|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Носење мидер по породувањето
18.6.2010 16:20:32   
arh_diz
Me interesira dali nosevte mired posle poroduvanjeto. I kakvo e vaseto iskustvo

_____________________________

Биди тоа што си
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Носење мидер по породувањето
18.6.2010 16:37:10   
Martins mom
да, носев...го ставив веднаш по доаѓањето од болница...носев мидер како гаки долу и нагоре ластик што стега до под градите...стомак не ми останаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Носење мидер по породувањето
18.6.2010 17:01:08   
amelbebe
jas ne ni znaev deka moze posle carski rez da se nosi mider,nikoj ne mi kazal,da znaev  ke si go stegnev stomakot a ne vaka kako bocva mi e

user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Носење мидер по породувањето
18.6.2010 18:01:22   
Палешка РР
Ајде генерацијо молим те не се разочарувај, не ќе се мажиме допрва user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Носење мидер по породувањето
18.6.2010 18:14:35   
amelbebe
user posted image user posted image user posted image  vo pravo siuser posted image  generacijouser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Носење мидер по породувањето
18.6.2010 18:20:39   
MamaOhrid
Јас ставив мидер 3 недели после царскиот. Стомакот ми се прибра околу 90%, сега работам на тие 10% user posted image .

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Носење мидер по породувањето
18.6.2010 19:34:23   
Тања РР
На оваа тема има дискутирано ОВДЕ.

_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот MamaOhrid)
Непосредна врска до пораките: 7
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?