|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 12:58:04   
sandriana RR
Среќен роденден Лука, нека те следат челично здравје и неизмерна среќа! user posted image
user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 15:21:41   
Veronica_Lia
Sreken rodendennn!!! Ziv i zdrav i gooolem da rasne! user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 16:05:51   
LoveableMe RR
Srekjen i samo ubavini!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Veronica_Lia)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 16:16:07   
Melanija RR
Лука среќен роденден, радост и игра секој ден, прваче мило user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 19:39:22   
deluxe
Sreken rodenden Luka!!! Bidi zdrav i ziv,gordost i sreka za mama i tatouser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 20:36:46   
Felly RR
Среќен роденден Лука!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
1.10.2015 23:43:18   
Ilina87
Среќен роденден, да е здрав, жив и среќен!

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
2.10.2015 0:22:36   
lukajana RR
Фала многу на честитките тетки рингерајки ,ајде повелете во Барот на торта

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Ilina87)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Среќен роденден Лука на lukajana rr
2.10.2015 10:41:38   
Snowhite RR
Среќен роденден на Лука и од мене, многу среќа да го прати во животот и во училиштетоuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Kakvi placinki obozavate?
Jana9

Kakvi palkacinki obozavate?

Samo so krem (0%)

Krem,slag,bana (43%)

Med i orevi (14%)

Krem,lesnici,banana,slag (14%)

Ovosna (0%)

Solena (29%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!