|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 [7] 8 9   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Добредојде за новите членови !
17.1.2010 20:56:45   
delfina
Mnogu mi e milo sto i jas stanav del od ova semejstvo. Vcera sin mi napolni 10 meseci se vika Mateo i sum mnogu srekna sto go imam.Mi se dopaga toa sto od forumot nauciv mnogu korisni raboti sto veke pocnav i da gi primenuvam vo vospituvanjeto na Mateo. Ve pozdravuvam site i vi vetuvam  deka ke bidam veren clen na ova semejstvo.user posted image


(Одговор на членот bablgam)
Непосредна врска до пораките: 151
   RE: Добредојде за новите членови !
17.1.2010 21:29:50   
Еца
user posted image Делфина, од некои твои искуства и ние  ќе научиме нешто од тебе. Тука секој од секој по нешто учи.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот delfina)
Непосредна врска до пораките: 152
   RE: Добредојде за новите членови !
18.1.2010 12:41:55   
Adrijana
user posted image

za Dragana_vaneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 153
   RE: Добредојде за новите членови !
18.1.2010 12:51:54   
Mucka
welcome ...dobrodosli!!

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 154
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 9:24:55   
mamasane
I jas se izvinuvam zasto prvo napisav nekolku postovi vo temata za predvreme rodeni bebinja pa duri sega se pretstavuvam. Majka sum na moeto srcence Nikola koj ima 1 godina i navistina uzivanje e da se cita forumot i prosto mi e zal sto nemam tolku vreme kolku sto sakam da se druzam ovde so site vas. Ogromen pozdrav do site ringerajki 

(Одговор на членот Mucka)
Непосредна врска до пораките: 155
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 9:26:00   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image нема зошто да се извинуваш..важно е дека си тука со насuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mamasane)
Непосредна врска до пораките: 156
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 9:26:59   
profesorica
мамасане добродојде на рингераја, од се срце ти посакувам убава дружба и многу прекрасни моментиuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 157
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:37:33   
Izabella
Zdravo na site. Veke nekoe vreme ve citam i konecno resiv da stanam clen na ova golemo semejstvo. Super ste i milo mi e sto postoi eden vakov sajt. Inace jas seuste ne sum mama...ama se nadevam ke bide naskoro (veke od sledniot mesecuser posted image ). Pozdrav do site

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 158
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:42:44   
mami
 user posted image   user posted image   user posted image

Добредојде Изабелла, ти посакувам пријатни мигови на рр


< Поракaта ја уредил mami -- 22.1.2010 10:45:18 >

(Одговор на членот Izabella)
Непосредна врска до пораките: 159
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:43:02   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: Izabella

Inace jas seuste ne sum mama...ama se nadevam ke bide naskoro (veke od sledniot mesecuser posted image ). Pozdrav do site


user posted image Драго ми е што ќе имаме нова трудница на РР!

Добре ни дојде и убаво ќе се дружимеuser posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Izabella)
Непосредна врска до пораките: 160
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:43:53   
vezilka RR
Добредојде Izabella, ти посакувам убаво поминати моменти со рр..user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Izabella)
Непосредна врска до пораките: 161
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:47:28   
Izabella
Fala mnogu za toploto dobredojde, srcki steuser posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 162
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:52:39   
Enika
Добредојде Изабела...ти посакувам најубави моменти и држба со насuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Izabella)
Непосредна врска до пораките: 163
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:54:53   
mother 29
user posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 164
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 10:55:32   
zami
Mnogu novi clenovi poslednive denovi, user posted image user posted image za site novi RR, dobra druzba, i mnogu novi user posted image

_____________________________

Allways look on the bright side of life!

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 165
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 11:00:08   
Bitolcanka
Dobredojde Izabela user posted image user posted image user posted image  Prijatna druzba user posted image  Tuka sme da se druzime, tesime i raduvame  user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Izabella)
Непосредна врска до пораките: 166
   RE: Добредојде за новите членови !
22.1.2010 11:00:22   
Еца
Оваа пп ја добив од Амелбебеuser posted image

zdravo na site.jas ve sledam podolgo vreme i odluciv da dstanam del od ova semejstvo.inaku sum majka na 3 deca od 18,14 god i 20 meseci.pozdrav  

Добредојде Амелбебе, пријатна дружба.Имаш ти што да ни кажеш и да учиме од тебе. Поздрав!


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот delfina)
Непосредна врска до пораките: 167
   RE: Добредојде за новите членови !
23.1.2010 19:54:02   
mother 29
toplo dobredojde na Marko i Sandric!
prijatna druzba   i ubavi momenti na rr!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 168
   RE: Добредојде за новите членови !
23.1.2010 19:54:53   
Sandric
Ви благодарам и се надевам на корисна размена на информацииuser posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 169
   RE: Добредојде за новите членови !
24.1.2010 16:04:19   
amelbebe
vi blagodaram za pozdravot,i jas mnogu nesta nauciv od vas

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 170
   RE: Добредојде за новите членови !
24.1.2010 16:15:16   
nadica
добредојде амелбебе ако ти дозволуваат обврските и почесто да не дружиш user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 171
   RE: Добредојде за новите членови !
24.1.2010 16:34:08   
Bogdancanka
добредојде за нашите нови членови ви посакувам пријатна дружбаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 172
   RE: Добредојде за новите членови !
24.1.2010 17:11:38   
Bogdancanka
имаме нов член Златко Петковски добре ни дојдеuser posted image user posted image user posted image пријатна дружба на рр........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 173
   RE: Добредојде за новите членови !
25.1.2010 1:29:23   
amelbebe
se nadevam deka sekoj sloboden moment ke go koristam so vasuser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 174
   RE: Добредојде за новите членови !
25.1.2010 18:36:34   
ivaelena
pozz i se najubavo
    

< Поракaта ја уредил ivaelena -- 25.1.2010 18:40:39 >


_____________________________

Животот е она што ни се случува, додека ние кроиме планови.

(Одговор на членот bablgam)
Непосредна врска до пораките: 175
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 [7] 8 9   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 [7] 8 9   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

имиња
macka

кое име ви се допаѓа повеќе

дејан (11%)

ненад (15%)

давид (74%)


Број на сите гласови: 137

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!