|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  11 12 13 14 [15]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Новости на РР
9.3.2013 23:07:53   
Ring
Vo Moja Ringeraja ima da si izbesers status...e sega....kade se pokazuva toj status, kade se gleda , dali mozam da go vidam na drugite korisnici i potocno kade ?
do sega ne sum primetila kaj nikoj ...ili ne znam kaj da gledam i baram
Eve, bas si go azurirav , ama ne mozam da vidam kaj mi go pokazuva ???

_____________________________

Your children will become who you are...so be who you want them to be !

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 351
   RE: Новости на РР
7.6.2013 18:45:53   
Палешка РР
Сега имаме и копче лајк во секоја тема најгоре user posted image
Има се да излајкувам од понеделник user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 352
   RE: Новости на РР
7.6.2013 18:49:11   
Martins mom
охохоо...да имаше и лајк на коментар...user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 353
   RE: Новости на РР
24.9.2013 20:44:36   
Felly RR
Нашите рингерајчиња растат, па од форум БЕБЕ, се префрламе на ДЕТЕ, а туку го имаме и новиот подфорум Тинејџери. Со среќа нека е новиот подфорум, и да го полниме само со весели теми.
Исто така, досегашниот подфорумот Книга и филм е преименуван во Уметност.
Убаво е кога имаме новини на форумот!!!user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 354
   RE: Новости на РР
31.12.2013 15:27:59   
Bethany
Една новина на РР user posted image
Имаме нови смајлиња user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image итн...

< Поракaта ја уредил Bethany RR -- 31.12.2013 15:29:13 >


_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 355
   RE: Новости на РР
31.12.2013 15:37:34   
Палешка РР
Jeeeeeeejjjjjj, таман за Новата Година ни стигнаа

Прво ќе играме user posted image , па ќе скокаме user posted image , па после ќе си честитаме user posted image па ќе легниме во 5 а детето станало во 6 user posted image , па ќе бидеме нервозни заради тоа user posted image , па ќе си ја траскаме главата - кој ме тераше да пијам и да не спијам user posted image , па кој ме тераше толку да јадам user posted image , ох овие празници...морам малку да вежбам user posted image , па дошло време за на работаuser posted image и такааааа user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 356
   RE: Новости на РР
31.12.2013 16:22:18   
Goddess*
Konechnouser posted image ne sekogash chovek moze da se iskaze so zboroviuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 357
   RE: Новости на РР
31.12.2013 16:33:09   
vezilka RR
user posted image Одлични се, дурини нинџата на Никола го има бе. Не, судено ми е мене со ова нинџиве.

(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 358
   RE: Новости на РР
31.12.2013 16:44:44   
Мамичка85
So ubavo so user posted image ke si ja cekame Lina user posted image ako saka da izleze user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 359
   RE: Новости на РР
31.12.2013 17:30:49   
Melanija RR
Обожавам смајлиња user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Мамичка85)
Непосредна врска до пораките: 360
   RE: Новости на РР
1.1.2014 14:51:39   
elenak
Суперрр! Ни требаа нови смајлиња.user posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 361
   RE: Новости на РР
1.1.2014 16:53:31   
Мамичка85
So ubavi se novive smajlinja da ti e merak non stop da pisuvas user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 362
   RE: Новости на РР
3.10.2014 18:19:19   
Felly RR
Доколку отворивте денес на мејлот кој ви е регистриран на Рингераја, сигурно забележавте дека имате известувања за нови пораки на темите на кои сте коментирале. Доколку не сакате да добивате известувања на мејл може да го направите следново подесување во МОЈА РИНГЕРАЈА - > Поставувања - > Форуми - > и најдолу штиклирате на
Не сакам да примам известувања за нови објави на форумот
и потоа одете на зачувај промени

Доколку не сакате да добивате известувања само за одредена тема - тогаш селектирајте Престани со следење над темата. Но нареден пат кога ќе пишете во истата тема, повторно ќе ви стигне известување.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Мамичка85)
Непосредна врска до пораките: 363
   RE: Новости на РР
4.10.2014 0:09:51   
Dilina
Jупиии мене ова ептен ми врши работа, зошто меиловите ми стигаат одма на тел и одма си ги читам одговорите за нешто што ми е итно, додека дојам додека чистам итн итн... многу ми е од корист !!! Браво Рингераја! user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 364
   RE: Новости на РР
7.10.2014 8:58:41   
Mihaela 2010
Gledam bas sarena stranava na RR,bas vesela,ubava mi se dopagjauser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 365
   RE: Новости на РР
7.10.2014 12:05:14   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Gledam bas sarena stranava na RR,bas vesela,ubava mi se dopagjauser posted image

Дааааааааа user posted image user posted image user posted image Тоа е за детската недела!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 366
   RE: Новости на РР
7.10.2014 20:02:06   
Carrie RR
Јеееееее баш се радувам дека ви се допаѓа шаренилото оваа недела user posted image user posted image Ќе има и други новини на нашата РР user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 367
   RE: Новости на РР
8.10.2014 15:19:34   
miana
Женски дај бе кажете зошто ми стои штиклирано ова - известиме по пат на е- пошта кога некој ке одговори? И треба да го отштиклирувам на секое пишување, а не сакам д ми стигнуваат мејови кога некој ке пише на тематаuser posted image

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот Carrie RR)
Непосредна врска до пораките: 368
   RE: Новости на РР
8.10.2014 19:13:37   
Melanija RR
miana тука горе Фели пиша

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Доколку отворивте денес на мејлот кој ви е регистриран на Рингераја, сигурно забележавте дека имате известувања за нови пораки на темите на кои сте коментирале. Доколку не сакате да добивате известувања на мејл може да го направите следново подесување во МОЈА РИНГЕРАЈА - > Поставувања - > Форуми - > и најдолу штиклирате на
Не сакам да примам известувања за нови објави на форумот
и потоа одете на зачувај промени

Доколку не сакате да добивате известувања само за одредена тема - тогаш селектирајте Престани со следење над темата. Но нареден пат кога ќе пишете во истата тема, повторно ќе ви стигне известување.


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 369
Страница:   <<   < Претходна страница  11 12 13 14 [15]
Страница: <<   < Претходна страница  11 12 13 14 [15]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?