|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Априлилили
1.4.2010 11:31:11   
Julie1
Кој се ве излажа денес и како? Или кого се вие излажавте и како... :)

_____________________________

And this is my beautiful life ...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Априлилили
1.4.2010 11:36:49   
mis.
прва беше проф што ме излажа user posted image ме зезна на големо и го памтам овоаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Априлилили
1.4.2010 11:39:39   
nadica
мене мм ме зезна пред да си легнеме ама ќе му вратам долг е денот user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Априлилили
1.4.2010 11:46:44   
Maca25
мене уште никој!!!user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Априлилили
1.4.2010 11:47:14   
profesorica
хахаха освен што ставив на статус на скајп и на фб дека демек сум труднаuser posted image user posted image user posted image , и некои дури се прелажааuser posted image user posted image user posted image ги излажав тука колегиве на мм и колегава од евроинс на иста финта- дека демек имаат нешто розево на панталонитеuser posted image user posted image user posted image user posted image

а тука имам двајца работници што товарат роба по испратница а шефот двајцата ги плаќа неделно и знам дека им се најбитни парите.ги излажав дека демек нема пари за оваа недела- демек ги подигнал шефот и немам да им дадам и одма се узбудијаuser posted image па кога им плеснав едно АПРИЛИЛИЛИ во фацаuser posted image user posted image user posted image

мене сеуште не ме прелажалеuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Априлилили
1.4.2010 12:55:09   
tereza
мене ме излажа братучеда ми на скајп,ми вели јас од денес до вторник сум слободна шефот ми  даде ден плус(демек за денес)и вечер заминуваме со маж ми за Солун на 4 дена,и јас целосно и поверував а таа Априлилилиuser posted image останав така збунета скроз заборавив дека е 1виuser posted image  ете таа ме зезна уште на старт на денотuser posted image  

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Априлилили
1.4.2010 13:05:52   
majka 79
kaj nas na rabota nema ni traga od aprilskite segi.
turbo sme, rabotime i potpolno zaboraviv na 1. april

(Одговор на членот tereza)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Априлилили
1.4.2010 14:06:01   
profesorica
ме излажа два пати колагата.еднаш дека сум си ги скинала хулахопкитеuser posted image user posted image user posted image па погледнав надоле а др пат ме излажа дека демек шефот се вратил со колата, бидејќи само што си заминаuser posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Априлилили
1.4.2010 14:14:47   
Leonida
Ме излажа мм дека во понеделник морал да иде на работа  (демек имало нешто неодложно)user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Априлилили
1.4.2010 15:02:31   
arh_diz
Jas go izlazav mm mene dosega nikoj ne uspea da me izlaze

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Leonida)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Априлилили
1.4.2010 17:27:37   
penelopa
Досега уште никој, а планирам нешто да го излажам маж ми кога ќе дојде user posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Априлилили
2.4.2010 10:33:09   
April
шегата на професорица јас ја направив лани за мојот роденден user posted image една од моите најдобри другарки секоја година ми честита роденден со смс веднаш по полноќ, лани беше во виена на семинар и ми праќа порака, а јас и' враќам и и' пишувам дека сум user posted image ...од среќа почнала да части во барот user posted image и и' дошло да ми се јави...кога и' кажав априлилили ќе ме убиеше user posted image

user posted image  

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Априлилили
3.4.2010 1:32:59   
ananikol
Od se ona sto sum cula na aprililili.... najjako mi  e svekor mi-bog da si go prosti.
Mm e roden na 1 april i si dosol svekor mi od bolnica i sega se fali i vika na castenje sin mu se rodi....a  na koj mu kazal odgovarale..eee mene me najde,ajde znam 1 april e...
Cel den nemozel nikoj da ubedi...
Taka da vesta za novorodeniot sin seriozno ja svatile duri naredniot den

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 13
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?