|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Новинарската двојка од Сител доби ќеркичка!

Редакција Рингераја, 6.9.2012
Ги помните Александар Спасовски и Славица Арсова кои го рекоа судбоносното ДА во живо на ТВ Сител? Синоќа станаа родители!

image
/11


 

 

Новинарката и уредничка во телевизија Сител Славица Арсова, доцна синоќа се породи на Клиниката за гинекологија во Скопје.

Ќеркичката Мила и гордата мајка се чувствуваат одлично, јави таткото и колега во Сител Александар Спасовски.

Славица и Александар се венчаа годинава во април месец.

-Семејството Спасовски доби нов член тежок 3 280 грама, напиша Александар на својот фејсбук профил.

 

ЧЕСТИТКИ ОД РЕДАКЦИЈАТА НА РИНГЕРАЈА!

5 работи што мајките ги забораваат по поро...
По раѓањето, многу мајки забораваат на себе, на своите потреби, нивното здравје. Целото нивно внимание се посветува на ...
10
Лукот - чудо на природата
Лукот уште од далечното минато се користи во медицината. Некои од неговите квалитети се докажани од современата наука, н...
6
Мајките немаат време за себе
Кога ќе станат мајки, жените повеќе немаат време да си посветат себеси. Слободното време кое порано го трошеа за свои по...
4
Народен лек против кашлица, бронхит и лари...
Овој напиток може да ја излечи и најкомплицираната кашлица, која не успева да ја излечи современата медицина
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali pravite zimnica?

Da (100%)

Ne (0%)

Malce (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!