|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
2.3.2012 18:24:36   
Melanija RR
Постовите ни се офф топик и сигурно а и треба да се преместат.
Да надополнам ни наплаќаат по 300 а сме со плаво картонче,т.е. ни е матичен.Сигурни сте дека ви кинат картонче?Ќе видите дека не,тоа значи дека ехото е приватно и не земаат картонче иако ни се матични.

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
2.3.2012 18:30:23   
Cipi Ripi
Jas napomenav deka sega kade sto odam plakam 300 denari privatno bez kartonce. A vo neuromedika mi zimaa kartonce i plakav 750.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
6.3.2012 16:39:22   
angela55
Sto se odnesuva za cenite na poroduvanje vo Sv. Lazar, mene pred 2 meseci mi kazaa drugi ceni. Spontano (sose epiduralna) 64.000, a carski 98.000. Za vo Sistina neznam (gi ima cenite oficijalno na nivnata strana, sto ne e slucaj so Sv. Lazar). Spored mene NAJDOBRI, ama NAJDOBRI se REMEDIKA. Samo pofalni zborovi za niv i nivniot personal, usluga na nivo, pocnuvajci od ginekolozi, pedijatri, sestri i site ostanati.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
21.6.2012 14:00:26   
mala11
Jas se porodiv vo Sv Lazar, i mozam da kazam deka sekogas plakate poveke barem za 10000den od navedenite ceni , bidejki sekogas postoi nesto dopolnitelno, a da nezboram deka lezis 4 veceri a naplakaat 5, i moras do 12 da ja napustis sobata da ne ti naplatat uste eden den, i plakas koga ke i tekne na taa od salter deka treba da podmiri nekoja smetka, pa zar samo jas bev vo bolnicata toj period... morav da platam uste prviot den bidejki bilo vreme za plati a nemale da uplatat..... razocaruvacki i strasno, nisto od elitna bolnica kako sto se pretstavuvaat, sestrite se neiskusni,sekoja cest na doktorite, no ne se samo oni bolnica..... , trebaa uste mnogu za bolnicata da zasluzi i samo B od bolnica...

(Одговор на членот angela55)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
4.3.2014 17:51:42   
minola
Dali nekoj vo skoro se ima porodeno vo Sv.lazar i da pise kako pominal

(Одговор на членот mala11)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
11.12.2014 17:09:59   
Bethany
Mene me interesira nekoe sveze iskustvo i plus da mi kazete dali imeto i e promeneto na bolnicava, taka nesto mi kazaa. Ne mozam da najdam nikakvi informacii na net.

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот minola)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
11.12.2014 17:30:13   
scared RR
Мислам дека сега се вика Моја болница..

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Отворање на болницата "Св.Лазар"
11.12.2014 17:32:02   
Bethany
Vo pravo si scared, fala, sega ja pronajdov

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 83
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?