|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Тајната на свадбениот изглед на Меган Маркл

Автор: Редакција Рингераја | 20.5.2018
image

Меган Маркл и на својата венчавка, која по многу нешта беше нетипична, остана верна на својот стил на кул калифорниска девојка

Тајната на невестинскиот фустан на Меган Маркл

Автор: Редакција Рингераја | 12.3.2018
image

Не спласнува интересот за Меган Маркл, жената која ќе биде официјална британска кралска снаа откако на 19 мај ќе се омажи со принцот Хари. Сега фокусот е на нејзиниот фустан. Чија креација ќе носи? Ќе има ли вел на главата? Ќе се влече ли фустанот...

Јана Бурческа запросена на Евровизија

Автор: Редакција Рингераја | 12.5.2017
image

Погледнете го моментот кога Александар ја побара раката на Јана

Директорката на Рингераја запросена во летање

Автор: Редакција Рингераја | 6.5.2017
image

Емилија Џуровска, директор на Рингераја.мк кажа ДА на 1600 метри надморска височина! Со среќа!

Совршениот труднички моден стил на BLAKE LIVELY

Автор: Редакција Рингераја | 25.11.2015
image

Таа е модна икона. Таа е совршена. Таа е Blake Lively

Фотографии од свадбата на Северина и Игор

Автор: Редакција Рингераја | 23.11.2015
image

Северина Вучкович и Игор Којиќ го изговорија судбоносното ДА во салата Генекс Импулс, пред 600 гости. На свадбата присуствуваше и малиот Александар, синот на Северина од првиот брак

Фото: Поканата за свадба на Северина и Игор Којиќ

Автор: Редакција Рингераја | 13.11.2015
image

Поканата е во облик на постер за филм наречен "Мојата српска венчавка". Погледнете на колку оригинален начин Северина и Игор Којиќ ги покануваат гостите...

Стана невеста во венчаница стара 120 години

Автор: Редакција Рингераја | 3.11.2015
image

Првата невеста која го носела венчалниот фустан била нејзината пра-пра баба, па потоа дури 9 роднини. Иако биле потребни корекции, Аби била решена да се венча во истиот фустан и да ја продолжи фамилијарната традиција

Венчален фустан кој доби 65,300 илјади лајкови

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2015
image

Иако поминаа повеќе од две седмици од венавката со израелскиот бизнисмен Ади Езра, модниот свет се уште воздивнува за венчалниот фустан на манекенката Бар Рафаели

Љубов посилна од затворените граници!

Автор: Редакција Рингераја | 5.10.2015
image

- Ако не ги отвореа границите, не беше проблем да го препливам Дунав и на грб да ги носам сите сватови, само тие да бидат среќни. Ова го планиравме долго и немаше да дозволиме да пропадне заради затворените граници

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?