|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ѕвезда на бебе календар за 2020 година - ЈАНУАРИ

Редакција Рингераја, 8.12.2019
Конечно дојде моментот да ја прогласиме првата ѕвезда за календарот на Johnson's за 2020 година - ЅВЕЗДАТА НА ЈАНУАРИ

image
/11


 

 

На небото на Рингераја

светнува ѕвездата на 

ЈАНУАРИ

 

 

М Е Л А Н И Ј А 

 

Волшебно девојче кое ужива во бањањето.

А пак тие прекрасни запчиња и прекрасната насмевка.

И едно мало праменче коса кое ѕирка од миризливата пена.

 

Да, знаеме дека ве натера да се разнежните и да помислите: "Слатко девојче!"

 

1

 

Ние веруваме во силата на нежноста!

 

2

Интервју со Нора Шаќири Марковиќ
Нора Шаќири и Марко Марковиќ на 6 април станаа родители на нивното прво дете Ијан. За тоа како течеше породувањето, со к...
37
Раѓањето дете не ве прави родител!
Значи, ти не си нејзината вистинска мајка?
8
Фото: Ешли Грам гола го дои своето бебе
Plus size моделот Ешли Грем се фотографира гола за магазинот Elle како го дои своето бебе
6
Тие мали очиња мислат дека си совршена
Текстот на Бетани Џејкоб стана хит на социјалните мрежи, бидејќи им разбуди силни емоции на многу родители
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

zivotinsko carstvo
sonce malo

dali beri nekoj zivotisko i dali gi ima slednive broevi 157,169,199,229 ako ima nekoj neka pisi

baram slicinja za zivotisko (81%)

piset_e (19%)


Број на сите гласови: 32

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!