|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Хурем со бебето во раце!

Редакција Рингераја, 15.7.2014
Љубов! Најголема љубов! Чиста љубов! Вистинска љубов! - вака Мерием Узерли ја опишува љубовта кон ќерката Лара
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Мерием Узерли, позната како Хурем од серијата Величествениот, на социјалните мрежи објави слика со ќерката Лара.

 

1

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

9 причини да изберете повеќекратни пелени
Разновидни, симпатични, шарени пелени - на кругови, на ѕвездички, розови за девојче и сини за момче или пак целосно прир...
4
Соор - инфекција на усната празнина
Инфекција на усната празнина или соор е многу честа појава кај бебињата.Неискусните родители промената на јазикот ја гле...
3
Мајчиното млеко штити од СИДА!
Анти-вирусниот ефект на мајчиното млеко може да ги заштити бебињата од вирусот на сида, покажуваат истражувањата
3
Примена на пробиотици во детството - оправ...
Пробиотиците претставуваат микроорганизми кои ја закрепнуваат хармонијата во односот и функционирањето на нормалната цре...
3
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?