|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
20.3.2009 14:41:24   
nina
денес пред да си одам да испијам тука еден чај за крајниците малку па ако има некој тука супер еве частам чај кој е за повелете и псле тоа си одам дома пошто ви пишувам од работа user posted image   user posted image   user posted image   user posted image поздрав

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
20.3.2009 14:55:08   
Julie1
Нина јас сум за чај од јаболка и цимет.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
20.3.2009 17:02:59   
vesna_kr
Е па мои Рингерајковци чао до понеделник зашто ќе се спремам за роденденот на 22.03 на моето слатко слатко девојче. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
20.3.2009 17:04:59   
Norica
ИЗВОРНА ПОРАКА: vesna_kr

Е па мои Рингерајковци чао до понеделник зашто ќе се спремам за роденденот на 22.03 на моето слатко слатко девојче. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Neka i e sreken rodendenot user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet!!!!

(Одговор на членот vesna_kr)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
20.3.2009 17:30:18   
nina
повели цај од јаболко и цимет user posted image за мене од сипка еве еден user posted image поздрав

(Одговор на членот Norica)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
21.3.2009 7:58:43   
Еца
 user posted image ima li nekoj da mi se pridruzi? user posted image user posted image user posted image Nadvor paga sneg,site spijat zavitkani do svoite najmili,a mene milicok mi otide na rabota,pa moram sam pred kom. da pijam kafenceuser posted image ma se zezam bre,super e cuvstvoto da pies kafe,gledas niz prozorecot,snegot paga.....ama se utesivuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
21.3.2009 11:30:40   
Еца
леле усте нема никој за кафеuser posted image сигурно сите сте излегле на санкањеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
21.3.2009 12:31:39   
mis.
Ovaa vremeto bas za sankanje i za setanje ama koj e bolen ke si gleda od prozor.Koj e ovde sanker da si poracam caj za doilki.Nova sum vo barov.Ima nekoj da me prasa sto ke pijam???

< Поракaта ја уредил mis. -- 21.3.2009 12:32:01 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
21.3.2009 16:55:35   
Еца
Леле мис,не сум шанкер ама ке те почастам еден чај за доилкиuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 59
   Кафе бар "Рингераја"
21.3.2009 16:57:30   
Еца
 user posted image еден за тебе и  user posted image еден за мене.Не сум доилка,ама сум малкуuser posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 21.3.2009 17:02:18 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Кафе бар "Рингераја"
21.3.2009 17:21:54   
mis.
Ke imame bebe na forumot,pa toa e ubava vest za da se nazdravi so edna solja caj za doilki.user posted image user posted image user posted image user posted image Aj so lesno da ja pomines bremenosta kako jas sto ja pominav so aktivnost do posledniot den.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Кафе бар "Рингераја"
21.3.2009 17:24:13   
Еца
Ех драга и јас сум иста,станувам во 6,а не знам кога легнувам,само господ нека не чува,и се ќе биде добро.user posted image Ти како се чувствивас денес?И како успеваш на ком покрај малото човече со тебе,јас од моево едвај се бранамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Кафе бар "Рингераја"
22.3.2009 16:35:17   
nina
Јас само да наздравам со вас бидејки тргам на роденден во игротека поздрав user posted image еве и за тебе Елена user posted image и еден чај за трудници user posted image и одиме на роднеден хехехечао

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Кафе бар "Рингераја"
22.3.2009 16:56:03   
Еца
Нина фала за пијачката и чајот,уф уф ама ми легнаа.А те гледам мис ти ми се врткаш, ваму таму ајде дојди до барот да поседиме малку, да се помуабетимеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Кафе бар "Рингераја"
22.3.2009 17:14:46   
mis.
Nova sum i nekako tesko se snaogam ama ke drmnam edna i se ke bide ok.Se izduv od ovoj cajot.Daj te pivo moze i mleko ke mi nadijde.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Кафе бар "Рингераја"
23.3.2009 0:28:18   
nina
Јас само да ве поздравам и да ве почастам еве мис и за тебе едно пиво  user posted image   user posted image   user posted image и за Елена и за кој и ад е еве оставам тука ан шанкот и си одам пошто сум уморна од роденденоти добра нок

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Кафе бар "Рингераја"
23.3.2009 8:06:28   
Еца
Добар ден, убав ден на сите. Едвај чека да стине мама Весна па да ни каже како поминал роденденот на Мила вввчераuser posted image и додека чекам некој да стигне во барот да си прикаснам нешто user posted image добро де да не биде дека сум себична еве нешто ке приоставам и за вас, user posted image   user posted image   user posted image добро е? Е па вие какви сте, па немојте да ми замерите,трудна сум па морам да јадам за двјцаuser posted image user posted image  

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Кафе бар "Рингераја"
23.3.2009 8:07:26   
Еца
Луѓе и побрзајте, поубаво се јаде во друштвоuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Кафе бар "Рингераја"
23.3.2009 10:26:04   
nina
Еве ме и мене да ти правам друштво за доручек па ајс ке земам една пица user posted image а ти што еве избери  што сакаш user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image па и по некој чај да се напиеме  по сабајле

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Кафе бар "Рингераја"
25.3.2009 23:20:46   
Еца
Леле жени кај сте?Баш сум за оговарање, трудница у бар, амажот и на работа.Леле што ќе речат комшиите?user posted image Да чува Господ каква снаа ќе ти влезе у куќаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Кафе бар "Рингераја"
26.3.2009 16:42:47   
nina
user posted image user posted image Јас еве едно кафе на работа да испијам со некоја од вас ако е тука..... user posted image ако има некој нека ми се придружи еве ке сум одма до шанкот јас 

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Кафе бар "Рингераја"
31.3.2009 23:18:43   
nina
Дојдов да почастам туку шѕо ме канија денес за старековица па кој пие на моја сметка и денес и утре јас частам али строго алкохол да бидат весели младоженците user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image поздрав и со срека нека им е

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Кафе бар "Рингераја"
1.4.2009 6:30:53   
Еца
Абе Нина кој ги излажа да си стават проблемите на главаuser posted image user posted image user posted image се зезам, ако убаво,само така...Сега Нина кази и на невестата нека те штипне за носето па и кај тебе побрзо да играме на свадбаuser posted image user posted image user posted image Нека се живи и здрави и нека им даде Господ побрзо едно бебеuser posted image user posted image user posted image Поздрав и ај за младенците да пивнеме нешто user posted image


< Поракaта ја уредил Elena -- 1.4.2009 6:33:43 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Кафе бар "Рингераја"
2.4.2009 13:05:00   
nina
Фала Ели ке и кажамuser posted image а кога сме кај бебето и тоа е на патuser posted image user posted image user posted image ке биде мора да биде па сега ајде и јaс денес и од срека и од се да се напијам нешто во кафикот user posted image   user posted image   user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Кафе бар "Рингераја"
6.4.2009 10:13:54   
Палешка РР
Ееееј, супер што го најдов кафанчевоuser posted image
Ајде кој е присутен, нека ми се придружи на кафе.

user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?