|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Проблеми на РР
13.7.2009 21:24:35   
mami
Ај проверете што се случува во последниов саат ми се кочи цело време целиот сајт, а особено кога ке испракам порака ми јавува некој ерор а после сепак ја објавува пораката

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Проблеми на РР
13.7.2009 21:39:08   
haley
mami, не е до сајтот мислам, зошто јас еве од странство - па ич немам проблем ниту се кочи ни нешто а прелистував страни и коментирав..  сигурно нешто краткотрајно е 

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Проблеми на РР
31.7.2009 12:04:15   
mami
не работат смс пораките..или само кај мене нешто зеза?

(Одговор на членот haley)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Проблеми на РР
5.8.2009 21:44:56   
ico.zuan
Jas sum niv clen se zacleniv sega i ne mozam da pratam 5 besplatni poraki a na portalot procitav deka nov clen dobiva 5 besplatni poraki.Ve molam pisete mi odma zasto mi treba itno.\Blagodaram

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Проблеми на РР
6.8.2009 13:16:51   
predrag
Здраво Ицо, драго ни е што реши да се приклучиш на нашето рингераја семејство и се надеваме на твое активно учество на нашите форуми. Што се однесува до СМС пораките, спрема нашата евиденција ти имаш 7 бесплатни смс кредити. 5 за нов член, 1 за објавување пост на форумите и 1 за тоа што си се пријавил на порталот денес. 

(Одговор на членот ico.zuan)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Проблеми на РР
7.8.2009 15:14:26   
mami
зошто кога ке отидам во моја рингераја и потоа во мои албуми ме врака на српската страна? а не на новите албуми?

(Одговор на членот predrag)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Проблеми на РР
7.8.2009 17:15:41   
predrag
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

зошто кога ке отидам во моја рингераја и потоа во мои албуми ме врака на српската страна? а не на новите албуми?

Мами во име на рингераја тимот сакам да ви се извинам за проблемите кои може да настанат при користење на новите албуми, сеуште се во тест фаза па можно е да се појават проблеми. Кога ќе бидат спремни за користење ќе бидете известени па се надевам ќе гледаме многу повеќе слики од прекрасни бебчиња како твоето user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Проблеми на РР
7.8.2009 17:17:52   
Еца
Предраг дали можеби си информиран зошто смс пораките кон Вип операторот не стигнуваат? user posted image Кон другите нема никаков проблемuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот predrag)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Проблеми на РР
7.8.2009 20:14:49   
mami
Фала Предраг...
Еленче значи јас џабе и пишувам на Анушка ништо не и стигнало, ке мисли сум ја заборавилаuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Проблеми на РР
14.8.2009 21:13:47   
mami
добро зошто еве сега се уклучив и откако ке ја напишам пораката и испратам ми дава празна страница и во левиот агол некој ерор ми јавува и морам одново да ја отварам цела страна и да се логирам???нешто моментално е или до мене е проблемот?user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Проблеми на РР
14.8.2009 21:43:19   
BEBICA
da ve orasam zosto koga ke kliknam NA BILO KOJ FORUM NE MI SE OTVARA STRANICATA?SEGA IMAM PROBLEM SE POJAVUVA NEKOJ EROR?


(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Проблеми на РР
14.8.2009 21:43:24   
Еца
Мами се случува така кога нешто се менува на страната, не е до тебе, кај сите може да се јави.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Проблеми на РР
14.8.2009 21:44:32   
Еца
Баш како што кажав сигурно се менува нешто на страната не само кај нас туку на сите рр страни што постојат.Се надевам за некоја минута ќе се средат работите.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Проблеми на РР
17.8.2009 1:39:02   
nadica
neznam kako da si napravam album probuvam no na kraj imam 0 slika vo albumot user posted image ve molam pomognete mi

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Проблеми на РР
17.8.2009 1:40:18   
nadica
тест проба дааааааааааааа

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Проблеми на РР
17.8.2009 2:05:59   
Еца
Надица јас успеав да ставам слики, дали ти успеа?Нема никаков проблемuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Проблеми на РР
18.8.2009 11:32:49   
nadica
ako ne e problem ve molam cekor po cekor oti ocigledno nesto greska pravamuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Проблеми на РР
18.8.2009 11:58:02   
Еца
Ајде јас ќе ти помогнам.Оди горе во Содржина, влези во албуми.Кликни на додај албум.Имаш наслов на албумот, локација кој може да го види и опис.Потполни ги полињата.И потоа кликаш на направи албум.Сега кликни на избери форографии од дискот.По СЕКОЈА ИЗБЕРЕНА ФОТОГРАФИЈА КЛИКАШ НА избери фотографија од дискот и кога ке сакаш да финишираш кликаш на започни го преносот.Потоа ти се отвора нова страна и лево горе имаш опција оди на албумот и сликите се тукаuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Проблеми на РР
18.8.2009 13:05:15   
Iva
Еве јас успешно направив албум, слободно можете да го погледнете.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Проблеми на РР
31.8.2009 16:02:23   
dani85
da ne znae nekoj sto e problemot sto ne mozam da prakam porakiuser posted image ??????

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Проблеми на РР
1.9.2009 10:27:06   
niki
A zosto mi ja izbrisavte temata?

(Одговор на членот dani85)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Проблеми на РР
1.9.2009 10:31:31   
Julie1
Ники, ти пратив образложение. Те молам прочитај го. Јас сум сеуште вознемирена од твојот пост и не очекував такво нешто од наш член како тебе! Ја цениме искреноста и мислењето на секого, но не по цена да на рушење на нешто што го градиме со толку напор и нешто кое може само да ни биде од корист на сите!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Проблеми на РР
1.9.2009 10:49:34   
niki
Ok e Julie nema da si zaminam od ringeraja zaradi edna izbrisana tema, a se nadevam deka i vie nema da me smetate za nepozelna posle nea, ne mi bese namerata nikogo da voznemiruvam uste pomalku da rusam nesto, samo sakav da ukazam na pretpazlivost. Se izvinuvam ako te povrediv.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Проблеми на РР
1.9.2009 11:16:27   
mother 29
zosto ne se cita str. koga si vklucen od mobilen.ja otvara megutoa bukvite se simboli....bas vcera probav????

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Проблеми на РР
5.9.2009 20:43:09   
jovanka
STO SE SLUCUVASE SO SAJTOT OVIE DVA TRI CASA SAMO STO KE SE OTVORI TUKA SE ZAKOCUVASE

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?