user posted image и ова user posted image и ова user posted image и ова user posted image   и накрај на тој докторот да му го направам ова user posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
11.2.2010 14:27:07   
Enika
Требаше мин недела да ја пробуричам темата е имаше да убијам се живо и диво...се клку толку ми помина ама пак потајно се нервирам...мајка ми ужасно ме замара и напнува...секојдневно.Кога ке ја спукам пак ке се иструам овде дефинитивноuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
11.2.2010 14:30:35   
caci20
user posted image user posted image

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
8.3.2010 15:29:00   
profesorica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

не е фер, кога ќе земам плата, не е фееееееееееееееееееееееерuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image мојот шеф си игра покер на нет и флертува со други жени а не дава платаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
8.3.2010 18:27:56   
ananikol
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

се осекам баш вака  user posted image   user posted image и ми се прави ова  user posted image и ова user posted image и ова user posted image и ова user posted image   и накрај на тој докторот да му го направам ова user posted image



I jas bi  mu go napravila ova na zabarot

em si dadov salam paricki em sega ke treba da trpam uste eden mesec bolki  i pred poragaj da go vadam....

Bi mu gi izvadila site zabi  BEZ ANESTEZIJA  user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
17.3.2010 22:53:28   
mother 29
user posted image
колку е глупава брееееееее,толку не е тешка!
што те вртам ма,кој те лулаuser posted image

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
17.3.2010 23:44:09   
druze
Леле колку сум нервозна од работа,user posted image имам една никаква да не речам вештерка колешка што веќе не можам да ја поднесам не е до мене верувајте сите други на работа ја мразат........заради незе се почнуваат сите кавги на работа........

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
19.3.2010 16:30:31   
ripce
Леле ми иде да ја утепам оваа глупачата... (ама не за друго ќе треба да одговарам како за човек). Го гледа детето 1 неделно и и текнало да порачува ножиња да ги части колешките, бог да чува. Кога ние ништо не сме правеле, таа како прле пред магаре... како да знае дали детето проодело или не... леле ми идеuser posted image

П.С. Каде беше темата како, што се прави за проодување?

_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот druze)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
19.3.2010 17:42:41   
Maca25
денес ми идеше да го убијам мм. толку ме изнервира што кога излезе за на работа почнав да плачам ко кретенка. од нервоза. кога ќе стане сабајле од спиење е тежок намќор и не дај боже нешто да го замолиш да направи. денес ја остави вратат од терса отворена и нина оп си излезе на терса, а терасата прљава, за никаде. И му викам: зошто не ја затвори вратата? биди малце поодговорен, детето ќе излезе. А он е добро де, сум заборавил. И тука настана гооолема кавга и му треснав во нервоза врата кога излезе. У кuser posted image ц више, на се јас да мислам. user posted image user posted image user posted image не можам да барам некои со боксови иначе ќе изнастав 100. 

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
19.3.2010 17:58:15   
Палешка РР
Кога веќе еднаш ќе се свестат дека и нам ни треба покомотно место за живеење. Како можат да ги делат децата, па да ме убиеш не можам да му дадам на едното, а на другото не user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
26.3.2010 19:42:28   
Adrijana
Ona na mene ponasanja ke mi pravi user posted image smrdla nedna nevospitana, pa mi ideuser posted image
user posted image

_____________________________



(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
26.3.2010 19:53:27   
Leonida
Хахахахааuser posted image
Кој тоа, да се собереме сите заедно да пукаме?user posted image

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
27.3.2010 21:40:14   
Bitolcanka
Кога ќе седнат на удобната фотелја некои луѓе забораваат каде биле претходно и се дујат user posted image Човек зборува, тешко му е, сериозен е, тие иронично се потсмеваат, се насладуваат на туѓата мака, тешкотија, болка ... Од една страна делат совети, од друга се подмукли и се ситат !!! user posted image user posted image user posted image За жал не им текнува на поговорката - КОЈ ВИСОКО ЛЕТА, НИСКО ПАЃА. Искачувањето полека, но сигурно е многу поубаво од наглиот пад од најгоре најдолу user posted image user posted image user posted image Кој се смее на друг, најмногу ќе биде исмеан кога најмалку очекува user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Leonida)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
23.4.2010 0:05:44   
Rossana
mi doaga da ja  user posted image
user posted image
user posted image   user posted image
user posted image    user posted image   user posted image

a i ovoj kompjuterov 10000 pati se isklucuva, se prepolni so virusi  user posted image   user posted image  

A kolu m i se spie  user posted image
Ama nema sansi, Sara garant ke se zazbudi kade i da e i nema da zapie do sabalje (cel den go prespi)


(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
28.4.2010 22:08:25   
Палешка РР
Не морате да се правдате колку сте се измориле денес и како цел свет ви се срушил на глава..и така секој ден! Јас ако треба и воопшто нема да спијам, ама сама ќе си ги изгледам децата, не ќе дозволам ништо да им фали. Вие спијте, одмарајте user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
28.4.2010 22:39:34   
Rossana
ah paleska jas bas cekav slobodno vreme za da sednam na ovaa tema. Abe taa zena ima li r u glavata? Znae li barem malku da zakrie sto se slucilo doma? op uste sabalje na patot se smee so komsiite, user posted image nizaedna misli deka na mene mi steti so toa. Na sinot si nastetetuva ne na mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Abe tolku leka rabota ne moze da se rodi uste milion godini  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
28.4.2010 22:41:42   
Rossana
 user posted image   e sega mi e stvarno podobro se iznasmeav koga si poglednav vo porakata. Posebno keif mi pravat onie smajloviteuser posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Rossana -- 28.4.2010 22:42:03 >

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
17.5.2010 13:17:30   
Тања РР
user posted image user posted image   user posted image

Oва само кај нас го има!!!


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Тема за ослободување од негативната енерг...
17.5.2010 18:22:46   
Палешка РР
Пред да почнам да јадам си велам `Удави се во таан алва, негативна енергијо! `user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Тања РР)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?